ترکیه قرار است تا سال ۲۰۲۴ صادرات اول خود را در زمینه فضایی انجام دهد

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ترکیه قرار است تا سال ۲۰۲۴ صادرات اول خود را در زمینه فضایی انجام دهد

ریاست صنایع دفاع ترکیه (SSB) روز جمعه اعلام کرد صنایع هوافضای ترکیه (TAI) اولین صادرات این کشور در زمینه فضایی را انجام می دهد.

 SSB در بیانیه ای اعلام کرد GSATCOM Space Technologies ، یکی از شرکت های تابعه TAI ، ماهواره های با توان عملیاتی بالا (HTS) را به شرکت ملی ارتباطات از راه دور ARSAT آرژانتین صادر خواهد کرد.

در بیانیه آمده است که GSATCOM ، توسط TAI و شرکت INVAP مستقر در آرژانتین به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک در آنکارا پایتخت ترکیه تاسیس شد ، برنامه ای برای تولید ماهواره های ارتباطی نسل جدید را در سال ۲۰۱۹ آغاز کرد.

"با مجوز GSATCOM ، تولید ماهواره ارتباطی ARSAT-SG1 ، که هدف آن توسعه سه سال مهندسین TAI ، GSATCOM و INVAP است ، در سال ۲۰۲۴ به پایان می رسد."

 SSB گفت ، این ماهواره که دارای یک سیستم محرکه کاملاً الکتریکی و ظرفیت خروجی بیش از ۵۰ گیگابیت بر ثانیه در باند Ka است ، برای انتقال داده های غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرد و انتظار می رود در میان همتایان برتر آن در جهان باشد.

با استقبال از این پروژه ، اسماعیل دمیر ، رئیس SSB ، گفت که صنعت دفاعی ترکیه به سرعت در حال گسترش توانایی های خود در خارج است.

وی گفت: "من می خواهم به تمام مهندسان ما كه در توسعه ماهواره تحویل آرژانتین در سال ۲۰۲۴ تحت این پروژه كه اولین صادرات كشور ما در زمینه فضا خواهد بود ، كمك كنم."


Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile