مبارزه ما با ‌ویروس کرونا با موفقیت ادامه دارد!

مبارزه ما با ‌ویروس کرونا با موفقیت ادامه دارد!

ترکیه جز یکی از کشورهایی است که میتواند در زمینه بهداشت خودکفا باشد و به همین خاطر به مبارزات موثر خود با نوع جدید ویروس کرونا که از شهر وهان چین به سراسر جهان پخش می شود با موفقیت ادامه میدهد. کشور ترکیه با زیر ساخت های فیزیکی پیشرفته، ظرفیت تختخواب های بیمارستانی مجهز و با دارا بودن تکنولوژی بالا و قابل توجه در بیمارستانهای شهری مخصوصا در شهر استانبول و سایر نقاط ترکیه برای مبارزه با بیماری ها وظایف مهمی را به عهده می گیرد.

بیمارستانهای شهری که با زیر ساخت های فیزیکی پیشرفته، ظرفیت تختخواب های مجهز و فن آوری پیشرفته از جمله مکان هایی هستند که می توانند تمام مشکلات سلامتی بیماران را در یک مرکز حل کنند. بیمارستانهای مقابله با بیماریهای همه گیر که مجهز به جدیدترین فن آوری هستند سهم بسزایی در مبارزه با ویروس کرونا دارند. 

از آوریل ۲۰۲۰ بیمارستان شهری باشاکشهیر استانبول با بیشترین ظرفیت مراقبت های ویژه که یکی از بزرگترین بیمارستانهای اروپا است شروع به فعالیت کرده و این یکی از نمونه های موفق است که نشان میدهد سرمایه گذاری در روند دشوار هم همچنان ادامه دارد. 

از سوی دیگر کشور ترکیه با حداقل ۱۰۰ هزار تخت مراقبت های ویژه(ICU_CCU)در سطح جهان در ردیف اول قرار دارد،از سوی دیگر ارسال و توزیع دستگاههای تنفسی تولید داخلی را به عنوان یک محصول مهم صادراتی که هم بسیار توسعه یافته و هم مقرون به صرفه هستند را به سایر کشورهای جهان را شروع کرده است.

 کشورهای عضو ناتو تنها کشور ترکیه رابه عنوان نمونه در روند مقابله با ویروس کرونا نشان میدهند، ترکیه با نزدیک شدن ماه رمضان به ارسال کمکهای نقدی و سبد کالا به سالمندان، معلولان و نیازمندان تا درب منازلشان را شروع کرده است و در غلبه بر فرآیندهای دشوار سهم بسزایی و موفقیت های چشم گیری دارد.  

  • پروژه های تضمین شده منطقه ای
  • مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری
  • راه حل های سرمایه گذاری شخصی
  • کیفیت بالای خدمات پس از فروش
  • بسته های ویژه برای سرمایه گذاران
  • گذرنامه ترکیه در مدت 3 ماه
1