سرمایه گذاری زنجیره ای املاک چیست؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

زنجیره املاک به وضعیتی اطلاق می شود که خریداران و فروشندگان درگیر آن هستند و فروش ملک با موفقیت انجام می شود. هدف اصلی در اینجا این است که همه خریدها به روشی به هم پیوسته انجام شوند. مشاوران املاک و مستغلات، نظرسنجی ها و مشاوران حقوقی در این بین در روند ساخت این زنجیره مشارکت دارند. ممکن است این امکان وجود داشته باشد که این فرآیند توسط خریدار یا فروشنده مختل شود و یا زنجیره به دلایل دیگر قطع شود. بنابراین قبل از انجام این سرمایه گذاری باید تمامی شرایط فراهم باشد. بنابراین، زنجیره اموال شامل چه مراحلی است و با چه چالش هایی مواجه می شوید؟

Property Chain  چیست؟

 زنجیره ملک فرآیندی است که طی آن چندین خریدار و فروشنده املاک یکدیگر را خریداری می کنند. توجه به این نکته ضروری است که نفر اول زنجیره تامین فقط خریدار و آخرین نفر فرآیند فقط فروشنده است. اگر قصد خرید ملک جدید ندارید، ممکن است حداقل دو نفر در زنجیره املاک حضور داشته باشند. حداکثر تعداد به افراد درگیر در فرآیند بستگی دارد. با این حال، هر چه تعداد افراد بیشتری در این فرآیند شرکت کنند، تکمیل فرآیند فروش بیشتر طول می کشد.

چالش های اصلی در طول عملیات زنجیره املاک چیست؟

اول، کسانی که در این فرآیند دخیل هستند ممکن است بخواهند فرآیند زنجیره اموال را ترک کنند. به دلیل حوادث ناگهانی، ورشکستگی و مشکلات در فرآیند وام مسکن، فرد از عملیات خارج می شود. در این مرحله، گزارش منفی توسط محققین ( نقشه برداران و مشاوران حقوقی ) ممکن است روند را مختل کند. مشکل دیگر این است که خریداران و فروشندگان پیشنهادات خود را تغییر می دهند. فروشنده ممکن است پس از دریافت پیشنهاد بالاتر از جای دیگر در آخرین لحظه، از فروش منصرف شود. یا فردی که می خواهد خانه بخرد می تواند در آخرین لحظه از پیشنهاد خود کم کند. (در ادبیات به آن گازاندر می گویند.) علاوه بر این، بیشتر وام های مسکن مدت زمان 3 و 6 ماهه ارائه می دهند، و اگر فروش اتفاق نیفتد، ممکن است نیاز به معامله جدیدی با وام مسکن داشته باشید. در این بین، هزینه حمل و پول بررسی خانه ممکن است هدر برود که در این فرآیند پرداخت کرده اید.

چگونه می توان فرآیندهای زنجیره املاک را کنترل کرد؟

ابتدا باید اصولاً قرارداد وام مسکن ببندید. خریدار یا فروشنده ممکن است بخواهد اسناد وام مسکن تضمین شده را ببیند. می توان قراردادی برای پیشنهاد و فروش تنظیم کرد. می توان یک آژانس راه اندازی کرد و تحقیقات قانونی آغاز شد. تحقیق حقوقی به معنای تحقیق ارزش، مکان یابی و تحقیق اموال است. اگر تمام این فرآیندها را به سرعت و به راحتی انجام دهید، سرمایه گذاری زنجیره املاک را می توان به راحتی تکمیل کرد، بنابراین ارزش داشتن ارتباطات بین فردی قوی را دارد.

می توانید با شرکت Trem Global که با طیف گسترده سبد سرمایه گذاری و مشاوره سرمایه گذاری به شما خدمات ارائه می دهد، تماس بگیرید. علاوه بر این، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد فرآیندهای زنجیره املاک از طریق تیم مجرب ما دریافت کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image