استانبول کارت چیست و چگونه آن را بخریم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول کارت چیست و چگونه آن را بخریم؟

ممکن است تعجب کنید استانبول کارت چیست یا چگونه برای شما کار می کند. این یکی از موضوعاتی است که باعث می شود خارجی ها برای درک آن تلاش کنند. به همین دلیل شما باید به خواندن زیر ادامه دهید تا همه سردرگمی ها در مورد استانبول کارت و عملکرد فعلی آن را برطرف کنید.

اگرچه ویروس کرونا را بر بسیاری از برنامه های سفر ما تحت تأثیر قرار داده است ، اما برخی از افراد این فرصت را پیدا می کنند که از جذاب ترین مقاصد گردشگری جهان بدون جمعیت آزار دهنده لذت ببرند. از این نظر ، اگر به دنبال جایی جذاب هستید که بهترین امکانات را برای شرایط بیماری همه گیری دارد ، استانبول باید در بالای لیست شما باشد.

شما احتمالاً تمام جزئیات را از جمله محل غذا خوردن و سلفی گرفتن را برنامه ریزی کرده اید ، اما اگر می خواهید بدون مشکل در شهر گشت بزنید ، باید در مورد مقررات جدید استانبول کارت برای استفاده در هر وسیله حمل و نقل عمومی، بخوانید. می توانید آن را از دستگاه های فروش İstanbulkart که در هر ایستگاه و مکان استراتژیک در سطح شهر قرار دارد ، خریداری کنید.


مطابقت کد HES با استانبول کارت

طبق آخرین اقدامات ، هر کاربر باید با کد HES خود که یک کد شخصی است که به طور منحصر به فرد تعیین شده است مطابقت داشته باشد تا به مقامات اطلاع دهد که آیا در حال حاضر دچار ویروس کرونا هستید یا خیر. هنگامی که Istanbulkart خود را با کد HES خود مطابقت می دهید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون هیچ مشکلی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. بنابراین ، مهم است که قبل از شروع گشتن در شهر ، آن را انجام دهید.


چگونه می توان کد HES خود را در پنج مرحله دریافت کرد؟

1. یک پیام متنی جدید در تلفن خود بنویسید

2. شماره تلفن گیرنده "2023" را وارد کنید

3. در قسمت متن با نوشتن فضای خالی پس از هر قسمت به شرح زیر بنویسید: HES ، ملیت (IRN) ، شماره گذرنامه ، سال تولد ، نام خانوادگی ، تعداد روزهایی که می خواهید بمانید (به عنوان مثال 7)

4. روی دکمه ارسال ضربه بزنید

5. کد HES شما به طور خودکار تحویل داده می شود.


در مرحله بعدی ، شما می توانید Istanbulkart خود را با کد جدید HES خود مطابقت دهید. برای انجام این کار ، از لینک https://kisisellestirme.istanbulkart.istanbul/ برای پر کردن فرم ارائه شده توسط شهرداری کلانشهر استانبول استفاده کنید ، و شما خوب خواهید بود.


در اینجا آنچه شما باید با خود داشته باشید تا یک تجربه سالم و ایمن در استانبول داشته باشید:

تعداد زیادی ماسک محافظ ، ضد عفونی کننده چند منظوره بر پایه الکل ، دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوحی که لمس می کنید ، بطری کوچک صابون خود را برای استفاده در مکان هایی که در حال حاضر فاقد محصولات تمیز کننده هستند ، استفاده کنید. و ، به یاد داشته باشید که همیشه فاصله خود را با دیگران حفظ کنید ، خصوصاً در نقاط توریستی که با مردم مملو از جمعیت هستند. سفری دلپذیر داشته باشید!

Properties
1
Footer Contact Bar Image