ملک جدید خود را در استانبول بیابید

فرصت هایی که تنها یک بار در زندگی اتفاق می افتند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. بهترین گزینه ها را در میان پروژه های ملکی بی شمار در ترکیه پیدا کنید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

آپارتمان ها

365 ویلای فهرست شده
Apartments icon

ویلاها

69 ویلای فهرست شده
villa icon

پنت هاوس

20 ویلای فهرست شده
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

21 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

املاک در استانبول

اگر به دنبال شهر مناسبی برای سرمایه گذاری هستید، استانبول آدرس مناسبی است. افزایش قیمت املاک در جهان و ترکیه نشان می دهد که این بخش در آینده به رشد خود ادامه خواهد داد. افزایش تقاضا برای مسکن و به ویژه افزایش قیمت مسکن در هر متر مربع در استانبول سرنخ هایی را در مورد بخش املاک در ترکیه به دست می دهد. پارامترهایی مانند جمعیت جوان، نیازهای مسکن، گشودگی به اقتصاد جهانی و پروژه‌های تحول شهری، سیاست‌های بازار را برای آژانس‌های املاک در استانبول تعیین می‌کنند. استانبول که ساختاری جهانی را به نمایش می گذارد همیشه توسط خارجی ها نیز ترجیح داده می شود. با توجه به اینکه اتباع خارجی در ترکیه می توانند از طریق سرمایه گذاری شهروندی دریافت کنند، سرمایه گذاری در املاک می تواند یک گزینه معقول و سودآور باشد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول برای خارجی ها می تواند دلایل زیادی داشته باشد. اولین مورد این است که آپارتمان هایی را پیدا کنید که متناسب با هر سبک و نیازی باشند. املاک برای فروش در استانبول از آپارتمان های دنج گرفته تا ویلاهای بزرگ استانبول که مجموعه جامعی از آنها را داریم متفاوت است. Tremglobal یکی از شرکت های املاک پیشرو در ترکیه، امتیازاتی را به شما ارائه می دهد که شایسته آن هستیدو می توانید موقعیت مکانی جذاب و پویا استانبول را تجربه کنید وهمچنین جایگاه خود را در میان میلیون ها ساکن استانبول بیابید.

خرید ملک در استانبول

ترکیه به دلیل موقعیت استراتژیک خود، شرایط مطلوبی را برای سرمایه گذارانی از خاورمیانه و آسیا فراهم می کند که شروع به ورود به بازار اروپا می کنند. علاوه بر شهروندی از طریق املاک، می توانید از املاکی که خریداری می کنید نیز درآمد بالایی از اجاره به دست آورید. استانبول، آنکارا، ازمیر، بورسا و آنتالیا استان هایی هستند که بیشترین خرید ملک در آنها انجام می شود. در میان این شهرها، استانبول با مهاجرت مستمر، ساخت بیمارستان ها، دانشگاه ها و پروژه های زیرزمینی جدید پویاتر است. خانه، ادارات، هتل ها و مراکز خرید از جمله املاکی هستند که می توانید خریداری کنید. بنابراین، مزایای خرید ملک در استانبول چیست؟ از آنجایی که ترکیه کشوری با چهار فصل است، می توانید سازه هایی از انواع املاک پیدا کنید. در حالی که پروژه‌های زیربنایی بزرگ توسط پروژه‌های روبنایی پشتیبانی می‌شوندو شبکه حمل‌ونقل شهری گسترده شده است. علاوه براین، استانبول سیاست هایی دارد که افراد را ترغیب به خرید ملک می کند، زیرا دارای جمعیت پویا و جوان، فرصت های عالی و اجرای مالیات کم است.

سبک زندگی بین المللی در استانبول

استانبول با گزینه‌های متعدد مسکن، رنگ‌های پر جنب و جوش و سبک زندگی واقعاً بین‌المللی، کانون فعلی بازار املاک است. هماهنگی بین ساکنان با پیشینه های مختلف، خریداران بین المللی خانه را برای اقامت در این شهر باشکوه جذب می کند. چه به تنهایی و چه با خانواده، در خانه رویایی خود که برای نیازهای شما طراحی شده است، ساکن خواهید شد.

