ترکیه استراتژی جدیدی را برای توسعه ی گردشگری ارائه می دهد

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ترکیه استراتژی جدیدی را برای توسعه ی گردشگری ارائه می دهد

 

وزیر فرهنگ و جهانگردی ، محمت نوری ارسوی ، استراتژی جدیدی را برای بخش گردشگری مبتنی بر فناوری و ابتکارات به روز برای معرفی ترکیه به عنوان یک مقصد و افزایش تعداد گردشگران در سال ۲۰۲۱نشان داده است.

 وزیر گردشگری محمد نوری ارسوی روز سه شنبه گفت ترکیه با استفاده از جدیدترین فناوری و مدلهای ارتباطی و همچنین تمرکز بر روابط عمومی پیشرفته که ۸۱ استان را زیر یک سقف قرار داده و باعث افزایش عملکرد گردشگری ، فرهنگ و فرهنگ ترکیه خواهد شد ، در سال ۲۰۲۱ استراتژی جدیدی برای ارتقا گردشگری اتخاذ خواهد کرد.


ارسوی در یک نشست خبری در آنکارا گفت "ترکیه به لطف آژانس توسعه و توسعه گردشگری ترکیه (TGA) که به طور فعال در سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را آغاز کرد و متشکل از نمایندگان بخش و همچنین کارشناسان حرفه ای ارتقا با دانش خوب از مدل ها و فن آوری های ارتباطی نسل جدید ، عملکرد بهتری نشان داد. ، "

ارسوی افزود: "امسال ترکیه به کشوری با تأثیرگذارترین تبلیغات تبدیل شده است. آژانس ما در حال حاضر بهترین مدل را در جهان دارد. این یک مزیت است که به تازگی تأسیس شده و از جدیدترین فناوری ها برخوردار است."

وزیر امور خارجه با تأکید بر اینکه اکنون گردشگری تا حد زیادی به روابط عمومی بستگی دارد ، گفت: آژانس به سرعت نظرات ، متون کنترل شده یا کنترل نشده ، مثبت یا منفی ساخته شده توسط ویراستاران خاص ، رهبران افکار ، یوتوبر هارو افراد تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی را دنبال ، ارزیابی و پاسخ می دهد.

وی با بیان اینکه ترکیه سال گذشته میزبان بیش از ۱۰۰۰ ویراستار ، تأثیرگذار و رهبر افکار بود ، افزود که این تعداد در سال جاری بیش از ۳۰۰۰ نفر خواهد بود.

"از سال ۲۰۲۱، آژانس فناوری جدیدی را عملی خواهد کرد. وب سایت Go Turkey با استفاده از هوش مصنوعی با جدیدترین فناوری ها ایجاد شده است و از نظر بصری کاربر پسند است. این سیستم بیش از ۱۰۰ رسانه را دنبال می کند "امکان ساخت خبر در مورد ترکیه در حالی که اخبار مربوط به بزرگترین تور جهان را دنبال می کند."

 او ادامه داد "این مطالب مثبت یا منفی را در مورد ترکیه تجزیه و تحلیل می کند و بر این اساس اولویت تبلیغات را تعیین می کند. همچنین بازدیدها و عادت های گردشگران را ثبت می کند. Go Turkey یکی از پربازدیدترین صفحات وب در جهان است. اکنون ، ما روی بازدیدکنندگان کیفی تمرکز خواهیم کرد و وب سایت را بیشتر توسعه خواهیم داد ،".

وی گفت حداقل ۳۰ استان در حال حاضر در سیستم ادغام شده اند و همه ی ۸۱ کشور تا اواخر فوریه پردازش می شوند. "همه استانهای ما سعی داشتند خود را به صورت جداگانه تبلیغ کنند ، اکنون با این سیستم جدید ، ما یک صدا خواهیم بود. ما آنها را آموزش می دهیم و راهنمایی می کنیم که چه نوع فیلم هایی باید بگیرند و همچنین چه نوع محتوایی را باید تهیه کنند. "

ارسوی با تأکید بر اینکه ترکیه دارای جنبه های مختلفی است که باعث پیشرفت آن در بخش گردشگری می شود ، از جمله غذا ، ثروت های طبیعی ، اماکن فرهنگی و باستان شناسی ، گفت: این استراتژی جدید تعیین این موضوع است که کدام کشور به چه چیزی علاقه مند است و آن جنبه را پیش برد.

این آژانس تحت نظارت وزارت فرهنگ و جهانگردی فعالیت می کند تا ترکیه را به یک مارک تجاری و مقصدی محبوب در بازارهای داخلی و بین المللی گردشگری تبدیل کند. دارایی های طبیعی ، فرهنگی ، بیولوژیکی و میراث انسانی و ملموس را ارتقا داده و ظرفیت گردشگری ترکیه را افزایش داده و سرمایه گذاری های گردشگری را افزایش دهد.

وزیر توضیح داد که با پیش بینی موارد ویروس کرونا در روزهای زیر به ۲۵۰۰ در ماه های آینده ، گردشگری از ماه آوریل احیا می شود.

ارسوی با بیان اینکه می توان با بررسی کشورهای آسیایی که با سرعت بیشتری از بیماری همه گیر بهبود می یابند ، چنین پیش بینی را می توان انجام داد ، گفت: "ما می بینیم که بخش سفر سریعترین صنعت در حال بازیابی است."

 

۲۳.۳ میلیارد دلار درآمد گردشگری پیش بینی می شود

"در سال ۲۰۲۱ ، من انتظار دارم درآمد گردشگری بیش از ۲۳.۳ میلیارد دلار و تعداد گردشگران به ۳۱ میلیون نفر برسد. ما انتظار داریم یک بهبود V شکل در بخش باشد. در حالی که بخش جهانگردی در سراسر جهان حدود ۸۰٪ کاهش یافته است ، ترکیه نشان داد عملکردی که ۱۵-۲۰٪ بهتر از میانگین جهانی است "، وزیر اشاره کرد.

با اجرای اقدامات مالی و سازگاری پویا ، خسارات وارد شده به بخش گردشگری در طی شیوع ویروس کرونا ویروس جهانی محدود شد.

جدا از آژانس ، داشتن ارتباط قوی با بخش گردشگری و به عنوان یکی از اولین کشورهای جهان که برنامه گواهینامه گردشگری ایمن را تصویب کرد ، به ترکیه کمک کرد تا از برخی چالش های ناشی ازبیماری همه گیری همه جانبه عبور کند.

وزارت فرهنگ و جهانگردی در ابتدای شیوع ویروس کرونا ، یک برنامه گواهی گردشگری ایمن را آغاز کرد و اقدامات موثری را در فرودگاه ها ، امکانات اقامتی و سواحل برای جلوگیری از شیوع بیماری انجام داد.

گردشگران به لطف اقدامات موثر اعمال شده توسط دولت ، كه استانداردهای ایمنی بالایی را در تمام زمینه های صنعت تعیین كرده است ، با آرامش خاطر می توانند به تعطیلات بپردازند.

وزیر همچنین اضافه کرد که تعداد در ترکیه در سه ماه اول سال ۲۰۲۰ مثبت بود و نشان داد که دراین سال بیش از انتظارات قبلی است ، اما تحت تأثیر بیماری همه گیر کرونا قرار گرفت.

"ما انتظار داشتیم که تعداد گردشگران ما که در سال ۲۰۱۹، ۵۱.۷ میلیون نفر بود ، حدود ۶۰ میلیون نفر در این سال باشد."


Properties
1
Footer Contact Bar Image