خرید ملک از ۳۰۰.۰۰۰ یورو

روند سریع و آسان: اقامت در ۲-۳ ماه

سرمایه گذاری در املاک مسکونی یا تجاری

رزرو مشاوره رایگان

اقامت دائم برای کل خانواده از جمله والدین

رزرو مشاوره رایگان

برنامه اقامت در قبرس

برنامه اقامت دائم با خرید یک ملک مسکونی یا تجاری به قیمت حداقل 300،000 یورو به افراد غیر اتحادیه اروپا حق اقامت دائم در قبرس را می دهد

با سرمایه گذاری مقیم قبرس شوید

  • دارندگان گذرنامه قبرس به بیش از 173 کشور از جمله اتحادیه اروپا و انگلیس بدون ویزا دسترسی دارند. با داشتن اقامت دائم قبرس ، متقاضیان می توانند از روند آسانتر درخواست ویزای شینگن برای سفر به سراسر اروپا بهره مند شوند
  • این برنامه اقامت دائم را برای سرمایه گذار و کل خانواده سرمایه گذاران از جمله همسر ، فرزندان تنها زیر 25 سال و والدین فراهم می کند
  • اقامت قبرس می تواند به عنوان اولین قدم به سمت تابعیت قبرس استفاده شود. این شرط در 5 سال، به شرط برآورده شدن کلیه شرایط قابل دستیابی است.
  • الزامات

  • گزینه های سرمایه گذاری برای این برنامه شامل موارد زیر است:
  • سرمایه گذاری 300.000 یورویی در یک ملک مسکونی (خانه یا آپارتمان جدید)
  • سرمایه گذاری 300.000 یورویی در املاک تجاری
  • سرمایه گذاری 300.000 یورویی در سرمایه سهام شرکتی که حداقل 5 کارمند در قبرس ثبت و فعالیت کرده است
  • سرمایه گذاری 300000 یورویی در واحدهای یک سازمان سرمایه گذاری جمعی قبرس
دسترسی آسان تر به اتحادیه اروپا و انگلیس بدون روند طولانی
اجازه اقامت برای سرمایه گذار و خانواده در دسترس است
کسب تابعیت در ۵ سال زمانی که همه معیارها برآورده شده است
بهترین فرصت های شغلی به عنوان مقیم این کشور
بدون سیاست مالیاتی برای ساکنان غیر مقیم
بدون نیاز به آزمون زبان

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع

سفر بدون ویزا به بیش از ۱۷۴ کشور

قبرس یک جزیره کامل مدیترانه ای با هوای آفتابی و فضای آرام خود است. همچنین در دریای ایدئلی با زیباترین رنگ های آبی زندگی می کند. این جزیره جذاب باعث می شود ساکنان از یک سبک زندگی آرام که طبیعت صحنه را کامل می کند لذت ببرند. قبرس در موقعیت عالی از نظر دسترسی و سایر مزایا برای سفر به سایر کشورها پاسپورت قبرس در حال حاضر دسترسی بدون ویزا به ۱۷۴ کشور را فراهم می کند.

UK Residency & Citizenship via Tier 1 (Investor) route

We have under the belt the 30+ years’ experience in the UK Immigration as well as deep understanding of the complex Home Office rules and policies. We have an established reputation for efficient management and processing of visa applications, visa extensions, permanent residency and citizenship acquisition. The UK Immigration services are professionally covered by our business partner authorised and registered by the Solicitors Regulation Authority (SRA).

€2,000,000 Investment within 90 days
1st YR
Visa Extension
2st YR
3st YR
No more than 180 days absent every rolling 12 months
Less than 450 days absent from the UK in the 5 years prior td PR application

Permanent Retsidence

4st YR
Permanent Residence
Citizenship
5st YR
6st YR
Less than 90 days absent in the 12 months following receipt of PR
1

با مشاوران TREMGLOBAL مشورت کنید

تیم مشاوره Trem Global با راهنمایی و کمک به شما در طی مراحل برنامه ، به شما در تهیه اسناد مورد نیاز و تهیه لیستی از املاک برای سرمایه گذاری کمک می کند.