جایی که گذشته و آینده به هم می رسند

استانبول هم روح عصر جدید و هم ماهیت قرن های گذشته را منعکس می کند، بنابراین ترکیبی بسیار منحصر به فرد است. ممکن است به سبک سنتی علاقه داشته باشید و سبک زندگی را بر این اساس در پیش بگیرید یا شیوه جدید را بر قدیمی ترجیح دهید و شیوه زندگی جوانان را تجربه کنید. استانبول با ارائه فرصت‌های فراوان، رویای هیجان‌انگیزی است که قبلاً ندیده‌اید. اگر می خواهید در استانبول زندگی آرامی داشته باشید، می توانید قسمت شمالی استانبول را انتخاب کنید که نسبت به سایر نقاط شهر، مناطق سرسبزتر است.

بازار بزرگ املاک

بازار املاک ترکیه و به ویژه استانبول پر از پویایی و مزایای عمده برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی است. چه برای یک خریدار خانه که برای اولین بار خامه خریداری می کند چه برای یک خریدار با تجربه، هر سرمایه‌گذاری این شانس را دارد که یک سرمایه‌گذاری مطمئن و سالم در این شهر پر رونق انجام دهد. آپارتمان های زیبا، ویلاهای زیبا، زمین هایی با پتانسیل درآمد بالا، یا فضاهای تجاری سودآور – هر نوع ملکی که بخواهید، Tremglobal برای شما گزینه ای عالی خواهد یافت.

ترم گلوبال برای شما بهترین شکل سرمایه گذاری را فراهم می کند و راهنمای منطقه برای کسانی است که می خواهند سرمایه گذاری را در محل ببینند و همچنین سفرهای مختلف و جلسات آموزنده برای پروژه های در حال انجام برگزار می شود.

املاک برای فروش در استانبول

اگر قصد دارید دربخش املاک برای فروش در استانبول سرمایه گذاری کنید، ابتدا باید از طریق آژانس های املاک یک نمونه کار ایجاد کنید. برای این کار می توانید روش هایی را امتحان کنید. به عنوان مثال، می توانید با نمایندگانی که خدمات املاک را در منطقه شما ارائه می دهند تماس بگیرید. شما می توانید پویایی منطقه و باز بودن آن برای توسعه را با بازدیدهای خود از منطقه مشاهده و ارزیابی کنید. اگر منطقه برای توسعه اقتصادی باز باشد، می توان املاک اداری را نیز خریداری کرد. اگر میدان های تجاری بیش از حد در منطقه وجود دارد، می توانید یک دفتر بخرید. کسانی که می خواهند ملک را در مقیاس بزرگتر بفروشند، می توانند از روش ارزیابی دارایی استفاده کنند. مشاور سرمایه گذاری شما هرگونه فروش، سرمایه گذاری، رهن و وام را به شما گزارش می دهد و با انجام تحلیل های منطقه ای گزینه سرمایه گذاری مناسب را برای شما تعیین می کند. از آنجایی که ارزیابی ها بر اساس ابعاد عینی انجام می شود، ارزش واقعی املاک آشکار می شود.

نرخ بازده بالای سرمایه گذاری 

نرخ بازگشت سرمایه در استانبول به 12 درصد می رسد که این شهر را در موقعیت مطلوبی از نظر مشاوران املاک قرار می دهد. هزاران پروژه تضمین شده اجاره هر روز برای سرمایه گذاران موفق در استانبول درآمد ایجاد می کند. شما می توانید با تماس با مشاورین املاک مختلف در استانبول مقایسه قیمت را انجام دهید. پروژه های تحولات شهری در مناطق قدیمی استانبول و املاک مدرن ساخته شده با حفظ بافت تاریخی شهر می تواند برای سرمایه گذاری سودآور باشد.

قیمت های مقرون به صرفه

هم هزینه زندگی و هم قیمت ملک در مقایسه با کشورهای اروپایی بسیار مناسب است. لازم نیست میلیون ها دلار خرج کنید تا بتوانید نهایت تجمل زندگی را تجربه کنید. قیمت متوسط متر مربع مسکونی در استانبول در مقایسه با کلانشهرهای اروپا بسیار ارزان است. با فرودگاه تازه ساخته استانبول، حمل و نقل به اروپا و سایر کلان شهرها آسان شده است. همچنین یکی از گزینه های ارزیابی سرمایه گذاری شما با اجاره املاک لوکسی است که خریداری کرده اید با قیمت مناسب. اگر می خواهید از املاکی که با قیمت های مقرون به صرفه تری خریداری کردید بازده سرمایه گذاری بالایی داشته باشید، ملک خود را در استانبول خریداری کنید.

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image