ماه رمضان در استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ماه رمضان در استانبول

ماه نهم تقویم اسلامی ، ماه رمضان ماه روزه و نماز برای جهان اسلام است. به عنوان پنج ستون اسلام در نظر گرفته می شود ، روزه گرفتن در ماه رمضان برای هر مردمی مسلمان که قادر به انجام آن هستند عملی واجب است. از آنجا که جمعیت ترکیه بیشتر از مردم مسلمان تشکیل می شود ، روزه گرفتن یک عمل مذهبی رایج است. در ماه رمضان ، جشن ها ، سنت ها و رویدادهای بسیاری وجود دارد که روح ها را با روح مشترک ماه رمضان و مقدس بودن آن پر می کند. در استانبول ، ماه رمضان با برگزاری مراسم ها ، برنامه ها ، افطاری های بزرگ (وعده غذایی با پایان روزه داری) و بسیاری دیگر جشن گرفته می شود. در ماه رمضان ، استانبول با رویدادهای روزمره ، دعا و استناد به قرآن ، مبارک است. ماه رمضان به عنوان زمان اتحاد تلقی می شود ، و در این دوره احترام زیادی به همه احترام گذاشته می شود. سنت های زیادی وجود دارد که هم زمان و هم تجربه شخصی را در ماه رمضان غنی می کند. اجازه دهید بیشتر در ماه رمضان جستجو کنیم.

ماه رمضان چیست؟

قبل از ادامه ، می خواهیم ابتدا در مورد این ماه مبارک ، ماه رمضان ، اطلاعات بیشتری برای شما بیان کنیم. با ماندگاری سی یا بیست و نه روز ، ماه رمضان ماه خاصی است که جدا از روزه گرفتن است. مردم مسلمان به فقیران پول می دهند (زکات و صدقه) ، شب های قدر را گرامی می دارند (روزهایی که محمد نبوت و قرآن را دریافت کرد) ، از هر کار بدو گناه پرهیز می کنند و یک دعای خاص: تراویح. قرآن اساساً ماه رمضان را به عنوان راهنمای بشر معرفی می کند. یک ماه برای بخشیدن گناه ، دوری از اعمال ناپسند و کنترل اراده آنها. در ماه رمضان ، مردم با هدف بزرگ و الهی بودن دین اسلام متحد می شوند. از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب ، این یک عمل فوری (عملی اجباری) برای کلیه بزرگسالان مسلمان است که در مسافرت ، شیردهی به فرزند ، دیابت ، قاعدگی ، سالخوردگی و بیماری نیستند. افرادی که روزه می گیرند قبل از طلوع غذا سحور نامیده می شوند و روزه خود را در وعده غذایی شبانه به نام افطار خاتمه می دهند. نه تنها از خوردن و نوشیدن ، خودداری می کرد که ثواب (پاداش) هر عمل پسندیده و دعا در ماه رمضان چند برابر می شود. تا پایان ماه ، همه مسلمانان به آرامش درونی رسیده و خود را در وضعیت آرام تری می یابند.

استانبول و رمضان

مردم ترکیه با عنوان "سلطان یازده ماهه" از مردم یاد می کنند ، حتی روزهای آینده ماه رمضان نیز با هیجان و شادی زیادی جشن گرفته می شوند. ماه رمضان به عنوان علتی برای متحد شدن با همه در سراسر کره زمین با مهمان نوازی عالی ، کمک به یکدیگر از طرق مختلف دیده می شود. ماه رمضان به عنوان "ماه برکت" دیده می شود ، به این معنی که یک هدیه الهی برای شکوفایی و باروری است. شور و شوق ماه آینده مورد توجه عموم مردم قرار می گیرد و در طول ماه ، استانبول اساساً به یک جشنواره بزرگ برای فعالیت های بی شماری تبدیل می شود.

استانبول شهر مساجد است. بزرگترین و مجللترین مساجد جهان خیابانهای استانبول را پر کرده و ارزش آن را در سطح وسیع غنی می کنند. در ماه رمضان این مساجد ستون اعمال نیک و نماز می شوند و همه از آنها دیدن می کنند. مساجد چراغ های سنتی خود را بین مناره ها می تابانند ، قرآن و نقل های الهام از دراویش و افراد مشهور را تلاوت می کنند. این مساجد با مهمان نوازی عالی درهای خود را به روی همه می گشایند و میزبان هر فرد هستند و خرد و آرامش عالی آنها را پیشنهاد می دهند.

میزهای ماه رمضان در استانبول

جداول موضوع دیگری در ماه رمضان است. هر میز در نزدیکی دقایق افطار و با طعم های شگفت انگیز غذاهای ترکی پر از شادی می شود. افرادی که اختلاف دارند با یکدیگر صلح می کنند تا هنگام افطار در یک سفره متحد شوند و روزه خود را تمام کنند و از بهترین غذاهایی که به آنها پیشنهاد شده است لذت ببرند. هنگام افطار ، هر مسجد چراغ های خود را روشن می کند و گاهی با ادعای فرا رسیدن زمان افطار ، صدای توپ را به صدا در می آورد. در آنجا سلیقه های استثنایی ماه رمضان وجود دارد ، اما بدون پیده و خرما ، نمی توان به فکر یک سفره ماه رمضان بود.

همراه با دعا و آرامش ، بازارها با تخفیف های بسیار ارزشمند پر شده است. در ماه رمضان ، بسیاری از نمایشگاه ها و رویدادها در جایی برگزار می شود که مردم دور هم جمع می شوند تا صلح و دانش خود را به اشتراک بگذارند. انواع مختلفی از هنرها اجرا می شود که موسیقی سنتی ترکی همه خیابان های استانبول را پر کرده است.

با روزهای آینده ماه رمضان ، استانبول به ویژه شهر بهتری برای بازدید است. اگر می خواهید در این ماه مبارک بهترین حالت را داشته باشید و از سفر خود لذت ببرید ، حتماً یک بار بازدید کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image