در Trem Global ملک جدید خود را پیدا کنید.

فرصت‌هایی که تنها یک بار در زندگی رخ می دهند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. همراه با Trem Global در میان گزینه های بیشمار ملکی جستجو کنید و فرصت طلایی را از دست ندهید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

آپارتمان ها

158 ویلای فهرست شده
Apartments icon

ویلاها

4 ویلای فهرست شده
villa icon

پنت هاوس

19 ویلای فهرست شده
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

19 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

از جذابیت استانبول لذت ببرید

استانبول ، یکی از بزرگترین شهرهای جهان ، نه تنها گردشگران و همچنین ساکنان را هر بارمجذوب خود می کند. داشتن خانه ای در قلب آن فرصتی است که از نظر تسویه حساب یا سرمایه گذاری به طور یکسان از دست ندهید.

دسترسی آسان به هر چیز و همه چیز

هر کجا که میخواهید بروید فقط چند دقیقه با شما فاصله دارد. برای تأمین نیازهای اساسی خود رانندگی را فراموش کنید ، حتی بیشترین نیاز خود را در فاصله پیاده روی خواهید یافت. دراین صورت ، زندگی در نزدیکی مراکز حمل و نقل صرفه جویی در هزینه و وقت است.

تجربیات پر جنب و جوش

این شهر مملو از فعالیت های هنری و فرهنگی ، جشنواره ها ، موزه ها و اماکن تاریخی که فقط مختص استانبول است . هر بار که بیرون می روید ، گوشه ای تجربه جدیدی در انتظار شماست. فضای جادویی استانبول را در هیچ جای دیگری جستجو نکنید و زندگی شهری را به طور کامل تجربه کنید.

امکانات عالی

چه بخواهید یک ویلا زیبا و چه یک آپارتمان راحت بخرید ، همه املاک ترمگلوبال با امکانات رفاهی مجلل به شما ارائه می شوند. از حمام ترکی در چند طبقه زیر خود و یا یک استخر که می توانید از آن در هر زمان که دوست دارید برای ارتقا زندگی شهری خود بهره مند شوید ، لذت ببرید.

ترمگلوبال راهنمای شما خواهد بود

در میان هزاران خانه استانبول گم نشوید. ترمگلوبال نیازهای شما را درک کرده و املاکی را که به آنها پاسخ می دهد به شما ارائه می دهد. با ۳۰سال تجربه و دسترسی به بهترین املاک ، خانه ایده آل شما را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شاهد تمام رنگهای شهر باشید

استانبول شما را به زندگی شهری پر از رضایت فرا می خواند.

* بهترین خانه های استانبول واقع در قلب شهر

* املاک مرکزی با امکانات شگفت انگیز

* ترمگلوبال نوید یک مشاوره کامل را می دهد

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image