روس ها زندگی در شهر تفریحی آنتالیا را ترجیح می دهند

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

روس ها زندگی در شهر تفریحی آنتالیا را ترجیح می دهند

یک مقام روسی روز پنجشنبه گفت که تعطیلات روسی ، که از شهر تفریحی آنتالیا ترکیه دیدن می کنند ، معمولاً تصمیم به اسکان می گیرند.

رئیس انجمن هنر و فرهنگ روسیه به آژانس آنادولو گفت: "آنتالیا برای روس ها مانند خانه دوم است. آنتالیا هم برای تعطیلات و هم برای استقرار شهر شگفت انگیزی است."

وی با تأکید بر اینکه آنتالیا از اهمیت ویژه ای برای روسیه برخوردار است ، گفت که تعداد روس هایی که در این شهر زندگی می کنند ممکن است در دوره آینده افزایش یابد.

وی همچنین گفت که آنها اقدامات پاندمی ترکیه را از نزدیک دنبال می کنند ، و خاطرنشان کرد که بسیاری از روس ها در ترکیه احساس امنیت می کنند زیرا ویروس COVID-19 در جهان افزایش می یابد.

برخی از روس ها به دلیل اینکه شهر را دوست دارند خانه ای خریداری یا اجاره می کنند ، در حالی که برخی بعد از ملاقات و ازدواج با یک تبعه ترکیه در آنجا مستقر می شوند.

وی تأکید کرد که روس ها از زندگی در آنتالیا خوشحال هستند. وی افزود: "هوا گرم است. شما حتی در زمستان می توانید شنا کنید. زندگی در اینجا یک لذت است."

آلینا سرگئیوا ، تعطیلاتی كه بعداً در این شهر ساكن شد ، گفت كه او حدود سه سال در آنتالیا زندگی كرده است.

سرگئیوا ، مربی شنا ، گفت كه او هر ساله به این شهر سفر می كرد. وی افزود: "سپس در آنجا مستقر شدم و در عین حال حرفه خود را نیز انجام می دهم. آنتالیا شهر زیبایی است. احساس می کنم ۱۲ ماه در تعطیلات هستم."

نینا ایوانووا ، که شش سال در این شهر زندگی می کند ، گفت که آنتالیا دارای جمعیت بالایی از روسیه است.

وی گفت: "من زندگی و کار در اینجا را دوست دارم. نه تنها من ، بلکه همه روس ها به آنتالیا علاقه مند هستند."

ایوانوا ، مربی مهد کودک ، نیز گفت که به آنتالیا آمده است زیرا فرصت های شغلی بهتری وجود دارد.

براساس TurkStat ، جمعیت آنتالیا در سال گذشته ۱.۵ درصد افزایش یافت و بیش از ۲.۵۴ میلیون نفر بود. در حال حاضر ۱۸۹۰۵ روس در حال حاضر در این شهر زندگی می کنند.

آنتالیا ، که پیش از همه گیری ویروس COVID-19 سالانه به طور متوسط ​​میزبان ۱۵ میلیون گردشگر بود ، از اهمیت ویژه ای در میان شهرهایی برخوردار است که خارجی ها ترجیح می دهند در آنها مستقر شوند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image