سرمایه گذاری هتل در منطقه دریای اژه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

 سرمایه گذاری هتل در منطقه دریای اژه

اتخاذ تصمیمات مالی هوشمندانه، اصلی ترین مرحله در دستیابی به استقلال و ثروت مالی است. زمانی که بازار افت می کند، یکی از معقولانه ترین کارهایی که یک فرد می تواند با پول خود انجام دهد، سرمایه گذاری در بازاری با ثبات است. یکی از امن ترین دارایی ها و فرصت های سرمایه گذاری، وارد شدن در بخش هتل و گردشگری است که سابقه ای طولانی دارد. طبق آمار از هر 5 نفر شاغل در مجموع تمام کشور ها، یک نفر در بخش گردشگری یا صنایع وابسته به این بخش مشغول به کار است. بزرگترین بخش مرتبط با تجارت سفر و گردشگری نیز بخش هتل ها است. هتل و هتل داری با بازاری سر و کار دارد که قرن‌ها در حال ایجاد ثروت بوده است. مالکیت هتل در گذشته امتیازی محفوظ برای ثروتمندان بود، اما اکنون بدون توجه به وضعیت مالی برای همه امکان سرمایه گذاری در این بخش فراهم است.

منطقه اژه

سواحل دریای اژه ترکیه از زیباترین مناظر این کشور است. دریای اژه خط ساحلی باشکوهی را که پر از باغ‌های زیتون، سواحل صخره‌ای، و جنگل‌های کاج است را شامل می شود. این منطقه مملو از بندرگاه‌های ماهیگیری، دهکده‌های محبوب برای تعطیلات، و همچنین آثار بجای مانده از تمدن‌های باستانی است که میراث بیش از 5000 سال تاریخ، فرهنگ و اساطیر را نشان می‌دهد. منطقه دریای اژه فرصت لذت از تعطیلات را برای همه دوستداران طبیعت، خورشید دوستان،عکاسان، علاقه مندان به ورزش های آبی، ملوانان و باستان شناسان فراهم می‌کند. اقامتگاه هایی متناسب با هر سلیقه و بودجه ای در تمام طول ساحل وجود دارد.

در منطقه دریای اژه فعالیت های تفریحی متناسب با هر سلیقه ای وجود دارد. غواصی، موج سواری، بادبان، چتربازی، اسکی روی آب، ماهیگیری در زیر آب و ماهیگیری از جمله این فعالیت ها هستند. همچنین آب های گرم که قرن ها برای اهداف درمانی مورد استفاده قرار گرفته اند نیز از دیگر جاذبه های این منطقه محسوب می شوند. در کنار تمامی این فعالیت ها، دوستاران تاریخ و تمدن های باستانی، می‌توانند از ویرانه های باستانی که مانند موزه‌ای در فضای باز هستند، دیدن کرده و مکان‌های مقدس ادیان مختلف را نیز از نزدیک ببینند. علاوه بر این، دوستاران هیجان نیز می‌توانند از قایق‌سواری در میان دریاهای آبی عمیق دریای اژه گرفته تا پیاده‌روی، کوه‌نوردی، غارنوردی و رفتینگ لذت ببرند.

گردشگری در منطقه

منطقه اژه با دارا بودن زیبایی های طبیعی و همچنین مکان های تاریخی، در بین گردشگران بین المللی بسیار محبوب است. در میان مکان های تاریخی در این منطقه، شهر افسس، پایتخت مشهور آسیای صغیر یکی از مشهور ترین مناطق گردشگری تاریخی است. در همان نزدیکی، بنادر باستانی پرین و میلتوس، و معابد یوروموس و دیدیما، تصویری خاطره انگیز از گذشته باستانی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند.

در طول تابستان، جمعیت مارماریس، کوش آداسی و بدروم با هجوم میلیون‌ها گردشگر به این منطقه افزایش می‌یابد. بدروم محل معروف ترین و شیک ترین استراحتگاه ساحلی ترکیه است. شهری با قدمت تاریخی چند صد ساله، که با مهمانی‌های بی‌وقفه و هوایی بی نظیر، دلبری می کند و هتل‌های بوتیک جدید و غذاخوری‌های زیبا، هم در دل شهر و هم در دهکده‌های ساحلی پیشرفته بدروم به استقبال میهمانان خود می شتابند. در کنار تمامی این جذابیت ها، لذت تجربه یک زندگی روستایی با مناظر کوهستانی و همچنین گروه های ماهیگیری در شبه جزیره های دوردست بوزبورون و داتچا در انتظار شماست.

 


Properties
1
Footer Contact Bar Image