Business peopleBusiness people

برنامه ی شغلی ترمگلوبال

Trem Global یک قدرت پیشرو در زمینه مشاوره املاک در ترکیه است ، در اصل یک شرکت مشاوره است که عمدتا به مردم در مورد مراحل مهاجرت و سرمایه گذاری در املاک خود کمک می کند. خدماتی که Trem Global در اینجا به هر یک از مشتریان خود ارائه می دهد ، تنها با رهبری حرفه ای ترین افراد در زمینه های مربوطه انجام میشود که بسیار دلسوز و مورد اعتماد هستند. با فضای کاری دوستانه و درک ساختار همکاری ، رفاه مشتری در اولویت برای Trem Global است. Trem Global با ارائه خدمات به مشتریان خود ، بهترین کیفیتی را که می تواند در جستجوی املاک در ترکیه بدست آورند ، ارائه میدهد.

Trem Global با تمرکز بیشتر بر خارجیانی که مایلند با سرمایه گذاری آسان در املاک و مستغلات به راحتی شهروندی ترکیه را به دست آورند ، برنامه های مناسبی را برای همه ارائه می دهد. ارائه خدمات به بیش از ۱۲ زبان مختلف ، مشاوره ی مناسب ، اصلی ترین موردی است که Trem Global بر آن کار می کند.

business people
درباره روش ما

رویه استخدام توسط متخصصان بخش مدیریت کارمندان Trem Global با دقت زیادی انجام می شود. به دنبال یک سری اقدامات استاندارد با هر کارمند، Trem Global اطمینان حاصل می کند که هر مرحله به طور دقیق انجام خواهد شد.

Trem Global Hiring Process 1
برنامه و بررسی

متخصصان مدیریت انسانی(مدیریت کارمندان) با جستجوی دقیق افراد مناسب در بسترهای مختلف آنلاین و به طور حضوری ، مطمئن می شوند که کاندیدای ایده آل برای موقعیت های موجود را پیدا می کنند. پس از بررسی رزومه های داوطلب و اتخاذ تصمیمات بیشتر ، مسئولان منابع انسانی برای مصاحبه های بعدی با کاندیدای مشاغل احتمالی تماس می گیرد.

Trem Global Hiring Process 2
پیش ارزیابی

هر دو در سیستم عامل ها و دفاتر آنلاین انجام می شوند ، اما کارمندان یک سری مصاحبه ها را انجام می دهند که تعیین می کند آیا برای این موقعیت مناسب هستند یا خیر. پس از گذراندن یک سری آزمونها برای رشته های مربوطه ، آنها همچنین در آزمونهای مهارت زبان را شرکت می کنند. تقریباً همه داوطلبان ما ملزم به داشتن دانش عمیق از زبان انگلیسی هستند ، گاهی اوقات همراه با زبان های دیگر مانند عربی ، فارسی ، اسپانیایی و غیره.

Trem Global Hiring Process 3
مصاحبه و پیشنهاد

با مراجع ذکر شده (پیشینه ی کاری) در رزومه کاندید ها برای تأیید بیشتر با آنها تماس می گیرند. کاندیدها قبل از پیشنهاد رسمی از شغل خود مطلع می شوند. اگر آنها چنین پیشنهادی را از طرف بخش مدیریت انسانی ما بپذیرند ، از حقوق قانونی خود مطلع می شوند.

Trem Global Hiring Process 4
مصاحبه و پیشنهاد

در اولین روز کاری خود ، آنها یک سری فرایندهای جهت گیری را طی می کنند که در آن ما ملزومات اصلی شرکت خود را معرفی و ارائه می دهیم. با اطلاع رسانی آنها به بخش ها و کار، مجموعه ای از موجودی های مورد نیاز آنها را به همراه بسته ای برای استقبال از آنها در اختیار آنها قرار می دهیم. ما به هر یک از کارمندان خود یک همکار معرفی می کنیم تا تعامل همکاران با یکدیگر را افزایش دهد.

