بازهم ترکیه برترین کشور در قیمت خانه در جهان است

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بازهم ترکیه برترین کشور در قیمت خانه در جهان است


یک مشاور املاک بین المللی گزارش می دهد که ترکیه شاخص رشد سه ماهه جهانی قیمت مسکن را برای سومین سه ماهه متوالی سال ۲۰۲۰ با رشد قیمت سالانه ۲۷ درصد رهبری می کند.


با این حال ، به طور واقعی پس از کسر تورم۱۴ ٪ ، رشد سالانه قیمت نزدیک به ۱۳٪ در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ کاهش می یابد. علاقه به خارج از خاورمیانه و اقتصاد پر رونق باعث تقویت قیمت ها می شود ، تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم ۱۶٪ نسبت به سه ماهه دوم بوده است.


نیوزیلند (۱۵٪) از سه ماهه دوم و سوم از یازدهم به مکان دوم صعود کرد زیرا این کشور تقاضا را پس از انسداد افزایش داد.


اوکراین (۱۰٪) و روسیه (۹٪) نیز در رتبه بندی سالانه صعود کرده اند و اکنون در میان ده رتبه اول قرار دارند.


با مسدود شدن بسیاری از بازارهای مسکن در سه ماهه دوم ، برخی شاهد رشد چشمگیر فروش و قیمت ها در سه ماهه سوم (نیوزیلند ، انگلیس و ایالات متحده) بودند ، برخی دیگر تنها تأثیر محدود بر قیمت گذاری (چین ، فرانسه ، آلمان) و در نهایت برخی رشد قيمت را به سمت منفي (هنگ كنگ ، سنگاپور و اسپانيا) منتقل كرده اند.


بازارهایی مانند انگلستان ، نیوزیلند و برخی از شهرهای هند دارای افزایش اضافی یا به صورت تعطیلات تمبر یا قوانین وام رهنی آرام بودند. به طور کلی ، این شاخص همچنان رشد اقتصادی سالانه بین ۴ تا ۵.۵ درصد را نشان می دهد همانطور که از اوایل سال ۲۰۱۷ انجام شده است ، اما درصد بازارهای ثبت شده در سال گذشته افزایش قیمت دارند.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile