قیمت هر هکتار زمین چقدر است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

قیمت هر هکتار زمین چقدر است؟

املاک کشاورزی و مسکونی دو مورد از محبوب ترین دارایی های املاک و مستغلات ترکیه هستند. به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فردش بین قاره های اروپا و آسیا، کشاورزی به طور گسترده در ترکیه رواج دارد. این مکان منحصر به فرد دارای زمین های کشاورزی بزرگ با خاک عالی و آب فراوان و همچنین آب و هوای ایده آل برای پرورش انواع سبزیجات و میوه ها است. در دسترس بودن افراد بسیار ماهر و دستمزد رقابتی و همچنین سادگی مدیریت کالاهای کشاورزی و مقررات کنترل کننده سرمایه گذاری در این زمینه، همگی به نفع این بخش در تمام سطوح بوده است.

هزینه زمین های غیرمسکونی و غیر زیر کشت از 1.5 دلار به ازای هر متر شروع می شود، در حالی که هزینه زمین های زیر کشت بسته به مکان و مشخصات می تواند تا 20 دلار یا بیشتر در هر متر برسد. با این حال، این بخشی است که به طور مداوم در حال تغییر است.

قیمت زمین کشاورزی در ترکیه نوسانات زیادی دارد زیرا ملک کشاورزی ترکیه امن ترین و سودآورترین سرمایه گذاری است. قیمت ها بر اساس استان و منطقه و همچنین عوامل دیگری مانند کیفیت زمین، در دسترس بودن منابع آبی مانند دریاچه ها یا رودخانه ها، نزدیکی یا دوری از شهرهای بزرگ و سایر ملاحظات متفاوت است.

قیمت زمین به طور مداوم در ارزش افزایش می یابد. امسال قیمت قطعات ساختمانی در سراسر کشور به طور متوسط ​​21 درصد، زمین های کشاورزی 25 درصد و زمین های صنعتی 50 درصد افزایش قیمت داشته اند. بر اساس نتایج یک مطالعه در مورد نرخ رشد قیمت زمین در ترکیه، میانگین قیمت هر متر مربع در استانبول نسبت به سال گذشته 54 درصد افزایش یافته و به 921 لیر لیر رسیده است. زمین مسکونی در استان آنتالیا در سال جاری 23 درصد افزایش قیمت داشته است و میانگین هزینه هر متر مربع به 546 لیر لیر رسیده است. بالاترین نرخ افزایش قیمت زمین های کشاورزی در آنتالیا (27 درصد سال به سال) و ازمیر (24 درصد سال به سال) بوده است. به گفته تحلیلگران، انتظار می رود ارزش زمین در سال آینده افزایش یابد.

برای اطلاعات دقیق و کمک در خرید زمین کشاورزی در ترکیه، می توانید از طریق تماس با مشاورین متخصص ترم گلوبال و با کمک ما و سال ها تجربه در سرمایه گذاری بین المللی، به راحتی زمین کشاورزی یا مسکونی مورد نظر خود را در ترکیه خریداری کنید.

 

 

 

Properties
1
Footer Contact Bar Image