به ما بپیوندید
Phone
Select a position
جهت مشاهده آگهی کار کلیک کنید
Linkedin icon for Tremglobal
Kariyer.net icon for Tremglobal

Trem Global Digital Marketing Recruitment
بخش بازاریابی دیجیتال Tor Holding به عنوان یک آژانس معرفی میشود. این بخش ، که پروژه های خود را برای نمونه کارها توسعه می دهد ، با متخصصان ۵ بخش مختلف کار می کند. تیم فیلم برداری ما پروژه ها را ضبط می کند و ارائه می دهد ، و تیم طراحی ما این ویدئو ها را به محتوای آماده برای اشتراک گذاری تبدیل می کند. کپی رایترهای ما مقالات مورد نیاز را برای محتوای ایجاد شده توسط تیم ادیتور و طراحی ویدیو می نویسند و که مترجمان این متون را به زبان های مختلف ترجمه می کنند ، ما خدمات خود را ارائه می دهیم. متخصصین مدیا و رسانه های اجتماعی ما کارهای لازم را انجام می دهند و اطمینان می دهند که پروژه های ما به سراسر جهان می رسد.

Trem Global Investment Consulting Recruitment
مشاوران سرمایه گذاری ما از مشتریان علاقمند به مجموعه ما استقبال می کنند. مشاوران ما اهداف و نیازهای مشتریان را درک کرده و آنها را راهنمایی می کنند تا پروژه مناسب را برای آنها انتخاب کنند. آنها تنظیمات لازم را برای مشتریانی که ترجیح می دهند در ترکیه سرمایه گذاری کنند انجام می دهند و آنها را به بخش فروش اصلی هدایت می کنند.

Trem Global Field Sales Recruitment
روند سرمایه گذاری مشتریان احتمالی ما که به ترکیه می آیند توسط هم تیمی های ما در بخش فروش اصلی مدیریت می شود. علاوه بر ارائه اطلاعات دقیق در مورد پروژه ها و بازدید از پروژه های مورد نظر ، استقبال از آنها در فرودگاه ، رزرو محل اقامت و نمایش استانبول از جمله وظایف تیم فروش اصلی ‍ما است. آنها در هر مرحله از لحظه ورود به کشور تا تصمیم گیری نهایی برای خرید به مشتریان ما کمک می کنند.

Trem Global After Sales Services Recruitment
پس از نتیجه گیری مثبت از روند فروش اصلی ، بخش خدمات پس از فروش ما وارد عمل می شود. سند مالکیت و مراحل اشتراک املاک ، افتتاح حسابهای بانکی برای مشتریان ما از جمله وظایف این بخش است.

Trem Global Legal Department Recruitment
بخش حقوقی ما از مشتریانی که ترجیح می دهند تحت هدایت Trem Global در معاملات قانونی مانند خدمات شهروندی و ثبت شرکت سرمایه گذاری کنند ، پشتیبانی می کند.

Trem Global Portfolio Department Recruitment
Trem Global دارای مجموعه سرمایه گذاری گسترده ای است که شامل پروژه های مناسب برای اهداف مختلف ، نه تنها در ترکیه بلکه در سطح جهانی است. هم تیمی های ما که در بخش معرفی پروژه ها کار می کنند ، وظیفه دارند به دنبال پروژه های جدیدی باشند که بتوانند در Trem Global ادغام شوند و این پروژه ها را با در نظر گرفتن نیازهای احتمالی مشتریان به مجموعه ما اضافه کنند.

Trem Global IT Department Recruitment
برآوردن زیرساخت های تکنولوژیکی و الزامات سیستم شرکت های ما ، ارائه پشتیبانی فنی به پرسنل ما و انجام ممیزی از نظر امنیت اطلاعات از جمله وظایف اصلی این بخش است. دپارتمان فناوری های اطلاعاتی ما ، و همچنین بخش دیجیتال مارکتینگ، به کل Tor Holding خدمات می دهد.

