سرمایه گذاری هایی با ارزش حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار در ترکیه

فرصت شهروندی ترکیه فقط در عرض ۲ ماه

ممکن است کل خانواده از جمله همسر و فرزندان از آن بهره مند شوند

املاک و مستغلات سودآور با بازده بالا در سرمایه گذاری

رزرو مشاوره رایگان

تمام حقوق اجتماعی از نظر کار ، تحصیل و بهداشت

رزرو مشاوره رایگان

برنامه تجدید تابعیت ترکیه

آخرین تصمیم در مورد سرمایه گذاران خارجی برای کسب حق تابعیت ترکیه در سال ۲۰۱۸ گرفته شده است. بر این اساس ، روند کار با کاهش میزان سرمایه گذاری که سرمایه گذاران خارجی باید برای به دست آوردن تابعیت از ۱.۰۰۰.۰۰۰ دلار به ۲۵۰.۰۰۰ دلار انجام دهند ، تسهیل شده است. خارجیانی که املاک و مستغلات ۲۵۰ هزار دلار در ترکیه خریداری کرده اند حق دارند درخواست تابعیت ترکیه را بدهند. این حق نه تنها در مورد سرمایه گذار بلکه در مورد همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال قانونی آنها نیز صدق می کند.

با سرمایه گذاری شهروند ترکیه شوید

  • شهروند ترکیه بودن از نظر زندگی اجتماعی ، فرصت های مالی و سفر آسان مزایای زیادی را برای سرمایه گذاران و خانواده های آنها به همراه دارد. ترکیه با خدمات درمانی و بهداشتی رایگان که به شهروندان خود ارائه می دهد، رفاه و آینده آنها را تضمین می کند.
  • این برنامه همچنین میانبرهایی را برای سفر به انگلیس و ایالات متحده آمریکا تحت دسته های ویژه ویزا مناسب برای شهروندان ترکیه فراهم می کند. سرمایه گذاران خارجی ممکن است روند مهاجرت به انگلیس را با نقل مکان در انگلیس به عنوان تمدید توافق نامه های دو کشور آغاز کنند. علاوه بر این ، با داشتن ویزای سرمایه گذاری E-2 امکان زندگی در ایالات متحده آمریکا وجود دارد.
  • سرمایه گذاران خارجی می توانند املاک و مستغلات را به عنوان املاک مسکونی یا به عنوان یک دارایی احتمالی با امکان بازگشت سرمایه بالا خریداری کنند. ترکیه دارای انتخاب گسترده ای از اقامتگاههای راحت و ویلا های ساحلی لوکس با هزینه های مناسب برای تمام بودجه ها است. سرمایه گذاران خارجی نیز ممکن است از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات درآمد اجاره به دست آورند یا پس از ۳ سال محدودیت ، آنها را بفروشند.
  • الزامات

  • گزینه ها و شرایط مختلفی برای گرفتن تابعیت ترکیه وجود دارد.
  • آسانترین و سریعترین گزینه شهروندی ترکیه با خرید ملکی به ارزش ۲۵۰.۰۰۰ دلار است.
  • کسانی که حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار مسکن ، محل کار ، املاک یا املاک مشابه خریداری کرده اند می توانند با مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و کاداستر روند درخواست خود را آغاز کنند.
  • اسناد درخواست شده توسط نهادهای دولتی باید مطابق با قوانین تهیه شود.
  • پس از مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و کاداستر ، ارزیابان املاک و مستغلات بررسی می کنند که ارزش ملک خریداری شده ۲۵۰.۰۰۰ دلار است یا خیر.
  • متقاضی باید حداقل ۳ سال ملک را در اختیار داشته باشد.
گذرنامه ظرف ۶۰ روز پس از درخواست ارسال می شود
گزینه ای برای خرید یک یا چند ملک با ارزش حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار
درآمد اجاره ای متشکل از گزینه فروش مجدد ملک در ۳ سال
از جمله همسران ، کودکان زیر ۱۸ سال و کودکان معلول در هر سنی
کل فرآیند را می توان از راه دور ، قبل یا بعد از اعطای تابعیت ، مدیریت کرد
بیش از ۱۱۵ کشور از جمله سنگاپور ، ژاپن ، قطر و کره جنوبی
گزینه تأسیس مشاغل خود با جابجایی در ایالات متحده آمریکا تحت ویزای سرمایه گذاری E-2
گزینه تأسیس مشاغل خود با جابجایی در انگلستان به عنوان یک تاجر ترکیه
بیش از ۷۰۰.۰۰۰ مهاجر و ۶۰.۰۰۰ شرکت بین المللی
ترکیه اجازه تابعیت مضاعف را می دهد
تابعیت به فرزندان منتقل می شود
سبک زندگی راحت و در عین حال مقرون به صرفه

