چرا سرمایه گذاران خارجی قبرس را ترجیح می دهند؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چرا سرمایه گذاران خارجی قبرس را ترجیح می دهند؟

قبرس به دلیل موقعیت مکانی ، سیستم مالیات و قوانین مناسب برای تجارت یکی از مقصدهای تجاری مناسب در جهان است. قبرس که در چهارراه اروپا ، آفریقا و آسیا واقع شده است ، دسترسی آسان به هر منطقه را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. علاوه بر این ، به دلیل عضویت این کشور در اتحادیه اروپا و اتحادیه اقتصادی و پولی ، تمام سرمایه گذاران خارجی باید فرصت دسترسی به بازار اتحادیه اروپا را داشته باشند.

قبرس یک رژیم مالیاتی خوب و شفاف ارائه می دهد که کاملاً منطبق با مقررات اتحادیه اروپا ، الزامات OECD و قوانین و مقررات بین المللی است. چارچوب مالیات قبرس علاوه بر مالیات کم شرکت با ۱۲.۵ درصد و شبکه گسترده ای از بیش از ۴۰ معاهده مالیات مضاعف ، مزایا و معافیت های مختلفی را برای شرکت ها و اشخاص مختلف ارائه می دهد. سیستم قبرس به طور گسترده ای به عنوان یک سیستم دوستانه و کارآمد شناخته شده است که شفافیت و قابلیت اطمینان در عملکردهای تجاری را در مورد چارچوب قانونی و نظارتی تضمین می کند.

عضویت در اتحادیه اروپا

قبرس در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا پیوست و این کشور به سرمایه گذاران خارجی راهی به بازار اروپا می دهد.

مالیات مناسب تجارت

قبرس یکی از جذاب ترین سیستم های مالیاتی در جهان را برای مشاغل با نرخ مالیات شرکت های بزرگ ۱۲.۵ ٪ دارد. این کشورهمچنین به سرمایه گذاران خارجی هزینه راه اندازی کم و عملیاتی ارائه می دهد. دولت قبرس قوانینی مناسب برای تجارت فراهم می کند که از نظر مزایای مالیاتی ، اجازه اقامت و کار به سرمایه گذاران کمک می کند.

زیرساخت قوی

این جزیره دارای یک سیستم مخابراتی پایدار است ، از جمله شبکه های Wi-Fi ملی و پوشش تلفن همراه که به کل قبرس خدمت می کند. همچنین دارای دو زیرساخت حمل و نقل قوی ، دارای دو فرودگاه بین المللی (لارناکا و پافوس) به علاوه دو بندر دریایی عمیق است. همه شهرها با سیستم بزرگراهی به خوبی نگهداری شده و همیشه در حال بهبود هستند.

مکان عالی

قبرس که بین اروپا ، آسیا و آفریقا واقع شده است ، همیشه مکانی مهم برای تجارت جهانی بوده است. این کشور همچنین یک مرکز حمل و نقل ایده آل است ، بسیاری از شرکت های قبرسی و خارجی در زمینه حمل کالا به داخل و خارج از اتحادیه اروپا از طریق قبرس کار می کنند. اخیراً نفت و گاز طبیعی در زیر آبهای قبرس کشف شده است که اهمیت موقعیت جزیره را تقویت می کند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image