سرمایه گذاری در یک تجارت آمریکایی از ۹۰۰.۰۰۰ دلار شروع می شود

اقامت آمریکا در ۱۲ ماه

اجازه اقامت برای کل خانواده ( همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال)

واجد شرایط بودن برای تابعیت آمریکا پس از ۵ سال از اعطای گرین کارت ، مشروط بر رعایت شرایط

رزرو مشاوره رایگان

حق اقامت و کار دائمی در ایالات متحده آمریکا

رزرو مشاوره رایگان

برنامه ی ویزای EB-5

برنامه ویزا EB-5 سرمایه گذاران مهاجر را قادر می سازد تا پس از ۹۰۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری ، از اقامت دائم آمریکا (گرین کارت) اطمینان حاصل کنند. سرمایه گذاری باید در پروژه های مورد تأیید دولت و با آزادسازی سرمایه گذاری در آینده انجام شود. واجد شرایط بودن در کل خانواده شامل همسر متقاضی و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال است. همه اعضای خانواده واجد شرایط گرین کارت و حق زندگی ، کار و تحصیل در ایالات متحده هستند. متقاضیان EB-5 پس از پنج سال نگه داشتن گرین کارت ، ممکن است درخواست تابعیت دهند.

با سرمایه گذاری شهروند آمریکا شوید

 • مزایای ویزا سرمایه گذار مهاجر EB-5

 • - آزادی زندگی و کار در هر نقطه از ایالات متحده ، بدون محدودیت ، از جمله در ایالت هایی مانند فلوریدا و تگزاس بدون مالیات بر درآمد ایالتی
 • - ویزای EB-5 می تواند مسیر سریعتر اقامت دائم را نسبت به انواع دیگر ویزا و کارت های سبز تسهیل کند. شرایط اولیه ویزا پس از دو سال قابل حذف است. مهاجران دارای ویزای EB-5 پس از اخذ اقامت دائم ، می توانند در مدت ۵ سال واجد شرایط تابعیت شوند.
 • - اگرچه پول سرمایه گذاری شده 'در معرض خطر' در نظر گرفته می شود و هیچ تضمینی برای بازگشت آن وجود ندارد ، سرمایه گذاری مناسب می تواند منجر به سود و درآمد بیشتر سرمایه گذار شود. سرمایه گذاری اولیه می تواند نتیجه بدهد.
 • الزامات

 • - سرمایه گذار باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد
 • - سرمایه گذار نباید سابقه کیفری داشته باشد
 • - سرمایه گذاری باید مستقیماً ده شغل مستقیم تمام وقت ایجاد کند
 • - اگر سرمایه گذاری در یک نهاد تجاری انجام شود که در یک منطقه اشتغالزایی هدف گذاری شده (TEA) واقع شده است ، حداقل میزان سرمایه مورد نیاز برای برنامه ویزا EB-5 ممکن است از 1800000 $ به 900،000 $ کاهش یابد. پروژه EB-5 یا باید در یک منطقه روستایی باشد یا در منطقه ای که بیکاری بالایی دارد تا واجد شرایط برای تعیین TEA باشد.
 • - سرمایه گذاری باید توسط USCIS تأیید شود. (خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده)
 • - سرمایه گذاری باید در یک شرکت 'نتفاعی' تجاری انجام شود که پس از سال ۱۹۹۰ تاسیس شده است.
 • - پول سرمایه گذاری شده باید 'در معرض خطر' در نظر گرفته شود ، به این معنی که هیچ تضمینی برای بازگشت سرمایه وجود ندارد.
شهروندان ایالات متحده می توانند بدون ویزا به بیش از ۱۸۵ کشور جهان از جمله کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس سفر کنند
تأمین اجتماعی ، بهداشت و درمان ، بازنشستگی و سایر مزایا
از جمله حق کاندیداتوری برای دفاتر سیاسی
آوردن اعضای خانواده به ایالات متحده راحت تر می شود
تابعیت به فرزندان شهروندان ایالات متحده گسترش یافته است
دسترسی ارزان تر به سیستم آموزش عالی ایالات متحده

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع

دسترسی بدون ویزا به سراسر جهان

ایالات متحده همیشه کشور فرصت ها بوده و میلیون ها نفر را برای کار ، اقامت و تحصیلات به این کشور جذب کرده است. چنین تقاضای فزاینده ای برای مقیم بودن در ایالات متحده جای تعجب ندارد زیرا این کشور دعوت کننده منطقی نوید دهنده سطح درآمد و رفاه خوبی است که از بسیاری از کشورهای دیگر بهتر است و نیازی به ذکر سایر صلاحیت ها و شرایط داشتن پاسپورت آمریکایی نیست.