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع

دسترسی بدون ویزا به بیش از ۱۱۵ کشور

گذرنامه ترکیه اجازه دسترسی بدون ویزا به بیش از ۱۱۵ کشور از سراسر جهان ، مانند قطر ، ژاپن ، آرژانتین ، آفریقای جنوبی و اوکراین را می دهد. در حالی که ورود بیشتر این کشورها بدون نیاز به ویزا از قبل امکان پذیر است ، برخی از کشورها اجازه ورود با ویزا هنگام ورود یا ویزای آنلاین را می دهند. همچنین ، در چارچوب توافقات و مذاکرات بین ترکیه و اتحادیه اروپا ، انتظار می رود در آینده نزدیک مزیت دسترسی بدون ویزا به بسیاری از کشورهای اروپایی در منطقه شینگن با گذرنامه ترکیه فراهم شود.

UK Residency & Citizenship via Tier 1 (Investor) route

We have under the belt the 30+ years’ experience in the UK Immigration as well as deep understanding of the complex Home Office rules and policies. We have an established reputation for efficient management and processing of visa applications, visa extensions, permanent residency and citizenship acquisition. The UK Immigration services are professionally covered by our business partner authorised and registered by the Solicitors Regulation Authority (SRA).

€2,000,000 Investment within 90 days
1st YR
Visa Extension
2st YR
3st YR
No more than 180 days absent every rolling 12 months
Less than 450 days absent from the UK in the 5 years prior td PR application

Permanent Retsidence

4st YR
Permanent Residence
Citizenship
5st YR
6st YR
Less than 90 days absent in the 12 months following receipt of PR
1

۱. صحبت با مشاوران مهاجرت در TREM GLOBAL

آماده سازی ۳-۴ روز

مشاوران مهاجرت Trem Global شرایط شخصی شما را ارزیابی می کنند و در انتخاب مناسب ترین گزینه سرمایه گذاری به شما کمک می کنند. متقاضی اصلی همچنین می تواند افراد متقاضی را از جمله همسر ، فرزندان زیر ۱۸ سال و کودکان معلول از هر سنی به یک درخواست اقامت اضافه کند.

2

. اسناد را آماده کنید

یک چک لیست جامع داده می شود و از طریق فرآیند جمع آوری اسناد از شما پشتیبانی می شود. مشاوران باتجربه مهاجرت برای اطمینان از برآورده شدن شرایط ، کلیه اسناد را بررسی می کنند.

3

۳. سرمایه گذاری کامل

قبل از اقدام به درخواست شهروندی ، سرمایه گذاران لازم است یک حساب بانکی در ترکیه باز کنند و سرمایه گذاری را انجام دهند (به عنوان مثال انتقال سند مالکیت املاک ، سپرده نقدی ، خرید اوراق قرضه دولتی / سهام و غیره

4

۴. ارسال درخواست شهروندی

۳۰-۶۰ روز زمان پردازش

سرمایه گذاران می توانند بلافاصله پس از اعطای اجازه اقامت ، درخواست تابعیت دهند. در طی مراحل درخواست نیازی به حضور فیزیکی یا مصاحبه نیست.

5

درخواست اجازه اقامت کنید

سرمایه گذاران موظفند در زمان درخواست تابعیت خود اجازه اقامت معتبر داشته باشند ، اما ممکن است تا زمانی که بخواهند به زندگی در خارج ادامه دهند. اجازه اقامت در روز درخواست صادر خواهد شد.

Recieve turkey Passport

دریافت گذرنامه ترکی

فقط در مدت ۶۰ روز تابعیت ترکیه را دریافت کنید و از تمام مزایای همراه آن بهره مند شوید. به عنوان یک شهروند ترکیه ای طبیعی ، یک سرمایه گذار که به دنبال شروع کار در انگلستان یا ایالات متحده است شانس انجام این کار را افزایش می دهد و می تواند در کنار تمام خانواده خود جابجایی را در نظر بگیرد.

سوالات متداول

با اصلاحیه منتشر شده در روزنامه رسمی مورخ 19.09.2018 ، هزینه های مالی در روند اخذ تابعیت ترکیه به طور قابل توجهی کاهش یافت. بر این اساس ، اتباع خارجی که در املاک و مستغلات حداقل ۲۵۰ هزار دلار در ترکیه سرمایه گذاری کرده اند ، می توانند حق شهروندی ترکیه را داشته باشند.

هر شخصی که از خارج از کشور به ترکیه می آید و می خواهد شهروند ترکیه باشد می تواند درخواست خود را ارائه دهد. هر ایالت حق دارد طبق قانون تصمیم بگیرد که مردم یک کشور می توانند شهروند ترکیه باشند.

