ویلای جدید خود را در بدروم بیابید

فرصت هایی که تنها یک بار در زندگی اتفاق می افتند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. بهترین گزینه ها را در میان پروژه های ملکی بی شمار در ترکیه پیدا کنید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

ویلاها

18 ویلای فهرست شده
villa icon

آپارتمان ها

5 ویلای فهرست شده
Apartments icon

پنت هاوس

پروژه ای وجود ندارد
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

2 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

هوای عالی در تمام طول سال

بدروم دارای ویژگی های آب و هوای معتدل دریای اژه است - گرم در زمستان گرم و در روزهای تابستان بسیار آفتابی است. زندگی در۴ فصل طولانی در فضای باز هرگز این قدر وسوسه انگیز نبوده است!

یک تجربه از تعطیلاتی لذت بخش

چه بخواهید یک ویلای تابستانی مجلل را بخرید و چه به راحتی قصد اقامت در بدروم را داشته باشید ، این شهر نوید تعطیلاتی بی پایان را می دهد.از دروازه ای وسیع دور از شهر به آبهای شفاف دریای اژه می رسید!

منبع طبیعت

جنگلهای انبوه و سبز ، سواحلی با آفتاب درخشان ، چمنهای نرم و سرسبز، آبهای آبی فیروزه ای و آسمان های بی پایان - بدروم بهترین طبیعت بکر را به کسانی که می خواهند به آن برگردند ارائه می دهد.

یک لوکس محض

ویلاهای ترمگلوبال در بدروم چیزی کمتر از آنچه شایسته شماست را ارائه نمی دهند. شما با آفتاب خیره کننده از خواب بیدار خواهید شد و بقیه روز خود را طوری خواهید گذراند که گویی لذت بخش ترین رویاها را در خانه مجلل خود زندگی می کنید.

ترمگلوبال می داند که اهمیت در جزئیات است

ما تلاش می کنیم خدمات عالی را به مشتریان خود ارائه دهیم. طیف گسترده ای از املاک بدروم را که به خوبی و برای یافتن خانه رویایی خود طراحی شده اند کشف کنید در حالی که ما شما را از ابتدا تا انتها راهنمایی می کنیم.

رویای با شکوه را در بدروم را زندگی کنید.

زندگی لوکس را در ستاره ی ترکیه تجربه کنید.

* املاک طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای شما

* بهترین زندگی در محیط داخلی و خارجی

* به دنبال ویلاهای زیبای بدروم

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image