کار از راه دور باعث افت قیمت اجاره دفترها می شود

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

کار از راه دور باعث افت قیمت اجاره دفترها می شود

همه گیری جهانی ویروس کرونا باعث تغییر جهان و تحولات زیادی در بخشهای مختلف شد و بخش املاک و مستغلات نیز از این قاعده مستثنی نبودند. از آنجا که قیمت اجاره کارخانه ها به دلیل تقاضای روزافزون در بخش تولید افزایش یافت ، قیمت اجاره دفترها از آن پیروی نکرد زیرا کار از راه خانه باعث افت آن شد.

رشد سالانه قیمت اجاره ها در استانبول 27 درصد ثبت شده است. با این حال ، انتظار می رود روند کاهشی طی 6 ماه آینده رخ دهد. آنکارا نیز شاهد کاهش 17 درصدی قیمت اجاره دفترهای کار بود.

بر اساس داده های اتحادیه بورس کالاهای ترکیه (TOBB) ، تعداد شرکت های تاسیس شده در سال 2020 به 102،794 رسیده است که در مقایسه با سال 2019 ، 20،65٪ افزایش یافته است.

سه ماهه اول 2021 نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۰ 20،15٪ افزایش داشته و 41،170 شرکت جدید تأسیس شده است. در این دوره ، بیشتر شرکت ها دفاتر مجازی را انتخاب کردند ، که می تواند بخش املاک و مستغلات تجاری را متحول کند.

در طی سال 2020 ، تغییرات قابل توجهی در بازار دفاتر مشاهده شده است ، مانند بسیاری از کلاس های دارایی. مطابق با نتایج این دوره ، شرکت ها با افزایش تعداد کار از راه دور و خانه ، استراتژی محل کار خود را تغییر می دهند. در این زمینه ، کیفیت ، مشخصات ساختمان و مکان بیش از هر زمان دیگری مهم تر شده است.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که آینده ی محل کار با ایجاد انعطاف پذیری برای کار در دفاتر اداری برای کار در چندین مکان در طول یک هفته معمول ، آینده دفاتر کاری را افزایش خواهد داد. با این حال ،٪ 100 کار از راه خانه برای بیشتر کارمندان ایده آل به نظر نمی رسد.

انتظار می رود بسیاری از کارفرمایان حتی پس از انجام واکسیناسیون و بازگشت به حالت عادی برنامه کار از خانه را ادامه دهند. برنامه های ترکیبی که تعادل کار در دفتر و کار از راه دور را حفظ می کند ، به کارفرمایان کمک می کند تا هزینه های ثابت مانند برق ، اینترنت و تلفن را کاهش دهند ، بنابراین علاقه به کار از خانه را افزایش می دهند. در حالی که برخی از کارمندان طرفدار کار از خانه یا برنامه های ترکیبی هستند ، برخی از کمبود کارایی شکایت دارند. این گروه از کارمندان ادعا می کنند که یکنواختی کار در خانه و انجام همزمان کارها منجر به عدم نتیجه ی خوب کاری می شود ، در حالی که طرفداران کار از خانه می گویند که صرفه جویی در وقت با حذف رفت و آمد یک مزیت بزرگ است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image