ویلای جدید خود را در استانبول بیابید

فرصت هایی که تنها یک بار در زندگی اتفاق می افتند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. بهترین گزینه ها را در میان پروژه های ملکی بی شمار در ترکیه پیدا کنید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

آپارتمان ها

358 ویلای فهرست شده
Apartments icon

ویلاها

64 ویلای فهرست شده
villa icon

پنت هاوس

20 ویلای فهرست شده
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

19 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

ویلاهای استانبول که هرگز نمی خواهید ترک کنید

شما رویای ویلاهای استثنایی استانبول را می بینید و ما بهترین گزینه را برای شما پیدا می کنیم.

استانبول گزینه های جذاب املاک زیادی دارد و در حالی که آپارتمان ها بر بازار مسکن مسلط هستند، ویلاهای باکیفیت زیادی برای فروش در مرکز و حومه استانبول وجود دارد، مشروط بر اینکه بدانید کجا باید جستجو کنید. به عنوان ترم گلوبال ما مجموعه گسترده خود را به شما ارائه می دهیم.

• راحت ترین ویلاهای استانبول را پیدا کنید

• سبک زندگی خود را در استانبول تقویت کنید

• در جایی زندگی کنید که با طبیعت باشکوه و تجمل روبرو شود

ویلاهای استانبول که هرگز نمی خواهید آنها را ترک کنید

ما خوشحالیم که به شما در سفر به ویلایی جدید که مناسب سبک زندگی مجلل شما است کمک می کنیم. چه به دنبال خانه ای متمایز در قلب شهر باشید، چه ویلایی ایزوله شده از زندگی شهری، ویلای رویایی خود را در کمترین زمان ممکن در میان املاک معتبر استانبول که با خدمات جامع خود ارائه می دهیم، پیدا خواهید کرد. برای کسانی که مایل به ایجاد خانواده در ترکیه هستند، ما بهترین ویلاها را برای فروش در استانبول با باغ های وسیع، استخرهای خصوصی، امکانات رفاهی مجلل و غیره ارائه می دهیم.

فضاهای نشیمن به اندازه کافی وسیع با فضاهای غذاخوری با تزئینات جذاب، و آشپزخانه های کاملاً مجهز و مدرن، همگی از ضروریات ویلاهای لوکس هستند. این اتاق‌ها دقیقاً ساخته و مجهز می‌شوند و با تمام امکانات فعلی، مانند سیستم‌های سرگرمی و سیستم‌های خانه هوشمند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که رویاپردازی کنید و بقیه موارد به ما بسپارید.

مکان های ایده آل

ما این ضرب المثل را پذیرفته ایم که می گوید سه چیز مهم در مورد املاک عبارتند از: مکان، مکان و موقعیت. ما خانه‌هایی را ارائه می‌دهیم که نیازهای متفاوت مشتریان خود را برآورده می‌کنند و مجموعه گسترده ما دارای گزینه‌های ملکی بسیاری است، چه در نزدیکی مراکز جذاب محبوب یا در کنار دریا واقع شده باشد، جایی که شما از آرامش لذت می‌برید.

به نظر می‌رسید که جامعه‌ای جدا از جمعیت یکی از رایج‌ترین ویژگی‌های است که در یک زندگی ثروتمند در نظر گرفته می‌ شده است که به صورت یک محوطه محصور در حومه با خانه‌های بزرگ و چمن‌های آراسته است که کار کارکنان محوطه‌سازی به طور منظم و روزانه است. آن چیزها هنوز حیاتی هستند، اما بسیار کمرنگ شده اند. مهمتر از انزوا، راحتی است.

اکثریت افراد مجبور به رفت و آمد به محل کار هستند. رفت و آمدهای طولانی در ترافیک شلوغ، اغلب در گرمای سوزان یا آب و هوای قطبی سرد، ممکن است رفت و آمد را به یک فشار واقعی تبدیل کند. راحتی یکی از مهمترین جنبه های آسایش است و از آنجایی که آسایش نشان دهنده ثروت است، این دو با هم همراه هستند. با این حال، راحتی بسیار بیشتر از یک موضوع راحتی است و این چیزی است که ما با مجموعه ویلاهای استانبول ارائه می دهیم.

