شهروندی ترکیه

سرمایه گذاری های سودمند و زندگی با استاندارد بالا

icon
400,000 دلار

حداقل مبلغ سرمایه گذاری

icon
3 تا 6 ماه

فرآیند اخذ شهروندی

icon
بازه زمانی 3 ساله

حفظ مالکیت ملک خریداری شده

Phone
دنیایی از فرصت ها

آیا از مزایایی شهروندی ترکیه که از طریق سرمایه گذاری حداقل 400 هزار دلاری برای شما و خانوادتان فراهم می شود اطلاع دارید؟ همین حالا برای شروع اولین قدم در مسیر سرمایه گذاری خود با مشاورین متخصص Trem Global صحبت کنید.

Team

امکان سفر به بیش از 110 کشور بدون نیاز به ویزا

دارندگان پاسپورت ترکیه می توانند بدون نیاز به ویزا به بیش از 110 کشور از جمله قطر، ژاپن، آرژانتین، آفریقای جنوبی و سنگاپور سفر کنند.

در چارچوب توافقنامه ها و مذاکرات بین ترکیه و اتحادیه اروپا انتظار می رود که امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بسیاری از کشورهای اروپایی در منطقه شینگن با پاسپورت ترکیه به زودی فراهم شود.

Pasaport

مزایای برنامه

Icon

سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از 110 کشور

Icon

دسترسی یک روزه به 16 منطقه زمانی

Icon

خدمات های بهداشتی و تحصیلی رایگان

Icon

واجد شرایط بودن برای درخواست ویزای سرمایه گذار E-2 ایالات متحده

Icon

شهروندی برای تمام اعضای خانواده سرمایه گذار

Icon

واجد شرایط بودن برای ویزای شنگن

Icon

بدون نیاز به اجازه اقامت

Icon

فرصت های سرمایه گذاری با بازده بالا

Team

مشاوره با کادر متخصص ما

یک تیم حرفه ای همواره آماده است تا شما را برای رسیدن به رویاهایتان همراهی کند. با مشاور سرمایه گذاری شخصی خود مشورت کنید، ملک مناسبی را در ترکیه پیدا و اقامت خود را در در این کشور آغاز کنید.

هدف اصلی تیم ما ارائه بهترین گزینه ها مطابق با نیازهای شماست. به همین منظور با ارائه مجموعه وسیعی از فرصت های انتخاب از بین بیش از 4500 گزینه ملکی در این فرآیند شما را یاری خواهیم داد. همین امروز اولین قدم در این مسیر مهم را همراه ما بردارید.

آشنایی با پروسه اخذ شهروندی ترکیه همراه با Trem Global

Icon
آماده کردن الزامات اولیه طی 3 تا 4 روز
مرحله اول: تماس با کارشناسان Trem Global

مشاوران Trem Global شرایط شخصی شما را ارزیابی می کنند و به شما در انتخاب مناسب ترین گزینه سرمایه گذاری کمک می کنند. علاوه بر شخص سرمایه گذار، همسر، فرزندان زیر 18 سال و حتی فرزندان کم توان بالای 18 سال (در صورت ارائه مدارک لازم) شامل برنامه شهروندی ترکیه می شوند.

Icon
مرحله دوم: آماده کردن مدارک اولیه

پیش از سفر، یک لیست کامل از مدارک مورد نیاز در اختیار شما گذاشته خواهد شد، در تمامی مراحل جمع آوری مدارک نیز در کنار شما هستیم. مشاوران باتجربه ما تمام مدارک را بررسی خواهند کرد تا همه چیز صحیح و بدون مشکل پیش برده شود

Icon
مرحله سوم: تکمیل فرآیند سرمایه گذاری

قبل از اقدام ثبت درخواست شهروندی، سرمایه گذاران محترم ملزم به افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک های ترکیه و تکمیل پروسه خرید (مانند انتقال سند ملکی، سپرده نقدی، خرید اوراق قرضه دولتی/سهم و غیره) هستند.

Icon
بازه زمانی این مرحله بین 60 تا 90 روز است
مرحله چهارم: ارسال درخواست شهروندی

سرمایه گذاران می توانند بلافاصله پس از دریافت اجازه اقامت ، درخواست شهروندی خود را ارسال کنند. در طی مراحل درخواست شهروندی نیازی به حضور فیزیکی شخص متقاضی یا شرکت در مصاحبه نخواهد بود.

Icon
مرحله پنجم: درخواست اجازه اقامت

سرمایه گذاران موظف‌اند در زمان ارسال درخواست شهروندی خود اجازه اقامت معتبر داشته باشند حتی اگر تا زمان دریافت شهروندی خود در ترکیه حضور نداشته باشند نیز این پروسه الزامی است. اجازه اقامت در روز درخواست صادر می شود.

