Invest Without Boundaries

ما انتظارات شما را تحلیل می کنیم و سرمایه گذاری رویایی شما را با بیش از 30 سال تجربه در بازارهای سرمایه گذاری به واقعیت تبدیل می کنیم.

Trem Global Services
خدمات قبل و بعد از فروش با رضایت کامل مشتری.
Trem Global Services
ما شما را به تمام خواص شما در سراسر جهان علاقه مند است.
Trem Global Services
بگذارید تیم TremGlobal شما را از فرودگاه یا هتل بردارد.
Trem Global Services
ما قبل از رسیدن شما به اینجا تمام جزئیات را تنظیم می کنیم.

خدمات

Trem Global Project Tours

با تورهای منظم پروژه ، تحولات را در دست داشته باشید

ما برای راحتی شما مجموعه ای از گزینه های حمل و نقل ، از جمله تورهای روزانه پروژه های تجاری و حمل و نقل به هتل یا فرودگاه مورد نظر خود را ارائه می دهیم.

Trem Global Residence Permit

اجازه بدهید اجازه اقامت (های) شما را ایمن کنیم

تیم متخصص ما استرس ناشی از تأمین اجازه اقامت را کاهش می دهد. اجازه دهید ما مدارک و مذاکرات را برای شما انجام دهیم تا کارتان سریع انجام شود.

Trem Global Utilities Management

مدیریت خدمات خود را برون سپاری کنید

ما متعهد به رعایت استانداردهای بالاتر خدمات برای دارایی های شما هستیم ، قبوض و کیفیت خدمات شما را زیر نظر خواهیم گرفت. ما به طور منظم با اپراتورها برای برق ، آب ، گاز طبیعی ، اینترنت ، صورتحساب و موارد دیگر پیگیری می کنیم.

Trem Global After Sales Service

از خدمات استثنایی مشتری استفاده کنید

ما بعد از سرمایه گذاری شما همچنان با شما در ارتباط هستیم. هر مشاغلی نیاز به نگهداری دارد. از تعهدات پس از فروش ما که شامل سرویس دهی به تمام مسائل مربوط به سرمایه گذاری شما است ، بهره مند شوید.

Trem Global Property Resale

سود بالایی از سرمایه خود بدست آورید

سعی در فروش مجدد دارایی یا تجارت خود دارید؟ اجازه دهید ما حرکت کنیم. ما بازارهای محلی و بهترین استراتژی های بازاریابی را برای تضمین بازدهی خوب شما می شناسیم. این ساده ترین راه برای فروش مجدد است!

Trem Global Title Deed

سند مالکیت خود را سریع و راحت ایمن کنید

در گوشه خود با افراد حرفه ای از آرامش خاطر لذت ببرید. ما همه موارد مورد نیاز برای برنامه سند مالکیت شما را کنترل خواهیم کرد ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که همه کارها به درستی انجام می شود و در هر مرحله شما را مطلع می کنیم. ما همچنین در طول مراحل قانونی بدون هیچ گونه هزینه اضافی از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

Trem Global Investment Opportunities

درباره فرصت های سرمایه گذاری مشاوره بگیرید

برای کسب اطلاعات ، بینش ارزشمند و استراتژی سرمایه گذاری عملی که برای اهداف شما تنظیم شده است ، به متخصصان مالی ما اعتماد کنید. ما در تمام مراحل فرآیند سرمایه گذاری از شما پشتیبانی می کنیم. اطمینان از رشد سرمایه گذاری های شما مهمترین اولویت ما است.

Trem Global Register Your Company

شرکت خود را به راحتی ثبت کنید

حسابداران حرفه ای ما در خدمت شما هستند ، آماده کمک به شما در تمام مراحل ثبت نام و شرایط قانونی لازم برای راه اندازی شرکت در خارج از کشور هستند.

Trem Global Project Tours

خبرنامه ما را در جریان آخرین اخبار بازار قرار دهید

سرمایه گذاری های خوب به اطلاعات عالی اعتماد دارند. با خبرنامه تجزیه و تحلیل دوره ای ما ، که شما را در جریان آخرین اخبار ، تحلیل بازار ، پیش بینی ها و انتظارات ، بینش های حرفه ای و موارد دیگر قرار می دهد ، به روز باشید.

Trem Global Project Tours

* به راحتی و با استایل اثاث کشی کنید

ما اثاث کشی شما را آسان می کنیم. مشارکت ما با مارک های معتبر مبلمان به شما امکان می دهد از تخفیف های منحصر به فرد استفاده کنید. بعلاوه ، ما از همه چیز مراقبت خواهیم کرد ، از سازماندهی تحویل گرفته تا چیدمان مبلمان داخل ملک.

1
Footer Contact Bar Image