ترکیه در مسیر عادی سازی بیماری Covid-19 قرار‌گرفت

ترکیه در مسیر عادی سازی بیماری Covid-19 قرار‌گرفت

رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه گفت ،محدودیت های سفر بین شهری از اول ژوئن به طور کامل برداشته شده است.

با توجه به کمک مردم و خدمات درمانی و سایر اقدامات رسمی در دوره بیماری، ترکیه یکی از کشورهایی بود که با کمترین مشکل توانست این دوران را طی کند، وی همچنین افزود : 

نه تنها از شهروندان خود در كشور بلكه 75 هزار شهروند از 126 كشور مختلف ، 365 هواپیما ، 34 جاده و 10 مسیر دریایی که به كشور ما آوردند محافظت كردیم. از موریتانی تا بولیوی توانستیم از همه شهروندان این کشورها حمایت کنیم.

 ما همچنین توانستیم از 135 کشور درخواست کننده کمک به 100 کشور کمک رسانی کنیم

در فرآیند دوره بیماری ، با 246 ماموریت در کشورهای خارجی و کشورهای همسایه هماهنگی بسیار شدیدی حاصل شد.

از طرف خودم ، خانواده و ملتم از همه شهروندانم و به ویژه سالمندان بالای 65 سال و کودکان زیر 20 سال که به دقت محدودیت های رفت و آمدی را رعایت کردند ، تشکر می کنم .

اردوغان با بیان اینکه تعداد بیماران جدید و تعداد بیماران نیاز به مراقبت های ویژه و تجهیزات تنفسی روز به روز در حال کاهش است ، اظهار داشت: "ما در تلاش هستیم تا با ادامه دادن  و افزایش آزمایشات همه گیری را تحت کنترل داشته باشیم. وی همچنین اضافه کردعلاوه بر عرضه خارج از کشور و حمایت از بخش خصوصی ، کارخانه های دارویی وزارت دفاع ، تولید را آغاز کردند.

رئیس جمهور اردوغان با بیان اینکه تولید تجهیزات تنفسی و وسایل نقلیه مرتبط از طریق بخش خصوصی و شرکت ماشین آلات و صنایع شیمیایی انجام می شود ، اشاره کرد : "ما از 3 هزار و 626 دستگاه تنفس که تاکنون تولید کرده ایم ، 1000 دستگاه را توانسته ایم صادر کنیم. وی با تمام این تحولات شروع به تولید دوربین های حرارتی کرد. تمام این پیشرفت ها یی که در این دوران داشته ایم پیرو قوانین بوده به ما اجازه داد تا در شرایط اقدامات لازم را انجام دهیم. "   • پروژه های تضمین شده منطقه ای
  • مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری
  • راه حل های سرمایه گذاری شخصی
  • کیفیت بالای خدمات پس از فروش
  • بسته های ویژه برای سرمایه گذاران
  • گذرنامه ترکیه در مدت 3 ماه
1