هنر زندگی مجلل با ویلاهای استانبول

شما نه تنها خانه می‌خرید، بلکه سبک زندگی واقعاً منحصربه‌فرد، بسیار دلپذیر و حتی بهتر از آنچه هتل‌های 5 ستاره ارائه می‌دهند به دست می‌آورید. ما این واقعیت را می دانیم که یک خانه فقط از آجر تشکیل نشده است، بلکه دارای روح و امکاناتی است که ارزش بیشتری به زندگی شما می بخشد. برداشت شما از زندگی لوکس چیزی است که برای ما مهم است - ما هر کاری برای به وجود آوردن آن انجام خواهیم داد. لوکس دسترسی به آنچه نیاز دارید در زمان نیاز است. در یک سبک زندگی غنی، راحتی به توانایی انجام کارهای بیشتر با تلاش کمتر اشاره دارد.

نمایش ولخرجی از ثروت لزوماً نشانه ای از تجمل نیست. در واقع، مواردی وجود دارد که داشتن بیشتر، زندگی مجلل را دشوارتر می کند. تحت فشار قرار گرفتن با همه چیزهایی که قبلاً نشانه ثروت محسوب می شدند، نه راحت است و نه خوشایند - دو مورد از مهم ترین ویژگی های یک زندگی مجلل این است که 1. شما برای همیشه به آن تله ها زنجیر شده بودید زیرا بیش از آنچه می توانستید استفاده کنید در اختیار داشتید.2. شما زمان بیشتری برای لذت بردن از زندگی دارید زیرا چیزهای کمتری برای نگهداری و محافظت دارید.

ارزش سرمایه گذاری بالا

استانبول یکی از سودآورترین مکان های سرمایه گذاری با املاک  در حال رشد است. همانطور که صنعت ساخت و ساز در ترکیه به اوج می رسد، با املاکی که خریداری می کنید، بازده بالایی را تجربه خواهید کرد.

خانه های سرمایه گذاری لوکس یک راه عالی برای کسب سود از طریق اجاره آنها هستند. اگر خانه‌های زیادی با ویژگی‌های لوکس ذکر شده در بالا دارید، در یافتن مشتریانی که می‌خواهند یک فضای مجلل و خصوصی را اجاره کنند، مشکلی ندارید.

مراسم عروسی و سایر مجالس بزرگ ممکن است بازار موفقی برای این امر باشد زیرا می توانند از ویژگی های مجلل ملک استفاده کنند. علاوه بر این، بخش اجاره یکی از ساده ترین بخش ها برای مدیریت در بازار املاک است. مشتریان همیشه مشتاق هستند تا بودجه خود را برای بزرگ‌ترین خانه‌ها خرج کنند و مالکان این اختیار را دارند که قیمت‌گذاری را تعیین کنند.

خانه های لوکس برای فروش که در یک محیط زیبا واقع شده اند، نزدیک به مشاغل محلی هستند، نزدیک به یک مرکز حمل و نقل قرار دارند، یا مجهز به امکانات منحصر به فرد و پرتقاضا هستند، درست مانند مواردی که در مجموعه ما وجود دارد و دارایی های برتر هستند و به مشتریان مایل اجاره داده می شود.

خانه های لوکس علاوه بر اینکه مکان های فوق العاده ای برای زندگی هستند، سرمایه گذاری خوبی نیز محسوب می شوند.چراکه مردم همیشه آماده اند تا برای زیبایی و ظرافت هزینه کنند و شما به عنوان سرمایه گذار می توانید ازین مورد استفاده کنید و همچنین علاوه بر جریان نقدی حاصل از فروش یا اجاره خانه های لوکس شما، برای محافظت در برابر تورم یا حتی کسب مزایای مالیاتی نیز دلیل خوبی برای سرمایه گذاری شما است.

خدمات جامع

ما خدمات شخصی و شایسته ای را برای برآوردن هر نیاز ارائه می دهیم. ما نه تنها مشتریان محلی خود را تامین می کنیم، بلکه به نیازهای مخاطبان بین المللی نیز با ذهنیت جهانی که حفظ می کنیم، خدمت می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا بهترین تصمیمات را در بازار بگیرند. چه داخلی و چه خارجی، ما مشتریان خود را در مرکز اقدامات خود قرار می دهیم و تلاش های خود را مطابق با نیازهای حال و آینده آنها طراحی می کنیم.

ما به نمایندگی از مشتریان خود، از تخصص و تجربه خود برای یافتن مکان و دسترسی به املاک با کیفیت بالا، سبک زندگی و فرصت های سرمایه گذاری در سراسر ترکیه استفاده می کنیم. ما فقط کارشناس املاک نیستیم. ما متعهد به ارائه یک تجربه خرید دلپذیر و کارآمد هستیم و درک می کنیم که چقدر زمان، تلاش و هزینه لازم است تا یک ویلای لوکس و برند آن را با برتری حفظ کنیم تا در تجارت رقابتی باشد. 

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image