حداقل فروش مسکن درترکیه به خارجی ها در شیوع ویروس طبق اعلام کشورهای اروپایی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بر اساس گزارش اخیر ، عملکرد ترکیه در فروش خانه به خارجی ها در دوره ژانویه تا سپتامبر علی رغم بیماری همه گیر قوی بوده است.


در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، این ارقام در ترکیه تنها ۱۸٪ کاهش یافت و به ۲۶.۱۶۵رسید در حالی که اسپانیا ۴۰٪ سقوط کرد و به ۲۲.۸۵۰ کاهش یافت. فروش خانه به خارجی ها در لیسبون بین ژانویه و ژوئن ۵۳ درصد کاهش یافته است. لیسبون در سه ماهه دوم تنها ۲۳۳ فروش داشته است.


فقط ۳۶۵ سرمایه گذار و ۷۳۳ نفر از اعضای خانواده در هشت ماه اول سال یونان ویزای طلایی دریافت کردند. تعداد درخواستها در سال ۲۰۲۰ از ۹۰٪ عقب افتاد ، در حالی که این کشور در سال گذشته درخواستهای ۳.۴۲۸ سرمایه گذار و ۷.۶۴۷ عضو خانواده را تأیید کرد.

مونته نگرو ، یک مسیر جدید برای سرمایه گذاران خارجی ، ۱۰۰۰ فروش و درآمد ۶۲.۸ میلیون یورویی را تجربه کرد. در سال ۲۰۱۹ ، این آمار ۲۵۰۰ فروش و ۱۷۷ میلیون یورو بوده است.


ویروس کرونا از نظر فروش خانه بیشترین ضربه را به ایتالیا و فرانسه وارد کرده است زیرا ایتالیا در سه ماهه اول ۱۵.۵ درصد و در دوم ۲۷.۲ درصد کاهش داشته است. به ویژه در میلان افزایش چشمگیر ۶۸.۷٪ در اجاره لوازم منزل نیز داشته است.


فرانسه پیش بینی می کند۲۵ درصد کاهش یابد در حالی که انگلیس پیش بینی می کند فروش خانه ۱۵ درصد کاهش یابد. با این حال ، ترکیه در ماه سپتامبر با افزایش ۲۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، نشانگر آغاز شتاب بود. فقط آلمان در اروپا رشد فروش خانه مشابه ترکیه را تجربه می کند. با این حال ، تعداد فروشهای انجام شده در آلمان در یک سال برابر با فروش یک ماهه در ترکیه است. ترکیه از نظر فروش خانه به خارجی ها در این زمینه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی پیشتاز است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image