Trem Global Logo

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

ترکیه با توجه به پیشرفت چشمگیر با اقتصاد در حال توسعه خود در سال های اخیر، سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز و املاک، در حال تبدیل شدن به مرکز جذب سرمایه گذاران نهادی و فردی است. در این فرآیند، این کشور فرصت‌های قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران خارجی ارائه می‌دهد که برای اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری موفق نیاز به تسلط بر پویایی‌های محلی دارند. ما به‌عنوان تیم ترم گلوبال، به‌منظور پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در مسائل مربوط به تملک و سرمایه‌گذاری املاک، که به شدت به عوامل داخلی و خارجی وابسته هستند و مشکلات منحصربه‌فردی دارند، با کارکنان مجرب و تحت سلطه‌ی خود، از نزدیک پیشرفت‌ها را دنبال می‌کنیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در ترکیه و کمک به آنها برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، راهنمای خرید و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به سرمایه گذاران ارائه می دهیم، جایی که ما دانش خاص بخش را ارائه می دهیم. اطلاعات این راهنما عمومی است، نه مشاوره اجتماعی، مالیاتی یا حقوقی.

جغرافیا و آب و هو

ترکیه وضعیت جغرافیایی بینظیري دارد که بخشی از آن در آسیا و بخشی در اروپا قرار گرفته است و در واقع در طول تاریخ پلی بین این دو قاره بوده است. از نظر مساحت از دیگر کشورهاي اروپایی بزرگتر است و تقریبا تمام و کمال در قاره آسیا قرار گرفته است. این کشور زمانی مالک بیشتر شبه جزیره بالکان بود و در واقع باقی مانده امپراتوریی است که زمانی بر شمال آفریقا و خاورمیانه حاکم بود. ترکیه کشوري بینظیر است و استانبول را دارد که یکی از زیباترین شهرهاي دنیا محسوب میشود.

طول آن از شرق تا غرب 1565 کیلومتر و عرض آن از شمال تا جنوب تقریبا 666 کیلومتر است. ترکیه در شمال با دریاي سیاه؛ در شمال باختري با گرجستان و ارمنستان؛ در خاور با ایران، آذربایجان و نخجوان؛ در جنوب خاوري با عراق و سوریه؛ در باختر با دریاي مدیترانه و اژه؛ و در شمال باختري با کشورهاي اتحادیه اروپا مثل یونان و بلغارستان همسایه است. این کشور همچنین استانبول و تنگه داردانل در دریاي مرمره را دارد. به تنگه دادانل، تنگه ترکیه هم میگویند. پایتخت آن آنکارا است و استانبول بزرگترین شهر و بندر آن محسوب میشود که اروپا و آسیا را به هم میپیوندد. ترکیه به خاطر موقیت استراتژیک مکانی خود نفوذ زیادي در منطقه دارد.

این کشور به خاطر موقیعت جغرافیایی خود هر چهار فصل را به طور همزمان دارد. در این کشور که آب و هوا در مناطق ساحلی به مانند آب و هواي مدیترانهاي و آب و هواي دریاي سیاه متغیر است داراي تابستانهاي گرم و خشک است البته به جز در سواحل دریاي سیاه. در بهار و پاییز آب و هواي ملایمی دارد. زمستانهاي سردي دارد به جز در سواحل مدیترانه ؛ در غرب ممکن است در سال فقط چند روز برفی داشته باشند. مناطق میانی کشور برفی و سرد هستند. جولاي و اوت گرمترین و ژانویه و فوریه سردترین ماههاي سال هستند .

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image