هنگام خرید ملک در امارات چه باید بدانید؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هنگام خرید ملک در امارات چه باید بدانید؟

امارات متحده عربی ، یک بازار اصلی املاک و مستغلات، انواع مختلفی از املاک را از جمله خانه ها و املاک لوکس برای فروش ارائه می دهد ،. بسیاری از مردم مشتاق سرمایه گذاری در امارات متحده عربی از زمان تصویب قانون دولت به خارجیان برای خرید خانه و آپارتمان در امارات متحده عربی هستند. خرید خانه در امارات متحده عربی به دلیل پتانسیل بسیار زیاد برای بازگشت سرمایه مزایای زیادی دارد.

بازار املاک در امارات متحده عربی

سرمایه گذاران در املاک و مستغلات امارات متحده عربی از طیف گسترده ای از آپارتمان ها ، املاک و انواع واحدهای مسکونی که می توانند نیازهای آنها را برآورده کنند ، بهره مند می شوند. در نتیجه ، افراد مجبور به اقامت در خانه ای  نیستند که بودجه یا سلیقه خاص آنها را برآورده نمی کند. صنعت املاک امارات متحده عربی به دلیل بازدهی بالا و دارایی های پردرآمد ، بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را که به دنبال سرمایه گذاری با بازدهی بالا هستند ، جذب کرده است.

انگیزه خود را مشخص کنید

قبل از خرید خانه در امارات متحده عربی ، خریدار باید تصمیم بگیرد که آیا آن را برای منافع شخصی یا سرمایه گذاری می خواهد. مالکیت خانه در دبی چندین مزیت دارد ، از جمله اینکه بازار املاک و مستغلات در آنجا بسیار محبوب است. این لیست شامل اجاره بالا ، افزایش سرمایه بازار و رویکرد شفاف برای صاحبان مشاغل و کارکنان است. آنها می خواهند در خانه ای در دبی سرمایه گذاری کنند که مقرون به صرفه بوده و بازگشت سرمایه بالایی داشته باشد. اگر برای زندگی در املاک در دبی خرید می کنید ، باید قبل از انجام تعهد ، مطمئن شوید که نزدیک بیمارستان ، سوپر مارکت ، رستوران و مدرسه است. زندگی با خانواده در یک کلان شهر بزرگ و پیشرفته مانند دبی می تواند بسیار رضایت بخش باشد.

انواع املاک در امارات متحده عربی

به عنوان یک خارجی ، می توانید سه دسته از املاک مسکونی در امارات خریداری کنید. شکل متفاوتی از خانه یا زمین در هر یک از این املاک در امارات متحده عربی یافت می شود. قبل از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در امارات متحده عربی ، لازم است قبل از آن انواع املاک را بدانید.

املاک آزاد

خارجیانی که به سرمایه گذاری در امارات متحده عربی یا خرید خانه در دبی علاقه دارند بیشتر به دنبال املاک آزاد هستند. چندین ملک مستقل برای ساکنان امارات متحده عربی وجود دارد.

املاک مشترک

نوع دیگری از املاکی که سرمایه گذاران بالقوه در دبی می توانند خریداری کنند ، متداول است. این املاک عمدتا شامل آپارتمان و واحدهای غیر مسکونی در یک ساختمان است.

اموال انتفاع

نوع متداول چیدمان املاک در امارات متحده عربی ، انتفاع است. این ملک در درجه اول به عنوان اجاره برای سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفته می شود. مالک نمی تواند به هیچ وجه آن را تغییر دهد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image