2

آماده سازی اسناد ضروری

پس از یافتن بهترین روش سرمایه گذاری برای خود در قبرس با کمک مشاوران Trem Global ، اسناد مورد نیاز برای فرآیند تحت مشاوره Trem Global تهیه می شود.

3

ارسال اسناد

پرونده کامل درخواست اقامت به اداره ثبت احوال و مهاجرت قبرس ارسال خواهد شد. فرآیند ارسال معمولاً دو ماه به طول می انجامد.

4

گواهی مهاجرت

متقاضی پس از بررسی دقیق درخواست توسط مقامات ، حق تأیید صلاحیت را کسب می کند. پس از صدور گواهینامه ، اجازه اقامت در طی ۲ تا ۳ ماه ارائه می شود.

5

ملاقات با شخص

پس از تأیید مجوز ، متقاضی و سایر اعضای خانواده باید از قبرس بازدید کنند تا شخصاً مجوز را دریافت کنند. اگر دارندگان اجازه اقامت در تمام ۱۲ ماه پنجمین سال (آخرین سال اقامت) در کشور اقامت داشته باشند ، در پایان دوره ۵ ساله واجد شرایط تابعیت هستند.

Recieve cyprus Passport

دریافت گذرنامه CYPRIOT

پس از ۵ سال اقامت در قبرس ، اقامت دائم و به دنبال آن تابعیت دریافت کنید. در صورت اخذ تابعیت قبرس ، محدودیتی در مدت اقامت شما در این کشور وجود ندارد. به این ترتیب می توانید آزادانه در کشورهای دیگر زندگی کنید یا به فعالیت خود در خارج از کشور ادامه دهید.

سوالات متداول

تا زمانی که ملک دیگری متناسب با الزامات برنامه خریداری نکنید ، نمی توانید ملک خود را بفروشید. سرمایه گذاری باید مادام العمر حفظ شود

اجازه مهاجرت صادر شده به متقاضی همسر و فرزندان زیر 18 سال آنها را شامل می شود ، با این حال با آخرین اصلاحیه مقررات ، اکنون برای متقاضی اصلی امکان سرمایه گذاری با ارزش بالاتر برای فرزندان بزرگسال غیر وابسته برای اخذ اقامت دائم وجود دارد. وضعیت سرمایه گذاری 300.000 یورویی باید با توجه به تعداد کودکان بالغی که به همان سرمایه گذاری متقاضی اصلی متکی هستند ، چند برابر شود. والدین و پدر و مادر متقاضی نیز می توانند تحت عنوان شرط ارائه متقاضی درآمد سالانه اضافی 8.000 یورو برای هر پدر یا مادر وابسته ، تحت تکفل در نظر گرفته شوند.

خیر ، مقررات سرمایه گذار را ملزم می کند اعلام کند که او و افراد تحت تکفل بدون داشتن نیازی به تجارت و حرفه ای ، توانایی مالی کافی برای تأمین هزینه زندگی خود را دارند. این برنامه حق کار در قبرس را نمی دهد ، با این حال سرمایه گذاران می توانند یک شرکت در قبرس داشته باشند و کارفرمای شوند

خیر ، متقاضی تا زمان قبولی نیازی به پرداخت کامل مبلغ ندارد. اگر متقاضی حداقل 200.000 یورو (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) پرداخت كند ، می توان پذیرفت.

خیر ، تا زمانی که سرمایه گذاران املاک مسکونی خود را حفظ کنند ، اجازه اقامت منقضی نمی شود. با این حال ممکن است که سرمایه گذار ملک مسکونی را بفروشد و همچنان اجازه اقامت خود را حفظ کند مشروط بر اینکه ملک مسکونی بلافاصله با ملکی دیگر با همان ارزش یا بالاتر جایگزین شود
Tor Holding
Nihal İnşaat
Agrowell
Tor Advisory
Grand Sirkeci
Aris Grand Tower
Tor Beylikdüzü
Mersin Marina
Aqua Kavaklı
Tracemix
New Resididence
1
Telegram Contact Us Whatsapp contact gif for mobile Whatsapp Call Us Live Chat