هوای مدیترانه ای در تورنتو: ایتالیای کوچک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هوای مدیترانه ای در تورنتو: ایتالیای کوچک

ایتالیای کوچک یکی از دوست داشتنی ترین محله های شهر است. با رستوران ها ، کافه ها ، شیرینی فروشی ها و مغازه های محبوب مردم را از هر قشری جذب می کند. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید در هر مرحله انجام دهید که مناسب بازدیدکنندگان و مردم محلی است.

این خیابان در امتداد خیابان کالج تورنتو است ، جایی که بسیاری از حیاط های پیاده رو خیابان را به یکی از هیجان انگیزترین مکان های پیاده روی در شهر تبدیل می کند. ایتالیا کوچک مکانی است که در آن می توانید بهترین رستوران ها ، بارها ، کافه ها و موسسات فرهنگی را کشف کرده و فرهنگ ایتالیایی را تجربه کنید.

اگرچه همانطور که از نامش مشخص است یک محله عمدتا ایتالیایی است ، اما دارای جمعیت پرتغالی ، اسپانیایی و ویتنامی نیز می باشد. آنها با فرهنگ خاص خود به فرهنگ منطقه کمک می کنند و در عین الهام از صحنه های متنوع فرهنگی تورنتو ، محله را ارتقا می دهند.

چی بخوریم؟

ایتالیای کوچک چیزی برای همه دارد ، همانطور که از سطح مقطع جوانان با لباس های فانتزی و زوج های مسن تر که با هم شانه به شراب یا رستوران ماکارونی مورد علاقه خود می روند ، مشهود است. کافه ها ، سالن های استخر و بارهایی که در پیاده روهای وسیع سرازیر می شوند همیشه مملو از سر و صدا و فعالیت هستند و هر دو بازار داخلی و خارجی مملو از ماهی تازه ، گوشت پخته و پنیرهای تند است. روی هم رفته ، این مکان عالی برای فعالیت ، تماشای مردم - به ویژه با یک لیوان شراب قرمز خوب یا یک تکه پیتزا سریع و خوشمزه در یکی از رستوران ها یا تراتوریاهای متعدد در این منطقه است. اکنون اجازه دهید نگاهی به موارد مورد علاقه خود در منطقه بیندازیم.

Bitondo Pizzeria از دهه ۱۹۷۰ در این محله پیتزا و پانزروتی عالی ایتالیایی سرو می کند. این یک پیتزا فروشی عجیب و کوچک با صندلی های نارنجی ، بطری های بریو و کوزه های زیتون در همه جا است. یک فضای جذاب و معتبر است که احساس عجیب و گرم را می کند.

Cafe Diplomatico یکی دیگر از منبع غذاهای اصلی ایتالیایی در این محله است. از دهه ۱۹۶۰ این محل با قهوه ، بیسکویت و بستنی محل ملاقات محبوب ایتالیایی ها بود. آنها آبجو و غذاهای ویژه ایتالیایی و همچنین پاستا و پیتزا عالی را ارائه می دهند. صبحانه نیز هفت روز در هفته در دسترس است.

بار ایزابل تنها یکی از معدود بارها و رستوران های خوب در این منطقه است. این یک رستوران الهام گرفته از اسپانیا در ایتالیا کوچک با فضای اصیل اروپایی قدیمی است. آنها در غذاهای اسپانیایی تخصص دارند و انواع آبجو ، شراب و کوکتل های دستی را ارائه می دهند.

بار ایزابل خواهر بار راوال است ، یک بار محبوب برای غذاها و نوشیدنی های خوشمزه است. میخانه شامل میزهای ایستاده مشترک و کارهای چوبی جالب است که آن را از بارهای دیگر متمایز می کند. در سال ۲۰۱۸ به عنوان بهترین بار در کانادا انتخاب شدند.

اگر می خواهید یک غذای خوب تجربه کنید ، می توانید به Bella Vista Trattoria & Wine Bar بروید. کارکنان خوب آنها هر غذایی را با بهترین مواد اولیه آماده می کنند. آنها همچنین مجموعه ای از انواع شراب دارند تا غذاهای خوشمزه شما را عالی کنند.

چکار باید بکنیم؟

پس از خوردن غذاهای خوشمزه ایتالیایی ، می توانید در پارک جورج بن یا زمین بازی فرد همیلتون قدم بزنید ، فضای سبز بزرگتر در نزدیکی ، میراث مهاجران ایتالیایی با زمین های سرسبز و باغ گل دوست داشتنی وجود دارد.

محله ایتالیای کوچک همچنین دارای یک کتابخانه عمومی در خیابان شاو با چشم اندازهای زیبا از خیابان کالج است. این یک کتابخانه کوچک با بخش کودکان و ایستگاه های رایانه است. کتابخانه عمومی خیابان شاو دارای یک باشگاه کتاب تابستانی ، نمایش های جادویی و نمایش فیلم برای کودکان است.

اگر از طرفداران موسیقی زنده هستید ، تئاتر Mod Club برای شما ایده آل خواهد بود. آنها رویدادهای مختلفی از جمله شبهای DJ و کنسرتهای زنده در ژانرهای مختلف مانند راک ، پاپ و موسیقی الکترونیکی دارند. Mod Club در سال ۱۹۹۹ به عنوان یک باشگاه شبانه هفتگی تاسیس شد. در حال حاضر میزبان حداکثر ۶۰۰ مهمان است و دارای سیستم های صوتی پیشرفته است.

پیاده روی مشاهیر ایتالیا نیز در این محله وجود دارد. در پیاده رو در ضلع شمالی خیابان کالج واقع شده است. این پیاده روی شهرت و دستاوردهای افراد و ستارگان مشهور ایتالیایی را تأیید می کند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image