ملک جدید خود را در بدروم بیابید

فرصت هایی که تنها یک بار در زندگی اتفاق می افتند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. بهترین گزینه ها را در میان پروژه های ملکی بی شمار در ترکیه پیدا کنید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

ویلاها

18 ویلای فهرست شده
villa icon

آپارتمان ها

5 ویلای فهرست شده
Apartments icon

پنت هاوس

پروژه ای وجود ندارد
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

2 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

هوای عالی در تمام طول سال

بدروم دارای ویژگی های آب و هوای ملایم دریای اژه است - در زمستان معتدل و در روزهای تابستان بسیار آفتابی است. زندگی ۴ فصل طولانی در فضای باز هرگز این قدر وسوسه انگیز نبوده است!

 تجربه ی تعطیلاتی لذت بخش

چه بخواهید یک ویلا تابستانی مجلل خریداری کنید و چه به سادگی قصد اقامت در بدروم را داشته باشید ، این شهر نوید تعطیلات بی پایان را می دهد. دروازه کامل دور از شهر به آبهای شفاف دریای اژه می رسد!

معروف به منبع طبیعت

جنگلهای انبوه و سبز ، سواحل آفتابی، چمن های نرم و خنک ، آبهای آبی فیروزه ای و آسمان های بی پایان - بدروم بهترین طبیعت را به کسانی که می خواهند به آن برسند ارائه می دهد.

زندگی لاکچری

ویلاهای Trem Global چیزی کمتر از آنچه شایسته شماست ارائه نمی دهند. با آفتاب خیره کننده از خواب بیدار خواهید شد و بقیه روز خود را به گونه ای سپری خواهید کرد که گویی لذت بخش ترین رویاها را در خانه مجلل خود زندگی می کنید.

 Trem Global می داند که جزئیات مهم است

ما تلاش می کنیم خدمات عالی را به مشتریان خود ارائه دهیم. طیف گسترده ای از خواص بدروم را که به خوبی طراحی شده اند و برای یافتن خانه رویایی خود فکر کرده اید کشف کنید در حالی که ما شما را از ابتدا تا انتها راهنمایی می کنیم.

رویای شکوه بدروم را زندگی کنید.

زندگی لوکس را در ستاره Turkish Riviera تجربه کنید.

* املاک طراحی شده نسبت به نیازهای شما

* بهترین زندگی در محیط داخلی و خارجی

* به دنبال ویلاهای بدروم

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image