اگر حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار املاک و مستغلات خریداری کنید ، این اجرا انجام می شود. اگر در مراحل انتقال سند به اداره کل ثبت اسناد و کاداستر مراجعه کنید ، درخواست شما پردازش می شود. می توانید کلیه مراحل بعد از درخواست سند مالکیت را در دفاتر تابعیت در استانبول و آنکارا دنبال کنید. درخواست شما ظرف ۳ تا ۴ ماه از تاریخ انتقال عنوان تکمیل می شود.

بله ، خانواده شما از حقوق شهروندی برخوردار هستند که در محدوده درخواست خود از آن بهره مند خواهید شد. در این زمینه ، شما ، همسر / همسرتان و کلیه فرزندان زیر ۱۸ سالتان ممکن است شهروند ترکیه باشید.

در فرآیندهای سرمایه گذاری خود می توانید بیش از یک ملک با ارزش کلی حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار خریداری کنید. با این حال ، مهم است که همزمان بودن اعتبار برنامه خود را داشته باشید. به همین ترتیب ، ارزش معتبر ارائه شده به اداره ثبت اسناد و املاک و مستغلات کشور باید ۲۵۰.۰۰۰ دلار باشد تا اعتبار نرم افزار معتبر باشد.

هنگام ارائه درخواست ، نرخ ارز بانک مرکزی جمهوری ترکیه باید در نظر گرفته شود.

در صورت تکمیل مدارک ، نتایج درخواست تابعیت ترکیه ظرف ۳-۴ ماه پس از انتقال سند مالکیت تعیین می شود.

اگر متقاضی تأیید شود که هیچ تهدیدی برای امنیت ملی کشور ایجاد نمی کند و کلیه شرایط لازم را برآورده می کند و کلیه اسناد به طور دقیق و کافی ارائه می شود ، می توانید تابعیت خود را دریافت کنید.

بدون نیاز به حضور متقاضی در این کشور برای تابعیت ترکیه ، Trem Global کلیه معاملات را به عنوان یک پروکسی انجام می دهد. در این زمینه ، Trem Global در چارچوب قانونی با تیم متخصص خود خدمات مشاوره ای را به متقاضیان ارائه می دهد.

برای دریافت تابعیت با سرمایه گذاری ۲۵۰ هزار دلاری در ترکیه ، باید ملک را پس از تاریخ 18/9/2018 خریداری کرده باشید.

طبق قوانین ترکیه می توانید تابعیت مضاعف داشته باشید. با این حال ، شما همچنین باید با قوانین و رویه های کشور خود برای این امر آشنا باشید. برخی از کشورها تابعیت مضاعف یا بیشتر را مجاز نمی دانند ، بنابراین باید بررسی کنید که آیا این مجازات در کشور خود مجاز است یا خیر.

اگر خانواده شما در حین مهاجرت شما فرزندی زیر ۱۸ سال دارند ، آنها موظف هستند که زمان سربازی را به اتمام برسانند. علاوه بر این ، اگر قبلاً در کشور تابعیت خود خدمت اجباری را گذرانده اید ، باید این را مستند کنید. در طی مراحل درخواست ، Trem Global اطلاعات دقیق تری در مورد وضعیت نظامی افراد ۲۲ سال به بالا در اختیار شما قرار می دهد.

هر کسی که می خواهد تابعیت ترکیه را داشته باشد در صورت داشتن شرایط سرمایه گذاری می تواند درخواست تابعیت ترکیه را بدهد.

فرزند شما باید زیر ۱۸ سال باشد تا از پوشش شهروندی بهره مند شود. با این حال ، اگر فرزند شما معلولیت دارد ، می توانید با مدارکی که نشان می دهد وی به مراقبت نیاز دارد و سایر مدارکی که مقامات درخواست می کنند ، تابعیت ترکیه را برای وی دریافت کنید.

با داشتن املاک و مستغلات که هنوز تکمیل نشده و یا به صورت اقساطی خریداری شده است ، می توانید برای دریافت تابعیت اقدام کنید. در این حالت شما باید حداقل 250،000 دلار سرمایه گذاری کنید. Trem Global در صورت درخواست شما اطلاعات مربوط به سایر شرایط و شرایط را به اشتراک می گذارد.

بله ، امکان استفاده از تابعیت مضاعف در ترکیه وجود دارد. با این حال ، برخی از کشورها مانند هند ، چین و عربستان سعودی محدودیت های شدیدی را برای تابعیت دوگانه اعمال می کنند ، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که روش های تابعیت در کشور خود را نیز بررسی کنید.
1