هزینه زندگی در نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هزینه زندگی در نیویورک

نیویورک محبوب ترین شهر ایالات متحده آمریکا است. این حالت که زندگی بدون وقفه در آن جریان دارد ، با آسمان خراش ها رویاهای بسیاری از مردم را تشکیل می دهد. اگر به فکر زندگی در نیویورک هستید ، دانستن هزینه های زندگی بسیار مفید است.

پنج حوزه نیویورک

نیویورک از پنج بخش تشکیل شده است: منهتن ، بروکلین ، برانکس ، کوئینز و جزیره استاتن. در میان این مناطق ، منهتن فعال ترین و مطلوب ترین منطقه توسط گردشگران است. منهتن که قلب نیویورک محسوب می شود ، یکی از مهمترین مراکز تجاری در جهان است. قیمت اجاره در منهتن کمی بالا است. اگر به دنبال یک آپارتمان ارزان قیمت هستید ، می توانید گزینه های ارزان تری را در بروکلین ، کوئینز و جزیره استاتن پیدا کنید. بروکلین منطقه ای است که جمعیت آن به ویژه جوان است. در اینجا نیز با افزایش جمعیت اجاره بها افزایش می یابد ، اما هنوز هم مقرون به صرفه تر از منهتن است. با مترو به راحتی می توانید از سایر بخش های شهر به منهتن برسید. برای حمل و نقل مستقیم از جزیره استاتن به منهتن ، باید از کشتی استفاده کنید. اجاره آپارتمان دو خوابه از ۲۳۰۰ دلار تا ۴۵۰۰ دلار در مرکز شهر نیویورک متغیر است. قیمت هر متر مربع برای خرید یک آپارتمان در مرکز شهر از ۱۰.۹۱۹ دلار تا ۲۰.۰۰۰ دلار است. در خارج از مرکز ، قیمت ها از ۵۰۰۰ تا ۱۰.۷۶۳ دلار است.

هزینه های اضافی در شهر نیویورک

بیشتر صاحبان خانه با آژانس های املاک و سایر کارگزاران کار می کنند. بنابراین ، ممکن است هنگام اجاره خانه نیاز به پرداخت "هزینه کارگزار" باشید. این هزینه بین ۱۰ ٪ تا ۱۵ ٪ اجاره سالانه شما است.

شهر نیویورک آب و هوای تمام فصل دارد. با توجه به شرایط مختلف آب و هوایی شهر ، فاکتورهای شما نیز بسته به زمان سال متفاوت خواهد بود. هزینه قبض از ۱۰۰ دلار تا ۲۵۰ دلار است.

بیشتر اوقات ، در نیویورک به ماشین احتیاج نخواهید داشت. مترو آسانترین وسیله حمل و نقل در این شهر است. خدمات مترو در آخر هفته در حال کاهش است. به همین دلیل ، ممکن است لازم باشد از قبل بصورت آنلاین بررسی کنید که آیا مترو به مقصد می رسد یا خیر. کارت حمل و نقل عمومی برای حمل و نقل عمومی ماهانه ۱۲۷ دلار است. اگر ماشین دارید ، باید هزینه پارکینگ را پرداخت کنید. هزینه پارک ماهانه حدود ۶۵۰ دلار است.

برای خرید مواد غذایی ، متوسط ​​هزینه ماهانه شما حدود ۵۰۰ دلار است.

در مورد فرهنگ و هنر ، اگر می خواهید از موزه ها بازدید کنید ، بیشتر موزه های نیویورک رایگان هستند. برای آنهایی که پرداخت می شوند ، روزها و ساعات خاصی وجود دارد که می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای وارد آنها شوید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image