چگونه در آمریکا سرمایه گذاری کنیم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

در سال 2021، همه چیز، از مواد بهبود خانه گرفته تا محصولات تولیدی ساختمان، شتاب زیادی داشته است. می توان گفت که بخش املاک و مستغلات که به یک جنگ در جهان تبدیل شده است، فعال ترین مسابقه تمام دوران را به خود دیده است. در این رقابت، البته، ایالات متحده آمریکا جای خود را در سرمایه گذاری املاک و مستغلات حفظ کرده است. اما در مورد 2022 چطور؟ چگونه می توان یک سرمایه گذاری سودآور در ایالات متحده داشت؟ کدام نوع ملک باید ترجیح داده شود؟

در ایالات متحده کجا سرمایه گذاری کنیم؟

اگرچه این سوال که کجا سرمایه گذاری کنیم دلایل بسیار خاصی دارد، اما باید به رشد سهم شهر به طور کلی و مزایای خط کسب و کار نیز توجه کرد. در اینجا پنج شهر آمریکا که ستاره های سال 2022 محسوب می شوند را بررسی کرده ایم.

بویز، آیداهو

شهری پرجنب‌وجوش با رستوران‌های مدرن، امکانات تفریحی و جشنواره‌های سالانه، Boise مکان‌های آرامی را نیز برای کسانی که می‌خواهند از شلوغی شهر فرار کنند، ارائه می‌کند. همچنین، نرخ پایین بیکاری 3.5 درصد و بازار کار پررونق آن را به مکانی عالی برای متخصصان جوان تبدیل کرده است. به طور خلاصه، Boise/ آیداهو یکی از پادشاهان املاک و مستغلات سال 2022 با سبکی خواهد بود که برای همه جذاب است.

آستین، تگزاس

بازار کار قوی و اقتصاد سنگین فناوری برخی از بالاترین ارزش ها را برای خانه ها در کشور فراهم کرده است. در این مورد، آستین، تگزاس، راه طولانی را طی کرده است. به گفته کارشناسان بخش املاک و مستغلات، این کشور همچنان در زمره ستاره های درخشان در سال 2022 خواهد بود.

شارلوت، کارولینای شمالی

شارلوت به یک جایگزین جذاب برای ساکنان جدید تبدیل شده است، با هزینه زندگی حدود 5٪ کمتر از میانگین ملی. علاوه بر این، به عنوان دومین مرکز بزرگ مالی در جهان پس از نیویورک، این شهر در خط مقدم ترجیحات املاک و مستغلات قرار دارد. از نظر درآمد اجاره، انتخاب بسیار بدیهی خواهد بود.

نیوآرک، نیوجرسی

به گفته جاناتان فاکون، سرمایه‌گذار املاک، توسعه‌دهنده و عضو مدیریت HaloHomebuyers، نیوآرک در طول سال‌ها از پتانسیل‌هایش پایین‌تر بوده است. با این حال، این یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که در شهر نیویورک کار می کنند، زیرا تنها یک سفر کوتاه با قطار دورتر است.

شهر "سالت لیک

سالت لیک سیتی دهمین مکان برتر برای زندگی در این کشور توسط US News and World Report انتخاب شده است. او گفت که شهر پایتخت یوتا که به پیاده روی و اسکی معروف است، انتظار می رود در سال جاری حدود 8.5 درصد رشد در ارزش خانه ها داشته باشد. بر این اساس، یک مکان سرمایه گذاری بسیار سودآور خواهد بود.

مشاور سرمایه گذاری شما در ایالات متحده

ترم گلوبال با تکیه بر کارشناسان متخصص و آگاه از وصعیت بازار محلی به شما امکان انجام سرمایه گذاری صحیح و موثر را می دهد، ما در تمام مراحل همراه شما هستیم. ما در سال 2022 با کارشناسان و مشاوران سرمایه گذاری ارزشمند خود در کنار شما خواهیم بود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image