ملک جدید خود را در کانادا بیابید

فرصت هایی که تنها یک بار در زندگی اتفاق می افتند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. بهترین گزینه ها را در میان پروژه های ملکی بی شمار در کانادا پیدا کنید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

آپارتمان ها

7 ویلای فهرست شده
Apartments icon

ویلاها

1 ویلای فهرست شده
villa icon

پنت هاوس

پروژه ای وجود ندارد
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

پروژه ای وجود ندارد
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

با «Trem Global» املاک کانادا را بررسی کنید

آیا به دنبال ملک در کانادا هستید؟ نقل مکان به یک کشور دیگر می تواند تغییر بزرگی در زندگی یک فرد باشد. هنگام انتخاب کشوری که می خواهید در آن زندگی کنید، باید تحقیقات کامل و دقیقی انجام دهید و مطمئن شوید که نیازهای شما برآورده می شود. کانادا یکی از آن مکان هایی است که اغلب توسط کسانی که به دنبال تغییر قابل توجهی در زندگی خود هستند ترجیح داده می شود. اگر در جستجوی املاک در کانادا هستید و علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کشور هستید، اینجاست که می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید.

کانادا به عنوان کشوری با استانداردهای زندگی بالا که بر مردم خود تمرکز دارد دیده می شود. کانادا که به دلیل فرهنگ بالا، سیستم مراقبت های بهداشتی رایگان، سیستم آموزشی در سطح جهانی و نگرش استقبال از مهاجرت شناخته شده است، مکانی عالی برای نقل مکان و شروع زندگی جدید شما است.

اگرچه مهاجرت به یک کشور جدید هیجان انگیز است، اما می تواند چالش برانگیز نیز باشد.همچنین فرآیند خرید ملک و گذراندن تمامی مراحل قانونی می تواند برای برخی طولانی، پیچیده و طاقت فرسا باشد. به خصوص اگر برای رسیدگی به همه چیز وقت نداشته باشید، شروع یک زندگی جدید می تواند بسیار دشوار باشد. تیم متخصص Trem Global با مجموعه گسترده خود راه حل های موثری را در اختیار شما قرار می دهد و فرآیند سرمایه گذاری را آسانتر و سریعتر می کند.

زندگی با استاندارد بالا

همه می خواهند زندگی ای داشته باشند که استانداردهای بالایی داشته باشد. مطمئناً می توان زندگی ای داشت که فرصت ها و مزایای بی شماری را فراهم می کند. همه چیز به انتخاب دقیق کشوری بستگی دارد که در آن زندگی خواهید کرد. زیرا هر کشوری فرهنگ متفاوت، اقتصاد متفاوت و فرصت های متفاوتی دارد. بسته به زندگی ای که می خواهید خودتان بسازید، یک کشور می تواند بهتر از بقیه به شما خدمت کند. در این مورد، کانادا اغلب توسط کسانی ترجیح داده می شود که می خواهند در یک محیط اجتماعی و اقتصادی بهتر زندگی کنند.

سرمایه گذاری در املاک در کانادا می تواند قدمی باشد که باید برای شروع زندگی جدید خود بردارید. این کشور مطمئناً با رشد مداوم بازار املاک خود توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند و این یک سرمایه گذاری مطمئن و بازدهی سودآور در دراز مدت را تضمین می کند.

با این حال، یکی از مزایایی که بیش از همه مطرح می شود، مالیات سودمند است. نرخ استهلاک کانادا 4 درصد از قیمت خرید ملک است. همچنین با اعمال مالیات سبک بر درآمد دارایی، کانادا مورد علاقه کسانی است که به دنبال سرمایه گذاری سودآور هستند.

بازار رو به رشد املاک کانادا که به دلیل جذب مهاجران از سراسر جهان شناخته شده است، از این وضعیت سود برده است. تقاضای زیادی برای اجاره ملک در کانادا وجود دارد و به خصوص با توجه به نرخ بالای مدارس و دانشگاه ها، املاک اجاره ای نیز مورد علاقه دانشجویان است.

