Istanbul bird's eye view

01

به شرکت TREM GLOBAL خوش آمدید.
TremGlobal ، ارائه دهنده خدمات پیشرو و مشاوره ای در زمینه مهاجرت قانونی در ترکیه ، یک شرکت سرمایه گذاری و املاک و مستغلات است. ما خدمات مشاوره ای جامع را به سرمایه گذاران پیشرو ، مشاغل خانوادگی ، بانک ها ، شرکت های سرمایه گذاری ، مشاغل و مشتریان خصوصی در سراسر جهان ارائه می دهیم.
Working people

02

دفتر مرکزی Trem Global در ترکیه و در منطقه بین المللی فعال است.Trem Global بیش از 30 سال تجربه در صنعت املاک و مستغلات دارد. تاریخچه سرمایه گذاری و تجربه ی ما این امکان را می دهد تا انتظارات سرمایه گذاران بین المللی را به بهترین نحو درک کنیم و راه حل های انحصاری و برنامه های بسته بندی واجد شرایط ارائه دهیم.

03

Invest Without Boundaries.Trem Global Logo
Mosque

04

ما با ارائه بهترین خدمات باکیفیت مورد انتظار از یک شرکت سرمایه گذاری معتبر ، راهنمایی های استراتژیک و شخصی را برای درک نیازهای مشتریان ارائه می دهیم.ما بهترین گزینه ها را در راستای اهداف سرمایه گذاری خود ارائه می دهیم.

پیغام موسس

Founder picture

شرکای تجاری عزیز ، مشتریان و سرمایه گذاران ،

ترکیه یکی از مهمترین مراکز تجارت جهانی قرنها است که دارای موقعیت جغرافیایی قوی اقتصادی و استراتژیکی است.ترکیه رشد مداوم خود را ادامه داده و فرصتهای قدرتمندی را ارائه میدهد.سرمایه گذاران مستقل از اقصی نقاط جهان با بیش از 30 سال تجربه در بازار ، ما به کار مشترک خود در شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری در ترکیه ادامه می دهیم.

ما با تیم باتجربه که به 13 زبان دنیا و با زبان مادری شما برای حل سرمایه گذاری های پیچیده و فرآیندهای قانونی با شما ارتباط برقرار کرده و خدمات رسانی میکنیم.ما کار خود را با این دیدگاه که تعیین کننده استانداردهای جهانی در کیفیت خدمات در بخش های گردشگری ، ساخت و ساز ، قانون و سرمایه گذاری گروه ما باشد ، ادامه می دهیم.من احترام و سلام خود را به همه سرمایه گذاران که از خدمات ما بهره مند خواهند شد را می رسانم.

İBRAHİM HALİL TORUN

رئیس هیئت مدیره

عضویت و تایید شده توسط
ISO 9001
ISO 1002
ITO
GYODER
Turkish Business Council
1
Footer Contact Bar Image