در ۶۰ روز

  • در ۳ ماه
  • حداقل 400،000 دلار سرمایه گذاری
  • سفر بدون ویزا به ۱۱۵ کشور
  • پروژه های املاک و مستغلات واجد شرایط
  • نرخ تبدیل سرمایه گذاری بالا
Property Listing Hero Image
جستجوی پیشرفته

املاک

دسته بندی ها
شهر ملک
نوع املاک
اتاق خواب
ویژگی املاک

ویلاهای استانبول که هرگز نمی خواهید ترک کنید

ما خوشحالیم که می توانیم در سفر به ویلایی جدید که متناسب با سبک زندگی لوکس شما باشد به شما کمک کنیم. خواه یک خانه متمایز در قلب شهر و یا یک ویلا جدا شده از شلوغی زندگی در شهر داشته باشید ، ویلای رویایی استانبول خود را در میان بسیاری از املاک و مستغلات معتبر استانبول که با خدمات جامع ارائه می دهیم ، پیدا خواهید کرد. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که رویا بسازید ، و ما از بقیه امور مراقبت خواهیم کرد.

مکانهای عالی

ما این ضرب المثل را در آغوش می گیریم و می گوییم سه نکته مهم در مورد املاک و مستغلات عبارتند از مکان ، مکان ، مکان. ما خانه هایی را ارائه می دهیم که نیازهای مختلف مشتریان ما را برآورده می کند و مجموعه گسترده ما گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهند چه در مجاورت مراکز جاذبه و چه در کنار دریا که از آن لذت می برید.

هنر زندگی لوکس با ویلا های استانبول

شما نه تنها خانه ای خریداری می کنید بلکه سبک زندگی بی نظیر ، بسیار چشم نواز و حتی بهتر از آنچه هتل های ۵ ستاره ارائه می دهند ، به دست می آورید. ما این واقعیت را تشخیص می دهیم که یک خانه فقط از آجر تشکیل نشده است بلکه از روحیات و امکانات رفاهی برای ارزش افزودن بیشتر به زندگی شما تشکیل شده است. تصور شما از زندگی لوکس برای ما مهم است - ما همه کارها را برای به وجود آمدن آن انجام خواهیم داد.

ارزش سرمایه گذاری بالا

استانبول یکی از سودآورترین مکانهای سرمایه گذاری است که صحنه املاک و مستغلات همیشه در حال رشد است. با بالا رفتن صنعت ساخت و ساز در ترکیه ، با املاک خریداری شده بازدهی بالایی را تجربه خواهید کرد.

خدمات جامع

ما خدمات شخصی و شایسته ای را ارائه می دهیم تا نیاز شما را برآورده کنیم. ما نه تنها مشتریان محلی خود را تأمین می كنیم ، بلكه با ذهنیت جهانی كه حفظ می كنیم به نیازهای مخاطبان بین المللی نیز كمك می كنیم و به آنها كمك می كنیم تا بهترین تصمیمات بازار را بگیرند. اعم از محلی یا خارجی ، ما مشتریان خود را در مرکز اقدامات خود قرار داده و اقدامات خود را متناسب با نیازهای فعلی و آینده آنها طراحی می کنیم.

ما به تحقق رویاهای ویلای استثنایی شما در استانبول کمک میکنیم

از میان نمونه کارهای گسترده ما در ویلاهای برتر استانبول انتخاب کنید.

• راحت ترین ویلاهای استانبول را پیدا کنید

• سبک زندگی خود را در استانبول تقویت کنید

• جایی زندگی کنید که طبیعت باشکوه و تجمل روبرو شود

بیشتر
بارگیری نتایج بیشتر

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile