آپارتمان جدید خود را در بدروم بیابید

فرصت هایی که تنها یک بار در زندگی اتفاق می افتند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. بهترین گزینه ها را در میان پروژه های ملکی بی شمار در ترکیه پیدا کنید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

ویلاها

10 ویلای فهرست شده
villa icon

آپارتمان ها

2 ویلای فهرست شده
Apartments icon

پنت هاوس

پروژه ای وجود ندارد
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

2 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

یک سرزمین رویایی مدرن

در حالی که آسیاب های بادی بر روی تپه های سبز با دیواره های سنگی خود بالا می روند ، خانه های زیبا با رنگ سفید در خیابان ها می درخشند وخیابانها را با پنجره های آبی را تزئین می کند. همه چیز در بدروم کاملا جذاب و آرامش بخش است و هماهنگی بی نظیری با شیوه مدرن زندگی ایجاد می کند.

یک قطب فرهنگی پر جنب و جوش

بدروم از مکانهای باستانی گرفته تا بناهای تاریخی و موزه هایی که باید از آنها دیدن کنید ، مناسب برای تجربه فعالیت های فرهنگی است. کنسرت ها و نمایشگاه های هنری شهر را برای کسانی که می خواهند روح خود را تغذیه کنند پر می کند.

معاملات عالی

آپارتمان های مناسب گزینه های مناسبی برای خریداران مسکن هستند که نمی خواهند میلیون ها دلار هزینه کنند اما مصمم هستند از این شهر خوب بدروم لذت ببرند. در انتخاب آپارتمانهای بدروم در ترمگلوبال جست و جو کنید تا ملکی را ییدا کنید که از همه جانب مناسب باشد.

فرصتی که نباید از دست داد

داشتن خانه در بدروم یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت است. این شهر هرگز نقشه ملی و بین المللی را رها نخواهد کرد.

ترم گلوبال بازار را رهبری می کند

سرمایه گذارانی که می خواهند از یک آژانس املاک و مستغلات معتبر بهره مند شوند ، ترمگلوبال را انتخاب کرده و از چشم انداز جامع آن که ۳۰ سال از فعالیتش در این صنعت می گذرد بهره مند می شوند. برای کشف بازار املاک و مستغلات بدروم پر از آپارتمانهای جذاب جدید با ما تماس بگیرید.

رویای بدروم خود را تحقق ببخشید

در هیچ کجای دیگر آپارتمانی را که آرزو داشته اید پیدا نمی کنید.

* آپارتمانهای بدروم برای هر بودجه ای

* پتانسیل سرمایه گذاری بالا

* بهترین ها از زندگی در بدروم

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image