هنگام خرید ملک در انگلستان چه نکاتی را باید بدانید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هنگام خرید ملک در انگلستان چه نکاتی را باید بدانید

فرایندهای خرید ملک از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. بهتر است قبل از جستجوی ملک در مورد روند کار بدانید. اگر ملکی که قصد خرید آن را دارید در انگلستان است ، توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید که در آن همه چیزهایی را که باید بدانید روشن کرده ایم.

اصلی ترین عامل تعیین کننده قیمت ملک در انگلستان موقعیت آن است. بسیاری از افرادی که می خواهند خانه ای در انگلستان داشته باشند ترجیح می دهند به جای پرداخت اجاره ، وام مسکن را پرداخت کنند. از آنجا که وام های مسکن وام های بسیار بلندمدت هستند ، تقریباً اندازه ی همان پرداخت اجاره بها هستند.

انواع ملک عبارتند از مالکیت آزاد ، اجاره و سهم مالکیت آزاد. در املاک مستقل ، کسی که مالک یک ملک است مالک آن ملک و زمینی است که برای مدت نامحدود روی آن قرار دارد. شما همچنین دارای فضای ارتفاعی این ملک تا ارتفاع ۵۰۰ متر هستید. در مورد اجاره نامه ، شما مالک املاک هستید اما حق زمینی که در آن ساخته شده است را ندارید. مالکیت ملک شما نیز برای مدت معینی است که بسته به مدت اجاره شما می تواند چندین سال ، دهه یا قرن باشد. اگر قرارداد اجاره شما به پایان برسد ، مالکیت ملک شما از نظر فنی به دارنده آزاد واگذار می شود. سهم مالکیت آزاد ، از سوی دیگر ، حق مالکیت زمین و ساختمان است که بین سهامداران تقسیم می شود. در یک سهم از مالکیت آزاد ، می توانید اجاره یک آپارتمان را داشته باشید و در عین حال سهامدار ساختمان و زمین شوید. در این مرحله ، شما دو نقش مالکیت متفاوت دارید.

در انگلستان ، افرادی که می توانند ۲۰ ٪ پیش پرداخت کنند ، می توانند خانه ای مانند پرداخت اجاره به دلیل نرخ بهره پایین داشته باشند. برای خرید خانه نیازی به تابعیت انگلیس یا اجازه اقامت دائم نیست.

اگر خانه ای پیدا کرده اید که می خواهید بخرید ، قدم بعدی این است که از طریق نمایندگی به فروشنده پیشنهاد دهید. اگر نمی خواهید قیمت ملک را به صورت نقدی پس از پذیرش پیشنهاد بپردازید ، می توانید با واسطه یا با تماس مستقیم با بانک وام مسکن دریافت کنید. نرخ وام مسکن برای خریداران خارجی کمی بیشتر از کسانی است که در انگلستان زندگی می کنند.

سپس باید وکیل را استخدام کنید. وکیل کار حقوقی در مورد خرید ملک را انجام می دهد. یکی از مهمترین بخشهای کار او بررسی این است که آیا مشکلی در برنامه ریزی وجود دارد یا به دلیل عوامل محلی/محیطی است که ممکن است بر ارزش ملک تأثیر بگذارد. او این کار را در مکاتبات با شهرداری ها و نهادهای دولتی انجام می دهد و سپس گزارشی تهیه می کند.

در مرحله بعد ، در نتیجه یک بررسی دقیق توسط تیم های حرفه ای مشخص می شود که آیا مشکلات احتمالی وجود دارد که ممکن است بر ارزش تأثیر بگذارد.

زمان امضای قرارداد فرا رسیده است. در این مرحله ، هر دو طرف قرارداد را برای انجام تعهدات خرید و فروش خود امضا می کنند. خریدار ۱۰ درصد از قیمت خانه را به عنوان ودیعه برای وکیل فروشنده ارسال می کند.

در مراحل تکمیل و نهایی ، بدهی باقی مانده به حساب وکیل فروشنده منتقل می شود. سپس وکیل شما برای ثبت فروش به اداره ثبت اسناد و املاک مراجعه می کند.

اگر ملک مسکونی یا قطعه زمینی را در انگلستان یا ایرلند شمالی با قیمتی مشخص خریداری می کنید ، ممکن است مجبور شوید مالیاتی به نام Stamp Duty بپردازید. اگر ملک اصلی خود را تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ خریداری کنید ، نیازی به پرداخت این مالیات بر املاک تا ۵۰۰.۰۰۰ پوند ندارید. برای ملک های مسکونی تا ۲۵۰.۰۰۰ پوند نیازی به پرداخت هزینه مالیات ندارید. اگر برای اولین بار خریداری می کنید ، حق تمبر در املاک تا ۳۰۰.۰۰۰ پوند نمی پردازید. شما همچنین مالیات کاهش یافته برای املاک تا ۵۰۰.۰۰۰ پوند پرداخت می کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image