UK Residency & Citizenship via Tier 1 (Investor) route

We have under the belt the 30+ years’ experience in the UK Immigration as well as deep understanding of the complex Home Office rules and policies. We have an established reputation for efficient management and processing of visa applications, visa extensions, permanent residency and citizenship acquisition. The UK Immigration services are professionally covered by our business partner authorised and registered by the Solicitors Regulation Authority (SRA).

€2,000,000 Investment within 90 days
1st YR
Visa Extension
2st YR
3st YR
No more than 180 days absent every rolling 12 months
Less than 450 days absent from the UK in the 5 years prior td PR application

Permanent Retsidence

4st YR
Permanent Residence
Citizenship
5st YR
6st YR
Less than 90 days absent in the 12 months following receipt of PR
1

۱. با مشاوران مهاجرت در TREM GLOBAL صحبت کنید

پس از مشاوره با تیم مشاوره مهاجرت ترمگلوبال و ارزیابی ، از طریق مراحل برنامه EB-5 هدایت خواهید شد و به شما کمک می شود تا یک مرکز منطقه ای مناسب ، با یک تجارت مناسب برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. هنگامی که سرمایه گذار EB-5 پروژه مناسب را انتخاب کرد ، وجوه سرمایه گذاری باید به یک حساب سپرده منتقل شوند. برای تعیین صلاحیت یک سرمایه گذار برای طبقه بندی به عنوان یک سرمایه گذار مهاجر EB-5 ، وکلای ترمگلوبال درخواست اولیه را به نام دادخواست I-526 به USCIS ارائه می دهند. دادخواست I-526 باید اثبات سرمایه گذاری باشد و تأیید کند که شرکت تعداد لازم (۱۰) شغل را ایجاد خواهد کرد.

2

۲. درخواست اجازه اقامت کنید

پس از تأیید دادخواست I-526 ، ترمگلوبال با تهیه مستندات یک کارت سبز مشروط دو ساله ادامه خواهد داد. اگر دادخواست I-526 رد شود ، وجوه سرمایه گذاری مطابق با شرایط توافق نامه همکاری مرکز منطقه ای بازگردانده می شوند. هنگامی که یک متقاضی به عنوان سرمایه گذار EB-5 تأیید شد ، آنها و اعضای خانواده واجد شرایط آنها کارت های سبز مشروط را برای مدت دو سال دریافت می کنند و اگر قبلاً وجود نداشته باشند ، باید ظرف ۱۸۰ روز وارد ایالات متحده شوند. آخرین مرحله در روند ویزای EB-5 این است که با حذف وضعیت مشروط دو ساله یک اقامت دائم بدون قید و شرط کنید. بین ماه های ۲۲ تا ۲۴ از دوره مشروط سرمایه گذار EB-5 ، وکلای ترمگلوبال دادخواست I-829 را تنظیم کردند. این مدارک برای اثبات تأمین شرایط ویزای EB-5 و ایجاد حداقل ۱۰ شغل تأیید می شود.

Recieve united states Passport

دریافت گذرنامه ایالات متحده

سرمایه گذار و اعضای خانواده واجد شرایط پس از تأیید دادخواست I-829 ، گرین کارت دائمی دریافت می کنند. کلیه متقاضیان از جمله سرمایه گذار ، همسر آنها و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال می توانند به طور دائم در ایالات متحده زندگی و کار کنند و پس از یک دوره پنج ساله از تاریخ شروع اقامت مشروط اولیه ، درخواست تابعیت آمریکا را می کنند.

سوالات متداول

کار با یک تیم منطقه ای باتجربه خطر کمتری دارد و احتمال قفل شدن در یک پروژه TEA که به نصف مبلغ سرمایه گذاری EB-5 نیاز دارد ، بیشتر است. و نیازی نیست که برای مدیریت کارهای روزمره به اندازه کافی به سایت پروژه نزدیک باشید ، برخلاف بیشتر پروژه های سرمایه گذاری مستقیم.

