در Trem Global ملک جدید خود را پیدا کنید.

فرصت‌هایی که تنها یک بار در زندگی رخ می دهند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. همراه با Trem Global در میان گزینه های بیشمار ملکی جستجو کنید و فرصت طلایی را از دست ندهید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

آپارتمان ها

159 ویلای فهرست شده
Apartments icon

ویلاها

14 ویلای فهرست شده
villa icon

پنت هاوس

20 ویلای فهرست شده
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

19 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

قابل تشخیص ترین منظره ی جهان

ما یک کلمه برای آن داریم: بسفر. در حالی که آسمانهای شب طرف دیگر را کم نور می کنند ، پل بسفر تنگه ای را که به آرامی خم می شود تزئین می کند و شاهد این هستید که دو قاره به زرق و برق دارترین شکل با یکدیگر هارمونی شده اند. نمای دو برابره بسفر گاهی ارزش خانه شما را سه برابر می کند و به این دلایل سرمایه گذاری خوب است.

سایه های خیره کننده آبی

تنگه بسفر تنها منظره ای است که ارزش میلیونی دارد. ویلاهای منظره دریا در استانبول مشرف به دریای سیاه یا دریای مرمره نوید مناظر جذاب پشت پنجره های شما را می دهند. از هر بار نگاه کردن به آب در آفتابی دل نشین لذت ببرید.

زندگی لوکس 

شما منظره ای زیبا و مجلل ترین فضای داخلی و خارجی را خواهید داشت. ویلاهای استانبول سبک زندگی متناسب با پادشاهان را ارائه می دهند ، این کار را با کیفیت عالی و بهترین طراحی ها ارائه می دهد. با داشتن امکانات عالی ، این ویژگی ها رویاهای سلطنتی شما را محقق می کند.

یک سرمایه گذاری ارزشمند

بالاترین بازده را در بازار املاک و مستغلات قوی مانند استانبول دریافت خواهید کرد. ویلاهای منظره دریا در این شهر همیشه مورد تقاضا هستند و ملک شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. از سود کوتاه مدت یا بلند مدت ویلای خود واقع در معتبرترین محله ها بهره مند شوید.

بهترین خدمات 

ترمگلوبال به خود می بالد که همیشه به مشتریان محترم خود بهترین خدمات ممکن مشتری را ارائه می دهد. خریداران مسکن چه محلی و چه خارجی ، راهنمایی های مطابق با نیاز خود را دریافت می کنند.

معتبرترین ویلاها همیشه دارای منظره ی زیبا هستند

بهترین ویلاهای استانبول با منظره دریا را در مکان های مطلوب کشف کنید.

* مورد علاقه ترین ویلاهای بازار

* یک انتخاب سرمایه گذاری عاقلانه

* مناظر زیبا دریا برای رنگ آمیزی زندگی شما

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image