Trem Global Software Department Recruitment
در Tor Holding ، ما برنامه ها واپلیکیشن های تلفن همراه و رایانه ای خود را به لطف کارمندان بخش نرم افزاری خود، بی وقفه توسعه می دهیم. همکاران ما در این بخش مسئول بهبود سیستم های تکنولوژیکی با انجام تحقیقات و توسعه مطابق با نیازهای شرکت ما هستند.

Trem Global Business Development Recruitment
بخش توسعه تجارت وظایف توسعه مناطق کاری و بهبود فرایندها را بر عهده می گیرد.

Trem Global Finance and Accounting Recruitment
فرآیندهای مالی و اقتصادی توسط این بخش مدیریت می شود. کلیه معاملات مالی و محاسبات بودجه ای از جمله مهارت های کارمندان مالی و حسابداری ما است.

Trem Global Agency Department Recruitment
بخش نمایندگی آژانس ما با سازمان های بین المللی که در ترکیه کار نمی کنند اما مشتریانی دارند که مایل به سرمایه گذاری در کشور ما هستند ، موافقت نامه همکاری امضا می کند. دوستان ما در این بخش ما را قادر می سازند تا با اتخاذ یک مدل تجاری بر اساس اتحادهای بین شرکتی ، به نام B2B (تجارت به تجارت) ، شرکایی را که به نمایندگی از Trem Global در نقاط مختلف جهان کار می کنند ، داشته باشیم.

Trem Global Administrative Affairs Recruitment
این قسمت با ایجاد هماهنگی بین بخشها ، عملکرد درست تمامی عملیات ما و ادامه روان کار روزانه را تضمین می کند.
برنامه ریزی شغلی
از روزی که با ما کار می کنید ، برای آینده ی درخشان خود کار می کنید. به عنوان ترمگلوبال ، ما آگاه هستیم که پیشرفت کارمندان ما توسعه ی ما است. ما دو برنامه شغلی متفاوت به کارکنان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که خانواده ما ، که با هر عضوی که به آن می پیوندد ، هر روز قوی تر می شود.
از روزی که با ما کار می کنید ، برای آینده ی درخشان خود کار می کنید. به عنوان ترمگلوبال ، ما آگاه هستیم که پیشرفت کارمندان ما توسعه ی ما است. ما دو برنامه شغلی متفاوت به کارکنان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که خانواده ما ، که با هر عضوی که به آن می پیوندد ، هر روز قوی تر می شود.

برنامه ی طرح خوش آمدگویی

برنامه ی طرح خوش آمدگویی ، که ما برای کارمندان خود که به تازگی شروع به کار کرده اند یا کمتر از دو سال سابقه کار دارند آماده کرده ایم ، برای تعیین انتظارات و اهداف آینده آنها در طول استخدام طراحی شده است. طبق این برنامه ، پرسنل ما پس از اولین دوره آزمایشی دو ماهه از وضعیت کاندیدی به عنوان دستیار متخصص ارتقا می یابند. کارمندان ما ، که دوره کاری یک ساله خود را به پایان رسانده اند و به ۸۰ درصد از اهداف سالانه خود رسیده اند ، می توانند پس از تأیید مدیران بخش ، به سمت متخصص ارتقاء یابند. در دو یا سه سال آینده ، هنگامی که شرایط لازم را داشته باشند ، می توانند به سمت مقام ارشد ارتقا پیدا کنند.

career_main_plan_caption_2

برنامه ایمن شغلی

برنامه شغلی ما برای کارکنان ما که دارای سطح خاصی از تجربه در این زمینه هستند، ایمن است. پرسنل تازه کار ما می توانند با توجه به سطح تخصص خود به عنوان یک متخصص یا متخصص ارشد شروع به کار کنند. پس از سطح کارشناسی ارشد و پس از برآورده شدن شرایط لازم ، می توانند با تأیید مدیر به سمت مدیرت ارتقاء یابند. و از آنجا ، آنها فرصتی برای ارتقاء به سمت مدیرت بخش نیز دارند.

1
Footer Contact Bar Image