حداقل میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای این ویزا ۱.۸ میلیون دلار است. اگر سرمایه گذاری در یک منطقه اشتغال زایی هدفمند انجام شود ، حداقل مبلغ سرمایه گذاری به نصف کاهش می یابد و ۹۰۰.۰۰۰ دلار است

منطقه هدفمند اشتغال (TEA) منطقه ای روستایی یا مکانی با نرخ بالای بیکاری است. سرمایه گذاران EB-5 که سرمایه گذاری خود را در TEA انجام می دهند می توانند از آستانه کاهش سرمایه گذاری برخوردار شوند. با این حال ، همه مناطق روستایی یا مناطق دارای بیکاری بالا به عنوان یک منطقه اشتغال هدفمند در برنامه EB-5 واجد شرایط نیستند. تعیین TEA به عنوان بخشی از دادخواست I-526 یک سرمایه گذار داوری می شود. یک سرمایه گذار باید در دادخواست خود نشان دهد که محل اجرای پروژه مطابق با الزامات TEA است.

سرمایه گذاری EB-5 برای مدت دوره سرمایه گذاری باید 'در معرض خطر' باشد. در حالی که نام این نیاز به سرمایه گذاری در پروژه های پر خطر اشاره دارد ، اما این مورد نیست. هدف اصلی برنامه سرمایه گذاری EB-5 تقویت اقتصاد و ایجاد شغل است. سرمایه گذاری مناسب می تواند منجر به سود و درآمد بیشتر سرمایه گذار شود.

یک سرمایه گذار EB-5 واجد شرایط کار برای هر کارمند آمریکایی پس از اقامت دائم مشروط یا دریافت مجوز کار است. سرمایه گذاران نیازی به کار در مرکز منطقه ای که از طریق آن سرمایه گذاری می کنند ، ندارند. اگر سرمایه گذاران یا افراد وابسته می خواهند برای مشاغل EB-5 که در آن سرمایه گذاری می کنند کار کنند ، باید توجه داشته باشند که ممکن است از موقعیت های آنها برای برآورده سازی معیارهای ایجاد شغل استفاده نشود.

روند EB-5 ، که شامل پردازش فرم های I-526 ، I-485 و I-829 است ، بر اساس میزان کار مراکز خدمات مختلف USCIS در ایالات متحده و سایر عوامل خاص متفاوت است. USCIS وب سایت خود را در مورد زمان تخمین زده شده پردازش پرونده برای هر فرم به روز می کند ، که می تواند توسط سرمایه گذاران به عنوان یک راهنمای کلی مورد استفاده قرار گیرد

هر ساله ، حدود ۱۰.۰۰۰ویزا برای گروه ویزای EB-5 رزرو می شود. این ویزا برای سرمایه گذاران EB-5 ، همسران آنها و فرزندان وابسته زیر ۲۱ سال صادر می شود. هر کشور می تواند ۷.۱٪ از سهمیه ویزا سالانه را بگیرد. ویزای بلااستفاده از کشورهای با تقاضای زیاد به سرمایه گذاران اختصاص می یابد.

معیارهای سرمایه گذاری سرمایه گذاری EB-5 بسته به موقعیت پروژه ای که یک سرمایه گذار خارجی انتخاب می کند ، متفاوت است. اگر پروژه ای در منطقه اشتغال هدفمند (TEA) واقع شده باشد ، حداقل سرمایه گذاری ۹۰۰.۰۰۰ دلار است. برای پروژه های غیر TEA ، مبلغ سرمایه گذاری مورد نیاز دو برابر می شود.

سرمایه EB-5 از یک سرمایه گذار خارجی توسط یک تجارت آمریکایی برای تکمیل پروژه انتخاب شده و ایجاد شغل برای شهروندان آمریکایی استفاده می شود.

اعضای خانواده واجد شرایط شامل همسر سرمایه گذار و فرزندان مجرد زیر۲۱ سال هستند. پدر و مادر ، پدر و مادر بزرگ و خواهر و برادر سرمایه گذار نمی توانند در برنامه EB-5 گنجانده شوند.

ایالات متحده هنگام تقاضای تابعیت از شهروندان خود ملزم به انصراف از تابعیت دیگر نمی شود. یک سرمایه گذار EB-5 واجد شرایط است که پس از اخذ و حفظ اقامت دائم به مدت پنج سال ، بدون نیاز به ترک تابعیت کشور مبدا خود ، درخواست تابعیت دهد.
Tor Holding
Nihal İnşaat
Agrowell
Tor Advisory
Grand Sirkeci
Aris Grand Tower
Tor Beylikdüzü
Mersin Marina
Aqua Kavaklı
Tracemix
New Resididence
1
Telegram Contact Us Whatsapp contact gif for mobile Whatsapp Call Us Live Chat