املاک تجاری در نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

املاک تجاری در نیویورک

قیمت املاک و مستغلات در نیویورک به طور مداوم در حال افزایش است زیرا شهر از رکود اقتصادی ناشی از بیماری همه گیری رهایی خواهد یافت. چندین هفته از برداشته شدن محدودیت های مربوط به بیماری همه گیر کرونا می گذرد و ساختمانهای تجاری شهر شروع به نشان دادن آمار جدیدی از فعالیت می کنند. برخی از افرادی که در دوران قرنطینه نقل مکان کرده اند به خانه های قبلی خود باز گشته اند. ساختمان های اداری کم کم پر از کارمند می شوند. مشاغل خرده فروشی ، رستوران ها و بارها منتظر مشتریان بیشتری هستند. در ماه ژوئن ، Bruce Springsteen اجرای موفق زندگی نامه ای خود را در فضای تاریک تئاتر شهر احیا می کند و بخش تئاتر زمانی تاریک شهر را احیا می کند.

اطلاعات املاک تجاری نیویورک

بخش املاک و مستغلات شهر علاقه بیشتری به آنچه در انتظار معاملات زمین در شهر در آینده نزدیک است دارد. شاخص اطمینان کار املاک در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ ، ۶.۶۶ بود که بیش از ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

در نتیجه پیامدهای مالی این اپیدمی ، دولت هزینه های زیادی را برای بهبود شهر هزینه خواهد کرد. شهردار بیل دی بلازیو با رکوردشکنی ۹۸.۶ میلیارد دلار از بودجه فدرال ، فقط "بودجه نجات" خود را رونمایی کرد. بودجه اضافی ۲۱۲ میلیارد دلار برای کمک های اقتصادی مرتبط با بیماری همه گیری کرونا توسط قانونگذار ایالت نیویورک تأیید شده است.

تجارت و اثر نهایی آن

یکی دیگر از مشاغل آسیب دیده از اپیدمی ، بخش گردشگری شهر است. حدود ۲۰ درصد از ۷۰۰ هتل شهر تعطیل شده است و برخی از آنها به مسکن ارزان قیمت تبدیل شده یا در حال تبدیل شدن هستند. علاوه بر این ، برای هتل هایی که موفق شده اند از شیوع بیماری جان سالم به در ببرند ، بدترین دوره در زمان اخیر بوده است. در حالی که میزان آمار هنوز به میزان قابل توجهی پایین تر از قبل از شیوع بیماری است ، دیدن گردشگران بیشتری با واکسن COVID-19 برای رزرو تعطیلات تابستانی در هتل های شهر بسیار خوشحال کننده است. شهردار همچنین با صدور فرمان تعلیق هزینه اشغال ۵.۸۷ درصد شهر برای جذب گردشگر بیشتر را اعلام کرد.

 

 


Properties
1
Footer Contact Bar Image