Sub-header country imageSub-header country image

سرمایه گذاری در یک تجارت آمریکایی از ۹۰۰.۰۰۰ دلار شروع می شود

اقامت آمریکا در ۱۲ ماه

اجازه اقامت برای کل خانواده ( همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال)

واجد شرایط بودن برای تابعیت آمریکا پس از ۵ سال از اعطای گرین کارت ، مشروط بر رعایت شرایط

رزرو مشاوره رایگان

حق اقامت و کار دائمی در ایالات متحده آمریکا

رزرو مشاوره رایگان

برنامه ی ویزای EB-5

برنامه ویزا EB-5 سرمایه گذاران مهاجر را قادر می سازد تا پس از ۹۰۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری ، از اقامت دائم آمریکا (گرین کارت) اطمینان حاصل کنند. سرمایه گذاری باید در پروژه های مورد تأیید دولت و با آزادسازی سرمایه گذاری در آینده انجام شود. واجد شرایط بودن در کل خانواده شامل همسر متقاضی و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال است. همه اعضای خانواده واجد شرایط گرین کارت و حق زندگی ، کار و تحصیل در ایالات متحده هستند. متقاضیان EB-5 پس از پنج سال نگه داشتن گرین کارت ، ممکن است درخواست تابعیت دهند.

با سرمایه گذاری شهروند آمریکا شوید

Passaport Image
 • مزایای ویزا سرمایه گذار مهاجر EB-5

 • - آزادی زندگی و کار در هر نقطه از ایالات متحده ، بدون محدودیت ، از جمله در ایالت هایی مانند فلوریدا و تگزاس بدون مالیات بر درآمد ایالتی
 • - ویزای EB-5 می تواند مسیر سریعتر اقامت دائم را نسبت به انواع دیگر ویزا و کارت های سبز تسهیل کند. شرایط اولیه ویزا پس از دو سال قابل حذف است. مهاجران دارای ویزای EB-5 پس از اخذ اقامت دائم ، می توانند در مدت ۵ سال واجد شرایط تابعیت شوند.
 • - اگرچه پول سرمایه گذاری شده 'در معرض خطر' در نظر گرفته می شود و هیچ تضمینی برای بازگشت آن وجود ندارد ، سرمایه گذاری مناسب می تواند منجر به سود و درآمد بیشتر سرمایه گذار شود. سرمایه گذاری اولیه می تواند نتیجه بدهد.
 • الزامات

 • - سرمایه گذار باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد
 • - سرمایه گذار نباید سابقه کیفری داشته باشد
 • - سرمایه گذاری باید مستقیماً ده شغل مستقیم تمام وقت ایجاد کند
 • - اگر سرمایه گذاری در یک نهاد تجاری انجام شود که در یک منطقه اشتغالزایی هدف گذاری شده (TEA) واقع شده است ، حداقل میزان سرمایه مورد نیاز برای برنامه ویزا EB-5 ممکن است از 1800000 $ به 900،000 $ کاهش یابد. پروژه EB-5 یا باید در یک منطقه روستایی باشد یا در منطقه ای که بیکاری بالایی دارد تا واجد شرایط برای تعیین TEA باشد.
 • - سرمایه گذاری باید توسط USCIS تأیید شود. (خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده)
 • - سرمایه گذاری باید در یک شرکت 'نتفاعی' تجاری انجام شود که پس از سال ۱۹۹۰ تاسیس شده است.
 • - پول سرمایه گذاری شده باید 'در معرض خطر' در نظر گرفته شود ، به این معنی که هیچ تضمینی برای بازگشت سرمایه وجود ندارد.

شهروندان ایالات متحده می توانند بدون ویزا به بیش از ۱۸۵ کشور جهان از جمله کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس سفر کنند

تأمین اجتماعی ، بهداشت و درمان ، بازنشستگی و سایر مزایا

از جمله حق کاندیداتوری برای دفاتر سیاسی

آوردن اعضای خانواده به ایالات متحده راحت تر می شود

تابعیت به فرزندان شهروندان ایالات متحده گسترش یافته است

دسترسی ارزان تر به سیستم آموزش عالی ایالات متحده

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone

دسترسی بدون ویزا به سراسر جهان

ایالات متحده همیشه کشور فرصت ها بوده و میلیون ها نفر را برای کار ، اقامت و تحصیلات به این کشور جذب کرده است. چنین تقاضای فزاینده ای برای مقیم بودن در ایالات متحده جای تعجب ندارد زیرا این کشور دعوت کننده منطقی نوید دهنده سطح درآمد و رفاه خوبی است که از بسیاری از کشورهای دیگر بهتر است و نیازی به ذکر سایر صلاحیت ها و شرایط داشتن پاسپورت آمریکایی نیست.

1

۱. با مشاوران مهاجرت در TREM GLOBAL صحبت کنید

پس از مشاوره با تیم مشاوره مهاجرت ترمگلوبال و ارزیابی ، از طریق مراحل برنامه EB-5 هدایت خواهید شد و به شما کمک می شود تا یک مرکز منطقه ای مناسب ، با یک تجارت مناسب برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. هنگامی که سرمایه گذار EB-5 پروژه مناسب را انتخاب کرد ، وجوه سرمایه گذاری باید به یک حساب سپرده منتقل شوند. برای تعیین صلاحیت یک سرمایه گذار برای طبقه بندی به عنوان یک سرمایه گذار مهاجر EB-5 ، وکلای ترمگلوبال درخواست اولیه را به نام دادخواست I-526 به USCIS ارائه می دهند. دادخواست I-526 باید اثبات سرمایه گذاری باشد و تأیید کند که شرکت تعداد لازم (۱۰) شغل را ایجاد خواهد کرد.

2

۲. درخواست اجازه اقامت کنید

پس از تأیید دادخواست I-526 ، ترمگلوبال با تهیه مستندات یک کارت سبز مشروط دو ساله ادامه خواهد داد. اگر دادخواست I-526 رد شود ، وجوه سرمایه گذاری مطابق با شرایط توافق نامه همکاری مرکز منطقه ای بازگردانده می شوند. هنگامی که یک متقاضی به عنوان سرمایه گذار EB-5 تأیید شد ، آنها و اعضای خانواده واجد شرایط آنها کارت های سبز مشروط را برای مدت دو سال دریافت می کنند و اگر قبلاً وجود نداشته باشند ، باید ظرف ۱۸۰ روز وارد ایالات متحده شوند. آخرین مرحله در روند ویزای EB-5 این است که با حذف وضعیت مشروط دو ساله یک اقامت دائم بدون قید و شرط کنید. بین ماه های ۲۲ تا ۲۴ از دوره مشروط سرمایه گذار EB-5 ، وکلای ترمگلوبال دادخواست I-829 را تنظیم کردند. این مدارک برای اثبات تأمین شرایط ویزای EB-5 و ایجاد حداقل ۱۰ شغل تأیید می شود.

Recieve Passport

دریافت گذرنامه ایالات متحده

سرمایه گذار و اعضای خانواده واجد شرایط پس از تأیید دادخواست I-829 ، گرین کارت دائمی دریافت می کنند. کلیه متقاضیان از جمله سرمایه گذار ، همسر آنها و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال می توانند به طور دائم در ایالات متحده زندگی و کار کنند و پس از یک دوره پنج ساله از تاریخ شروع اقامت مشروط اولیه ، درخواست تابعیت آمریکا را می کنند.

1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile