01

به شرکت TREM GLOBAL خوش آمدید.
TremGlobal ، ارائه دهنده خدمات پیشرو و مشاوره ای در زمینه مهاجرت قانونی در ترکیه ، یک شرکت سرمایه گذاری و املاک و مستغلات است. ما خدمات مشاوره ای جامع را به سرمایه گذاران پیشرو ، مشاغل خانوادگی ، بانک ها ، شرکت های سرمایه گذاری ، مشاغل و مشتریان خصوصی در سراسر جهان ارائه می دهیم.

02

دفتر مرکزی Trem Global در ترکیه و در منطقه بین المللی فعال است.Trem Global بیش از 30 سال تجربه در صنعت املاک و مستغلات دارد. تاریخچه سرمایه گذاری و تجربه ی ما این امکان را می دهد تا انتظارات سرمایه گذاران بین المللی را به بهترین نحو درک کنیم و راه حل های انحصاری و برنامه های بسته بندی واجد شرایط ارائه دهیم.

03

Invest Without Boundaries. Trem Global Logo

04

ما با ارائه بهترین خدمات باکیفیت مورد انتظار از یک شرکت سرمایه گذاری معتبر ، راهنمایی های استراتژیک و شخصی را برای درک نیازهای مشتریان ارائه می دهیم.ما بهترین گزینه ها را در راستای اهداف سرمایه گذاری خود ارائه می دهیم.

اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در ترکیه است!

پشتیبانی از شهروندی ترکیه و گذرنامه
بازده بالای سرمایه گذاری شما در مدت زمان کوتاه
Invest Without Boundaries
Trem Global Customer Service

خدمات مشتری ۲۴ ساعته

خدمات پس از فروش رایگان
Trem Global Best Price Guarantee

ضمانت بهترین قیمت

بهترین قیمت برای کلیه املاک تضمین شده است
Trem Global Legal Procedures

رویه های حقوقی

مشاوره رویه های حقوقی

پیغام موسس

شرکای تجاری عزیز ، مشتریان و سرمایه گذاران ،

ترکیه یکی از مهمترین مراکز تجارت جهانی قرنها است که دارای موقعیت جغرافیایی قوی اقتصادی و استراتژیکی است.ترکیه رشد مداوم خود را ادامه داده و فرصتهای قدرتمندی را ارائه میدهد.سرمایه گذاران مستقل از اقصی نقاط جهان با بیش از 30 سال تجربه در بازار ، ما به کار مشترک خود در شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری در ترکیه ادامه می دهیم.

ما با تیم باتجربه که به 13 زبان دنیا و با زبان مادری شما برای حل سرمایه گذاری های پیچیده و فرآیندهای قانونی با شما ارتباط برقرار کرده و خدمات رسانی میکنیم.ما کار خود را با این دیدگاه که تعیین کننده استانداردهای جهانی در کیفیت خدمات در بخش های گردشگری ، ساخت و ساز ، قانون و سرمایه گذاری گروه ما باشد ، ادامه می دهیم.من احترام و سلام خود را به همه سرمایه گذاران که از خدمات ما بهره مند خواهند شد را می رسانم.

İBRAHİM HALİL TORUN

رئیس هیئت مدیره

پروژه های ما

Our Projects
لطفا فرم زیر را پر کنید
پاسخ سریع
ارتباط با ما
اجازه دهید که ما شریک شما باشیم تا از تجارب حرفه ای بیشتر ما با مدیریت کارآمد تر برخوردار شوید
Trem Global Center Office
دفتر مرکزی
Turkey
  • پروژه های تضمین شده منطقه ای
  • مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری
  • راه حل های سرمایه گذاری شخصی
  • کیفیت بالای خدمات پس از فروش
  • بسته های ویژه برای سرمایه گذاران
  • گذرنامه ترکیه در مدت 3 ماه
1