نمایندگان صنعت در مورد گردشگری سلامت ترکیه در سال ۲۰۲۱ خوش بین هستند

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

نمایندگان صنعت در مورد گردشگری سلامت ترکیه در سال ۲۰۲۱ خوش بین هستند

پس از اتفاقات ناگوار و پاندمی سال ۲۰۲۰ ، که با شیوع ویروس کرونا همراه بود و باعث توقف سفرهای بین المللی شد و هر صنعتی را تحت تأثیر قرار داد ، صنعت گردشگری سلامت ترکیه نسبت به سال ۲۰۲۱خوش بین تر است.

رئیس اتحادیه گردشگری سلامت ترکیه (TÜSATDER) گفت ، صنعت گردشگری سلامت این کشور پس از حدود ۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹، با تقریبا ۲۰ درصد ضرر ، ۲۰۲۰ را تمام کرد.

وی روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: "پس از موفقیت در مطالعات واکسن ، گردشگری سلامت می تواند از نظر گردش مالی از نیمه سال ۲۰۱۹ پیشی بگیرد."

وی افزود: ترکیه ، که قدم های محکمی در راستای تبدیل شدن به یک مارک جهانی در جهانگردی سلامت برداشته است ، علی رغم اینکه اقتصاد و زندگی اجتماعی تقریباً به بن بست رسیده بود ، با کمترین آسیب از سال ۲۰۲۰ باقیماند.

طبق گفته رئیس TÜSATDER ، که تأکید کرد نتایج حاصل از مطالعات واکسن کرونا آینده جهان و گردشگری سلامت را تعیین می کند ، این صنعت با گردش مالی ۲.۵ میلیارد دلار سال ۲۰۲۰ را تعطیل کرد.

"گردشگری سلامت با وجود از دست دادن در سه ماه اول سال را با خسارت کمی تمام کرده است. در مقایسه با سال ۲۰۱۹ ٕ۲۰ درصد ضرر داشته است. فقط در کاشت مو ، گردش مالی سال ۲۰۲۰ به ۱.۳ میلیارد دلار رسیده است. ما شاهد افزایش قابل توجهی در تعدادی از بیمارانی هستیم که در ماه های ژوئیه ، آگوست و سپتامبر از خارج از کشور می آیند ، ".

وی افزود ، بیشترین افزایش در ماه اکتبر بود.

"حتی در ماه آخر سال ، متوجه شدیم که علی رغم اضطراب پاندمی ، مردم هنوز ترکیه را برای درمان ترجیح می دهند."

گردشگری سلامت طیف گسترده ای از درمان ها را شامل می شود ، مانند گردشگری پزشکی ، که در آن بیماران تحت درمان و جراحی در بیمارستان ها قرار می گیرند. گردشگری آب گرم ، ارائه توان بخشی در تأسیسات آب گرم؛ و پذیرایی از سالمندان و معلولان در جهانگردی و ارائه اقامت طولانی مدت و فعالیتهای اجتماعی در مراکز درمانی سالمندان را دارد.

در حالی که ترکیه سبد سرمایه گذاری خود را در چارچوب این دسته ها توسعه داده است ، در سال های اخیر افزایش قابل توجهی در جهانگردانی که به دنبال درمان های آنکولوژیک ، ارتوپدی و زیبایی هستند ، افزایش یافته است.

رئیس TÜSATDER گفت ترکیه از نظر گردشگری سلامت "کشوری بی نظیر" در اروپا و منطقه است.

وی افزود: "با بازگشت به زندگی عادی ، تقریباً در هر بخش مزیت این وضعیت را احساس خواهیم كرد. تا زمانی كه برنامه های واكسین سازی موفقیت آمیز باشد".

وی گفت: این بیماری همه گیر به احساس بدبینی منجر شده است ، زیرا مردم مجبور به ماندن در خانه می شوند و تأکید می کند که احساس خستگی زیاد طبیعی است.

"درمان های زیبایی باعث شادی بیشتر مردم نسبت به قبل می شود. تعداد بیمارانی که در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰این را ثابت کردند. این همان درمان های داخلی است. سال گذشته بیشتر بیماران از اروپا بودند. هلند ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه و بلژیک مقام نخست را به دست آوردند. سوئد ، دانمارک و نروژ از جمله کشورهای اسکاندیناوی بودند که ترکیه را برای درمان های زیبایی ترجیح می دهند.

رئیس TÜSATDER گفت که آسیا هدف جدید ترکیه برای گردشگری سلامت است. وی گفت: "امسال ، جستجوی ما برای یافتن بازارهای جدید در منطقه آسیا با کشورهایی مانند هند ، چین ، اندونزی ، مالزی و ژاپن آغاز می شود. گردشگری سلامت همچنان به صادرات کل خدمات ترکیه کمک خواهد کرد."


Properties
1
Footer Contact Bar Image