Online Invesment Background Image
سرمایه گذاری آنلاین

سرمایه گذاری آنلاین

برنامه سرمایه گذاری آنلاین ترمگلوبال راه حل های نامحدود را ارائه می دهد و شما را قادر می سازد که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را آسان ، سودآور و ایمن در مهمترین مراکز جذب جهان برای سرمایه گذاران انجام دهید.

شما می توانید از طریق جلسات آنلاین و تورهای مجازی با اعضای تیم متخصص ما و بدون ترک کشور خود ، یک سرمایه گذاری دقیق و قابل اعتماد انجام دهید. برنامه سرمایه گذاری آنلاین ما در میان سرمایه گذاران بزرگی که می خواهند املاک و مستغلات سودآور را به سبد سهام خود اضافه کنند و سرمایه گذاران فردی که می خواهند ملک خود را خریداری کنند بدون اینکه به برنامه سفر یا محدودیت وابسته باشند ، محبوب است.

1
یک تاریخ مناسب در تقویم خود انتخاب کنید.

)برای برگزاری اولین جلسه آنلاین ما با مشارکت مشاوران حقوقی و سرمایه گذاری(

2
اجازه دهید گزینه های مناسب سرمایه گذاری متناسب با هدف و انتظارات شما را تعیین کنیم.

)ما در بین بیش از ۳۵۰۰ املاک منتخب در سراسر جهان مناسب ترین آنها را ارائه می دهیم که خواسته های شما را برآورده کند(

3
از طریق تورهای مجازی از املاک و مستغلات احتمالی خود بازدید کنید.

(می توانید با کمک مشاوران سرمایه گذاری ما بصورت آنلاین از پروژه هایی که دوست دارید و اطراف آنها بازدید کنید)

Invest Without Leaving
بدون ترک کشور خود سرمایه گذاری کنید

پیدا کردن ملک مناسب بدون نیاز به مسافرت ، به خصوص در هنگام شیوع ویروس کرونا برای شما بسیار آسان تر و مطمئن تر است. با توجه به این ، ما با برنامه سرمایه گذاری آنلاین خود فرصت های بسیار خوبی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد بدون ترک کشور محل اقامت خود سرمایه گذاری کنید.

Invest Without Leaving Desktop
درباره املاکی که دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید

ما با تشكيل تورهاي مجازي و جلسات آنلاين با مشاوران سرمايه گذاري خود ، اطلاعات دقيقي درباره پروژه هايي را كه قصد داريد در آن سرمايه گذاري كنيد ارائه مي دهيم. بنابراین ، ما با ارائه شفاف تمام اطلاعات مورد نیاز شما ، روند تصمیم گیری شما را تسهیل می کنیم.

سرمایه گذاری ایمن ، پرداخت مطمئن

شما می توانید مناسب ترین پروژه را با پتانسیل سود بالا انتخاب کرده و از طریق روش های پرداخت امن خریداری کنید. وکلای ما در طول معاملات شما در خدمت شما خواهند بود تا کل مراحل را در چارچوب قانونی انجام دهند.

Secure Payment Trem Global
Countries You Can Invest
کشورهایی که می توانید بصورت آنلاین سرمایه گذاری کنید:
  • ترکیه
  • ایالات متحده آمریکا
  • انگلستان
  • امارات متحده عربی
  • کانادا
  • قبرس
  • اسپانیا

در ابتدا ، ممکن است سرمایه گذاری که مبالغ زیادی پول به صورت آنلاین انجام میشد، خطرناک به نظر برسد. با این حال ، برنامه های سرمایه گذاری آنلاین با در نظر گرفتن شرایط ایجاد شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 ، در واقع دستیابی به املاک مناسب خود بدون خروج از کشورشان را برای سرمایه گذاران آسانتر و مطمئن تر می کند. هیچ جای نگرانی در هنگام کار با ما وجود ندارد زیرا ما سالها تجربه و مراجعه از سرمایه گذاران بیشماری را داریم که به آنها خدمات مشاوره ای ارائه داده ایم.

به لطف مشاوران سرمایه گذاری ما ، که متعهد به یافتن املاک و مستغلات مناسب شما هستند ، شما می توانید به هر سوالی که فکر می کنید پاسخ دهید. اعضای تیم متخصص ما از طرف شما می روند و پروژه های مورد علاقه شما را در طی روند سرمایه گذاری مورد بررسی قرار می دهند و از طریق تورهای مجازی آنلاین هر اطلاعاتی را با شما در میان می گذارند.

انتقال پول مستقیماً به حسابهای افتتاح شده از طرف شما در کشور مربوطه انجام می شود و سپس نسبت به انتخاب شما به صاحبان ملکی که خریداری خواهید کرد ، منتقل می شود. تیم های حقوقی و مالی ترمگلوبال برای پیشرفت مطمئن و شفاف در تمام مراحل به شما کمک می کنند.

نه ، نیازی به آمدن شما به کشور نیست. با این حال ، وقتی صاحب ملک شوید ، اجازه اقامت دائم شما آماده خواهد شد. بنابراین ، هر زمان که خواستید می توانید بیایید و برای مدت نامحدودی بمانید.

ما املاک متناسب با انتظارات و نیازهای شما را به بهترین روش از بین بیش از ۳۵۰۰ ملک انتخاب کرده و تورهای مجازی را برای آنهایی که پسندیده اید ترتیب می دهیم. گزینه های املاک در همه دسته های املاک و مستغلات مانند مسکونی ، تجاری یا زمینی موجود است.

بله. اگر شرایط لازم را داشته باشید ، می توانید بصورت آنلاین سرمایه گذاری سودآوری انجام دهید و همزمان شهروندی بگیرید. به لطف از بخش حقوقی متخصص در قوانین کشورهایی که با سرمایه گذاری اجازه تابعیت می دهند ، شما را در تمام مراحل راهنمایی می کنیم.
1
Footer Contact Bar Image