قیمت املاک در لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

قیمت املاک در لندن

لندن یکی از محبوب ترین و سودآورترین شهرهای جهان است. با این حال ، مانند هر تجارت دیگر، این شغل خطرات خود را نیز دارد. منطقی است که قبل از سرمایه گذاری نگاه عمیق تری به قیمت املاک در لندن داشته باشید.

در حالی که افزایش ناچیزی در طی دوران بیماری همه گیرى کرونا ، سرمایه گذاران املاک و مستغلات را در لندن امیدوار کرد ، اما به نظر می رسد که حرکت در بازار املاک از فوریه کاهش یافته است. متوسط ​​هزینه یک خانه مناسب در لندن با ۱.۳ ٪ کاهش به ۴۹۶.۲۶۶ لیر رسید. این مقادیر از منابع رسمی مانند اداره ثبت زمین انگلستان بدست می آیند.

خوب است یا بد؟

راستش هر دوی آن. قیمت ها در ماه فوریه هنوز ۴.۶ ٪ بالاتر از سال گذشته آن است که رضایت بخش است. با این حال ، از نظر نرخ رشد سالانه ، لندن کمترین آمار است. این مورد با سایر مناطق کشور مقایسه می شود.

فقط در یک سال ، قیمت ها در ساتون ۱۱.۷ درصد ، در ایلینگ ۱۱.۴ درصد و در مرتون ۱۳.۳ درصد شکوفا شدند. اگر تورم را در سطح ملی بررسی کنیم ، شاهد افزایش ۸.۶ درصدی هستیم. بیشترین افزایش قابل توجه در خارج از لندن دیده می شود ، جایی که بسیاری از املاک وجود

دارند .

بازار املاک در لندن از زمان آغاز قرنطینه در ماه می قدرت امیدوار کننده ای را نشان داده است. با این حال ، به نظر می رسد این شهر از نظر تسریع در قیمت مسکن رو به کاهش آماری است. بنابراین ، آیا این روزها می توان در لندن سرمایه گذاری کرد؟ هیچ پاسخ واضحی وجود ندارد. این موضوع یک ریسک دو طرفه است.

در مورد سایر عوامل چه می توان گفت؟

صدراعظم ریشی سوناک دستور اقدامات مختلفی را برای زنده نگه داشتن سرمایه گذاری در املاک و مستغلات صادر کرده است. به عنوان مثال ، حق تمبر برای اولین فروش ۵۰۰.۰۰۰ پوند املاک و مستغلات لغو شده است. با مشاهده نتایج مثبت این اقدام ، دولت تمایل دارد که با کاهش مالیات ادامه دهد.

همانطور که شنیده اید ، اختلافاتی بین فرانسه و انگلیس بر سر حق پیشرفت وجود دارد. با افزایش تنش های دیپلماتیک ، این موضوع می تواند تأثیرات مختلفی بر هر سرمایه گذاری بگذارد. این چیزی است که باید بخاطر بسپارید و بررسی کنید.

اگر به فکر سرمایه گذاری یا خرید خانه در لندن هستید ، می توانید با انتخاب درست سود قابل توجهی کسب کنید. برای انتخاب درست شما باید با یک متخصص کار کنید. شما در این مورد Trem Global را دارید.

ما در سرمایه گذاری ، املاک و مستغلات و شهروندی تخصص داریم. اگر در مورد این موضوعات سوالی دارید ، با ما تماس بگیرید!

Properties
1
Footer Contact Bar Image