Icon
Icon
مرحله ششم: دریافت پاسپورت ترکیه

تنها ظرف مدت 90 روز پاسپورت ترکیه را دریافت کنید و از تمام مزایایی که به همراه دارد لذت ببرید. به عنوان یک شهروند ترک، سرمایه‌گذارانی که به دنبال راه‌اندازی یک تجارت در بریتانیا یا ایالات متحده هستند، می توانند از امتیازات پاسپورت ترک خود بهره برده و برای اقامت در کشورهای دیگر همراه خانواده خود اقدام کنند.

سوالات متداول

هر شخص دارنده تابعیت غیر از کشور ترکیه که به صورت قانونی وارد کشور ترکیه شده باشد، می تواند برای دریافت شهروندی اقدام کند.

فرآیند درخواست اخذ شهروندی ترکیه معمولاً شامل تایید صلاحیت، تهیه مدارک، ارسال، بررسی، مصاحبه‌های احتمالی و تاییدیه های لازم است.

بله، طی فرآیند سرمایه گذاری به منظور دریافت شهروندی، شخص سرمایه گذار، همسر ایشان و فرزندان قانونی زیر 18 سال ایشان شامل حق شهروندی ترکیه خواهند شد.

خیر، طبق قانون جدید، شما باید ملکی به ارزش حداقل 400,000 دلار داشته باشید.

مشاوران متخصص Trem Global به شما کمک می کنند تا نرخ مبادله بین دلار آمریکا (USD) و لیر ترکیه (TL) را محاسبه کنید.

مدت زمان رسیدگی به درخواست شهروندی ترکیه معمولا بین ۲ تا ۴ ماه است.

بله، مرحله تأیید زمانی انجام می شود که تمام شرایط و مراحل تکمیل شود.

اگر نمی توانید به ترکیه سفر کنید، مشاوران و وکلای Trem Global این روند را برای شما مدیریت خواهند کرد.

اگر قبلاً در ترکیه ملک خریداری کرده اید و ارزش سرمایه گذاری شما با معیارهای تعیین شده توسط دولت ترکیه برای شهروندی از طریق سرمایه گذاری در املاک مطابقت دارد، ممکن است واجد شرایط درخواست شهروندی ترکیه بر اساس خرید قبلی املاک خود باشید.

خیر، شما می توانید تابعیت مضاعف داشته باشید.

طبق قوانین ترکیه، افرادی که از طریق سرمایه گذاری شهروندی ترکیه را اخذ می کنند، ملزم به انجام خدمت وظیفه نخواهند بود

قوانین شهروندی ترکیه بر اساس ملیت تبعیض قائل نمی شوند و افراد از هر ملیتی می توانند در صورتی که معیارهای واجد شرایط بودن مشخص شده توسط قوانین مهاجرت و شهروندی ترکیه را داشته باشند، برای شهروندی ترکیه درخواست دهند.

اخذ تابعیت ترکیه برای کودکان معلول بالای 18 سال، تا زمانی که تحت تکفل شخص سرمایه گذار باشند، مشکلی ندارد.

با پیش خرید پروژه‌های در حال ساخت یا خرید ملک به صورت اقساطی نیز می توانید تحت شرایط خاص اقدام به دریافت شهروندی کنید. مهم‌ترین شرط، تکمیل حداقل مبلغ لازم برای اخذ شهروندی است.

بله. ترکیه به طور کلی اجازه تابعیت دوگانه را می دهد، به این معنی که شما می توانید هم تابعیت ترکیه و هم تابعیت کشور دیگری را به طور همزمان داشته باشید.
چرا «Trem Global» را انتخاب کنیم
ترم گلوبال به پشتوانه 30 سال تجربه در بازار املاک، مسیری مطمئن برای شروع یک سرمایه گذاری سود آور مهیا کرده و همراه با مشاوران حرفه ای سرمایه گذاری، پشتیبانی از سرمایه گذاران به 13 زبان، مشاوران حقوقی و بیش از 4500 گزینه ملکی از سراسر جهان، تجربه ای منحصر به فرد از یک سرمایه گذاری سود آور ارائه می دهد. برای شروع یک سرمایه گذاری مطمئن و آسان در کمترین زمان، همین حالا با ما تماس بگیرید.
Form Image

همین امروز جلسه رایگان مشاوره با تیم متخصص ما رزرو کنید.

فرم را پر کنید تا مشاور متخصص ما با شما تماس بگیرند.
Phone
1
Footer Contact Bar Image