Array ( )

در ۶۰ روز

  • حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری
  • حداقل 250،000 دلار سرمایه گذاری
  • سفر بدون ویزا به ۱۱۵ کشور
  • پروژه های املاک و مستغلات واجد شرایط
  • نرخ تبدیل سرمایه گذاری بالا
جستجوی پیشرفته

املاک

دسته بندی ها
شهر ملک
نوع املاک
ستاره ی هتل
اتاق خواب
تعداد اتاق ها
تعداد تخت ها
ویژگی املاک
هوای عالی در تمام طول سال
بدروم دارای ویژگی های آب و هوای معتدل دریای اژه است - گرم در زمستان گرم و در روزهای تابستان بسیار آفتابی است. زندگی در۴ فصل طولانی در فضای باز هرگز این قدر وسوسه انگیز نبوده است!یک تجربه از تعطیلاتی لذت بخشچه بخواهید یک ویلای تابستانی مجلل را بخرید و چه به راحتی قصد اقامت در بدروم را داشته باشید ، این شهر نوید تعطیلاتی بی پایان را می دهد.از دروازه ای وسیع دور از شهر به آبهای شفاف دریای اژه می ر...

بدروم دارای ویژگی های آب و هوای معتدل دریای اژه است - گرم در زمستان گرم و در روزهای تابستان بسیار آفتابی است. زندگی در۴ فصل طولانی در فضای باز هرگز این قدر وسوسه انگیز نبوده است!

یک تجربه از تعطیلاتی لذت بخش

چه بخواهید یک ویلای تابستانی مجلل را بخرید و چه به راحتی قصد اقامت در بدروم را داشته باشید ، این شهر نوید تعطیلاتی بی پایان را می دهد.از دروازه ای وسیع دور از شهر به آبهای شفاف دریای اژه می رسید!

منبع طبیعت

جنگلهای انبوه و سبز ، سواحلی با آفتاب درخشان ، چمنهای نرم و سرسبز، آبهای آبی فیروزه ای و آسمان های بی پایان - بدروم بهترین طبیعت بکر را به کسانی که می خواهند به آن برگردند ارائه می دهد.

یک لوکس محض

ویلاهای ترمگلوبال در بدروم چیزی کمتر از آنچه شایسته شماست را ارائه نمی دهند. شما با آفتاب خیره کننده از خواب بیدار خواهید شد و بقیه روز خود را طوری خواهید گذراند که گویی لذت بخش ترین رویاها را در خانه مجلل خود زندگی می کنید.

ترمگلوبال می داند که اهمیت در جزئیات است

ما تلاش می کنیم خدمات عالی را به مشتریان خود ارائه دهیم. طیف گسترده ای از املاک بدروم را که به خوبی و برای یافتن خانه رویایی خود طراحی شده اند کشف کنید در حالی که ما شما را از ابتدا تا انتها راهنمایی می کنیم.

رویای با شکوه را در بدروم را زندگی کنید.

زندگی لوکس را در ستاره ی ترکیه تجربه کنید.

* املاک طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای شما

* بهترین زندگی در محیط داخلی و خارجی

* به دنبال ویلاهای زیبای بدروم

بیشتر
بارگیری نتایج بیشتر

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
1
Telegram Contact Us Whatsapp Call Us Live Chat