بیش از ۲۰ عمارت در کنار دریا در طی شیوع بیماری همه گیری کرونا در استانبول فروخته شده است

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بیش از ۲۰ عمارت در کنار دریا در طی شیوع بیماری همه گیری کرونا در استانبول فروخته شده است

عمارت های ساحلی تاریخی در استانبول که "مرواریدهای بسفر" نامیده می شود ، در حالی که تعداد کل فروش در ۲۰ سال گذشته کم شده بود، در طول بیماری همه گیری مورد توجه قرار گرفت.

۶۰۰ عمارت ساحلی در استانبول وجود دارد که ۳۶۶ عمارت به عنوان آثار تاریخی پذیرفته شده اند. با توجه به قیمت های نجومی آنها ، فروش این عمارت ها به صورت کاملاً جدا انجام می شود.

تعداد کل فروش عمارت ، ۳۵ مورد ، برابر با ۲۰ سال گذشته است و انتظار می رود این روند همچنان ادامه داشته باشد زیرا سرمایه گذاران خارجی به این عمارت های لوکس علاقه بیشتری نشان می دهند.

افزایش تقاضا منجر به افزایش قیمت اجاره و فروش می شود. قیمت فروش عمارت بین ۲۰ تا ۷۵۰ میلیون لیر ترکیه متغیر است در حالی که قیمت اجاره آپارتمان های عمارت ماهانه ۶۵ هزار لیر ترکیه و قیمت عمارت ساحلی تا ۱۵۰ هزار لیر ترکیه افزایش یافت.

در زمان شیوع ویروس کرونا ، تقاضا و علاقه به عمارت های ساحلی و آپارتمان های عمارت به طرز چشمگیری افزایش یافت ، زیرا خریداران خانه شروع به انتخاب باغ ها و بالکن های بزرگ کردند تا از منظره بی نظیر بسفر و فضای داخلی وسیع و با نور روز بسیار لذت ببرند. این علاقه منجر به افزایش قیمتها شد در حالی که یافتن عمارتهای اجاره ای در استانبول تقریباً غیرممکن بود.

تعداد عمارت های کنار دریا و آپارتمان های عمارت فروشی در استانبول به ۵۵ واحد می رسد. گرانترین مناطق برای این ملک های لوکس وانیکوی ، کندیلی و آنادولو هیساری در سمت آناتولی هستند ، در حالی که ینیکوی و ببک در سمت اروپایی پیشگام هستند. واقع در سمت آناتولی ، جنگلکوی همچنین با چشم انداز جالب خود از بسفر و پل ۱۵ تموزاز محبوب ترین ویلاها است.

کسانی که مایل به زندگی در یک عمارت هستند باید از وضعیت های تاریخی ، مسکن و مسائل بازسازی این عمارت که قصد خرید آن را دارند آگاه باشند. این اطلاعات را می توان از شورای عالی آثار باستانی و بناهای تاریخی دریافت کرد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image