بهترین تئاترهای تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین تئاترهای تورنتو

تورنتو از نظر سرگرمی مکانی بی نظیر است. این شهر مرکز مرفه هنر ، موسیقی و البته تئاترها است. یک روز ، می توانید خود را در یک بازی هاکی ، یک روز دیگر ، در یک جشنواره پیدا کنید. با این حال ، اگر به تماشای فیلم علاقه دارید ، بسیاری از تئاترهای فیلم منحصر به فرد تجربه تماشای شما را بسیار بهتر می کند. اگر به دنبال بهترین مکان ها برای تماشای فیلم در تورنتو هستید ، ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم.

TIFF Bell Lightbox

این تئاتر بیشتر به خاطر نمایش هایش در ماه سپتامبر پر از ستاره شناخته شده است. TIFF Bell Lightbox همچنین میزبان انواع نمایش های منحصر به فرد است ، از گفتگوهای زنده با مجریان مشهور گرفته تا نمایش موزیکال هایی مانند Grease. علاوه بر این ، می توانید از دو رستوران جذاب، Luma و Canteen دیدن کنید.

The Royal

اگر سندرم های روز کاری دوشنبه (اولین روزهفته) دارید ، The Royal ممکن است با نمایش ماهانه رایگان کلاسیک های فرقه ای شامل پاپ کورن برای ۱۰۰ نفر اول راه حلی برای شما داشته باشد. واقع در وسط ایتالیا کوچک ، The Royal معمولاً مستند ، فیلم خارجی و فیلم مستقل زیرزمینی بازی می کند. هزینه دوره های آموزشی برای دانشجویان ۸ دلار است ، و ۶ دلار ویژه برای اواخر شب است. علاوه بر این ، آنها آبجو سرو می کنند.

CineCycle

با طراحی عجیب و غریب ، غیر معمول و قدیمی ، یک تئاتر سینمای فوق العاده است. Cinecycle در کوچه ای با نقاشی های دیواری در پایین اسپادینا واقع شده است. توجه داشته باشید که وقتی به آنجا رسیدید می توانید خود را در یک نمایش مستقل راک پیدا کنید.

Revue Cinema

Revue Cinema واقع در خیابان ۴۰۰ رونس والس ، یک تجربه سینمایی دنج را ارائه می دهد. این تئاتر دارای یک ترکیب عالی است که شامل فیلم های کلاسیک و همچنین رویدادهای خاص مانند فیلم های صامت با یک گروه زنده است.

Fox Theatre

این تئاتر که در ابتدا در سال ۱۹۱۴ افتتاح شد ، علی رغم کوچک بودن آن ، چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اگر به نوستالژی علاقه دارید ، این تئاتر ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. تئاتر مانند یک کپسول زمان است ، شما می توانید در هر زمان با کلاسیک های دوران کودکی خود روبرو شوید! احساس قدیمی مدرسه شما را خواهد داد .

Cineplex Cinemas Yonge Dundas

میدان Dundas یک منطقه بسیار پر انرژی در تورنتو به خودی خود است. معمولاً آنجا در خیابان ها پر جنب و جوش است. اگر به میدان دونداس نزدیک هستید ، این مکان عالی برای آرامش و استراحت است. نیازی به گفتن نیست که این یک تئاتر مدرن است و IMAX دارد. اگرچه تئاتر شراب و آبجو می فروشد ، اما ممکن است بسیار گران باشد.

Carlton Cinemas

معمولاً زیاد شلوغ نیست ، اینجا یک گزینه محکم برای افرادی است که احساس می کنند قدیمی و یکپارچه سازی با سیستم عامل است. این تئاتر فیلمهای کم هزینه ای را اجرا می کند که هیچ تئاتر دیگری انجام نمی دهد. با قرار گرفتن در Old Toronto ، چند رستوران عالی در نزدیکی تئاتر وجود دارد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image