خرید زمین برای اهداف سرمایه گذاری در اسپانیا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خرید زمین برای اهداف سرمایه گذاری در اسپانیا

بعد از بحران اقتصادی جهانی ۲۰۰۷-۲۰۰۹، بازار مسکن اسپانیا دوباره به شدت تحت تأثیر بحران شیوع ویروس کرونا قرار گرفت. با وجود این ، بازار داخلی اسپانیا تثبیت شده است که در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ شاهد افزایش ۲.۱ درصدی میانگین قیمت فروش بودیم که نشان می دهد از بحران بهداشت جهانی رهایی یافته است.

به گفته برخی تحلیلگران ، تاثیر واقعی کووید -۱۹ بر اقتصاد ، ممکن است باعث شود قیمت مسکن در اسپانیا ۵ تا ۱۰ درصد کاهش یابد. بی ثباتی در اقتصاد ممکن است پیدا کردن ملک ارزان تر برای خرید را آسان کند ، اما سرمایه گذاران بین المللی باید محتاط باشند.

انواع املاک در اسپانیا

بازار املاک اسپانیا به خوبی توسعه یافته است. اگر می خواهید خانه ایده آل خود را پیدا کنید ، طیف گسترده ای از آپارتمان ها ، خانه ها مناسب شما موجود خواهد بود.

آپارتمان های بیشتری در مناطق داخل شهری موجود است و خانه ها و ویلاهای بیشتری در پروژه های موجود در حومه ، شهرها و روستاها وجود دارد.

با دورتر شدن از ساحل ، ترکیبی از خانه های قدیمی و جدید را کشف خواهید کرد. شهرهای ساحلی که مخصوص بازنشستگان محبوب هستند ، ترکیبی زیبا از مجتمع های آپارتمانی جدید ، ویلا و خانه های سنتی تر را ارائه می دهند.

وضعیت املاک

اگرچه طبق قانون الزامی نیست ، اما ایده خوبی است که قبل از خرید در مورد یک ملک تحقیق کنید. همه املاک در اسپانیا هیچ مشکل اساسی ندارند که رسیدگی به آنها گران باشد.

استانداردهای ساخت و ساز در اسپانیا این روزها با استانداردهای اروپا یا آمریکای شمالی برابر است. ممکن است خانه های قدیمی با استانداردهای دقیق مشابه خانه های جدید ساخته نشده باشند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image