چرا سرمایه گذاران خارجی ترکیه را انتخاب می کنند؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مدتی است که ترکیه به دلایل خوبی توجه سرمایه گذاران بین المللی را به خود جلب کرده است. در اینجا ، ما پنج مورد از آنها را لیست کرده ایم تا دلایل خوبی را که سرمایه گذاران به آن باوردارند را نشان دهد.


اقتصاد

چرا سرمایه گذاران خارجی ترکیه را انتخاب می کنند؟ image1

این یک واقعیت است که نوسانات نرخ ارز به نفع لیر نیست. با این حال ، اقتصاد از اوایل سال ۲۰۰۰ قوی تر است ، همانطور که در بدهی عمومی کاهش یافته توسط دو سوم مبلغ قبلی مشاهده می شود. بعلاوه ، سیستم بانکی بسیار مقاوم تر است ، که توسط بانک ها ثابت شده است ، و بخش خصوصی قادر به مبارزه با نوسانات است. داده های صادرات سال ۲۰۲۰ نشان داد که این ارقام ۶.۱٪ افزایش یافته و به ۱۴میلیارد دلار رسیده و تنوع مقصد و کالاهای صادراتی نیز افزایش یافته است. ارقام تولید ناخالص داخلی نیز دلگرم کننده است: نرخ رشد ۵.۵ ٪ است و این کشور از رتبه ۱۸در رتبه ۱۳جهانی است. با افزایش تولید ناخالص داخلی ، قدرت خرید افزایش یافت و تحولات بخشی در حالی رخ داد که بخشهای جدید نیز در حال ظهور هستند. علاوه بر این ، سهم ترکیه در صادرات کالاهای جهانی ارقام امیدوار کننده ای را نشان می دهد که از کمتر از ۰.۶٪ به ۰.۹٪ افزایش یافته است.


کار واجد شرایط

چرا سرمایه گذاران خارجی ترکیه را انتخاب می کنند؟ image2

جمعیت جوان ترکیه بیش از افراد مسن است و به لطف تعداد زیادی دانشگاه تأسیس شده از تحصیلات بالایی برخوردار هستند. شرکت های ملی و بین المللی از نیروی کار آموزش دیده و رقابتی کشور بهره مند می شوند. هر صنعت می تواند یک کارمند مناسب در ترکیه پیدا کند ، که سرمایه گذاران خارجی را برای ایجاد یک تجارت در اینجا جذب می کند.شهرنشینی

چرا سرمایه گذاران خارجی ترکیه را انتخاب می کنند؟ image3

.

بسته به صنعتی شدن و رشد اقتصادی ، تعداد شهرهای توسعه یافته به سرعت افزایش می یابد. شهرنشینی در ترکیه نه تنها برای صنعت املاک و مستغلات سودمند است بلکه با تولید و خدمات ارائه شده بازارهای داخلی را نیز پشتیبانی می کند. با این پیشرفت ، کیفیت و کمیت شهرنشینی نیز بهبود یافت.


موقعیت جغرافیایی

چرا سرمایه گذاران خارجی ترکیه را انتخاب می کنند؟ image4

ترکیه که میزبان مقر بسیاری از شرکت های خارجی است ، با موقعیت جقرافیایی خود تجار را از سراسر جهان جلب می کند. این کشور از سه طرف با دریا احاطه شده و به عنوان پلی بین دو قاره عمل می کند. رفت و آمد در اینجا بسیار راحت است و در نتیجه ، ترکیه قطب حمل و نقل منطقه است.موافقت نامه ها و مشوق های سرمایه گذاری

چرا سرمایه گذاران خارجی ترکیه را انتخاب می کنند؟ image5

برای تشویق سرمایه گذاران و حمایت از حقوق آنها ، ترکیه مقرراتی را در قانون سرمایه گذاری مستقیم خارجی وضع کرده است. با اجرای جدید ، سرمایه گذاران داخلی و خارجی از حقوق یکسانی برخوردار هستند. تخفیف های مالیاتی سرمایه گذاران را نیز به خود جلب می کند و فقط در سال ۲۰۱۸، ۳۳۳ گواهی تشویقی به ارزش ۴۲.۵ بیلیون لیرصادر شده است.
Properties
1
Footer Contact Bar Image