اگر قصد این را دارید که هم برای سرمایه گذاری در املاک برنامه ریزی کنید، هم برای درآمد پایدار و سود رضایت بخش حاصل از اجاره کانادا ممکن است یک انتخاب عالی باشد. با در نظر گرفتن تمام مزایای مالیاتی و رشد مداوم بازار املاک، کانادا نه تنها کشوری عالی برای زندگی است، بلکه گزینه ای سودآور برای سرمایه گذاران نیز می باشد.

فرآیند سرمایه گذاری در املاک در کانادا

آیا شما تصمیم به سرمایه گذاری گرفته اید و دید کاملی از خانه ای که می خواهید بخرید و زندگی ای که می خواهید با خانواده و عزیزان خود داشته باشید دارید؟ اما چگونه فرآیند را شروع خواهید کرد؟ چگونه خانه مناسبی را که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد؟ اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، همه این مراحل می تواند گیج کننده باشد. هر کشور فرآیند متفاوتی دارد و مجموعه ای از مدارک مورد نیاز است. بنابراین، شما می توانید برای سهولت در روند کار با افراد حرفه ای کار کنید و به بخش لذت بردن از زندگی جدید خود زودتر برسید.

ترم گلوبال از روز تاسیس خود به صورت اختصاصی برای ارائه راه حل های آسان و موثر به مشتریان خود کار کرده است. مشاوران سرمایه گذاری«Trem Global» به عنوان یک شرکت املاک پیشرو در ترکیه و سراسر جهان، با نهایت دقت به صحبت های شما گوش می دهند و دقیقاً آنچه را که در املاک به دنبال آن هستید، در اختیار شما قرار می دهند. پس از تعیین الزامات، آنها تحقیقات کاملی را انجام می دهند تا مناسب ترین گزینه را برای شما پیدا کنند و لیستی را تهیه کنند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که لیست را بررسی کنید و املاکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. تیم ما بازدید از هر ملک را ترتیب می دهد. اگر نمی توانید به کانادا سفر کنید، می توانید به صورت مجازی از املاک بازدید کنید و حتی کل فرآیند را به صورت آنلاین تکمیل کنید. پس از تصمیم گیری در مورد ملک، مشاوران حقوقی ما از طرف شما تمام مراحل را انجام خواهند داد.

تعیین استانداردهای بخش املاک 

Trem Global خدمات جامعی را در زمینه املاک و سرمایه گذاری به مشتریان خود از سراسر جهان ارائه می دهد. با بیش از 30 سال تجربه در این بخش، امروز، ترم گلوبال یک شرکت پیشرو املاک در ترکیه و در جهان است.

Trem Global با اولویت دادن به نیازها و ایمنی مشتریان خود، بر درک مشتریان برای ارائه بهترین تجربه خدمات تمرکز دارد. ما با ارائه جامع به 13 زبان، موانع بین شما و رویاهایتان را برطرف می کنیم. با مجموعه ای بیش از 4500 پروژه، مشاوران سرمایه گذاری متخصص ما تحقیقات دقیقی انجام می دهند تا پس از مصاحبه با شما در مورد خواسته ها و نیازهای شما، ملک مناسب را برای شما را بیابند. از طرف دیگر مشاوران حقوقی ما فرآیند سرمایه گذاری را برای شما انجام می دهند.

Trem Global بر سختی های سرمایه گذاری آگاه هست و تلاش می کند تا به هر طریق ممکن این روند را تسهیل کند. با ارائه سرمایه گذاری آنلاین به عنوان یک گزینه، به مشتریان خود اجازه می دهیم به راحتی از هر مکانی در سراسر جهان سرمایه گذاری کنند. با ارائه خدمات، قبل، حین و پس از فروش، اطمینان حاصل می کنیم که فرآیند سرمایه گذاری به آرامی و سریع پیش می رود.

همین امروز سفر سرمایه گذاری خود را در کانادا آغاز کنید

با تمام مزایایی که این کشورارائه می دهد، ممکن است کانادا کشوری باشد که شما به دنبال سرمایه گذاری در آن هستید. در این صورت، مشاوران سرمایه گذاری ما تنها با یک کلیک از شما فاصله دارند! با پر کردن فرم یا مراجعه به دفاتر ما با ما تماس بگیرید. به ما بگویید که چه نوع زندگی را تصور می کنید و اجازه دهید به شما کمک کنیم تا به زندگی فراتر از رویاهای خود برسید.

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image