درباره شرکتترم گلوبال

شرکت ترم گلوبال با دیرینه ای پیشین در زمینه املاک و مستغلات با یک مدیریت عالی در درجه اول می باشد. و برای ارئه خدمات با کیفیت به شما، از یک گروه حرفه ای با کادری مجرب و با تجربه تشکیل شده است. تجربه و تنوع منحصر بفرد ما در بازار ترکیه منجربه متفاوت بودن ما می باشد، حال این موقعیت منحصر بفرد موجب شده است تا بیش از 5000 هزار از اراضی و زمین های مسکونی مشتری های مان به فروش برسد. ما از مدیریت ملک، با خیالی آسوده، از آغاز تا پایان سرمایه گذاری با صرف کمترین زمان ممکن مطمئن هستیم .

ما با کسب ایدئولوژی ها و استراتژی های خاص خود، حاضر به مشارکت با شما هستیم، تا دیدگاه ها و اهداف شما را به سرانجام برسانیم .

با تضمین فروش دوباره ملک و تامین اسناد ملکی، تمامی نیاز ها و کار های مربوط به املاک را با در دست داشتن منابع و کارشناسان موجود آماده خدمت رسانی میباشیم . تخصص ما، بهرمندی از فرصت های سرمایه گذاری، دوری از دام مشکلات حقوقی و قانونی و صرفه جویی در هزینه ها میباشد .

با وجود چندین دهه تجربه در صنعت ساخت و ساز (املاک و مستغلات) توانسته ایم سطح دانش پیشرفت و تنوع را در بازار ترکیه کسب کنیم .

کارشناسان ما با بینش خود در بازار و حمایت از تجارب همگی در این عرصه، دست به استراتژی هایی یافته اند که در هر مرحله، از آغاز برنامه تا پایان پروسه کاری قدم به قدم در کنارتان خواهند بود .

خواهشمندایم اجازه دهید تا ما به خانواده شما بپیوندیم، تا بیشتر از تجربیات حرفه ای و مدیریت کارآمد شما برخوردار شویم. موفقیت شما موفقیت ماست !

ترم گلوبال خدمات ما

استانداردهای ما به عنوان یک حرفه ای این گونه تعریف شده است که به مشتریان عزیزمان تضمین کنیم که قبل از فروش تمامی طرح ها وپروژه های موجود آنها رابه صورت رایگان به شما عزیزان پیشنهاد کنیم، و حتی تضمین میکنیم که بعد از فروش در طیف وسیعی به شما خدماتی از قبیل زیر ارائه دهیم:

 1. پروژه گردی
 2. مراحل اقامت و مهاجرت
 3. مدیریت سودمند
 4. خدمات پس از فروش
 5. فروش ملک
 6. خدمات محضری (سند ملک)
 7. انجام مسائل حقوقی
 8. فرصت های سرمایه گذاری
 9. خدمات ثبت شرکت
 10. نشریه اقتصادی تجزیه و تحلیل دوره ای
 11. خدمات چیدمان منزل

ما تمامی این خدمات استاندارد خود را بر این اصل بنا نموده ایم تا شما مشتریان عزیز با خیال آسوده و امن و با ارائه سرویس حمل ونقل آسوده و رایگان بتوانید سرمایه گذاری خود را شروع کنید، و ما هم در این امر خیر بتوانیم بعد از فروش باری دگر به شما خدماتی ارائه دهیم.

Trem Global Whatsapp Contact us on WhatsApp now!