Header

راهنمای منطقه آنتالیا

Manavgat

Header Icon
مسالمت آمیز سبک زندگی
Header Icon
جذاب فضای
Header Icon
مدیترانه ای آب و هوای
Header Icon
بوتیک رزیدانس

آشنایی بیشتر با

Manavgat

ماناوگات منطقه ای در شرق آنتالیا است که به دلیل طبیعت زیبا، مکان های تاریخی و توریستی، آب و هوای گرم و غذاهای لذیذ معروف است. این منطقه با مسیرهای پیاده روی در امتداد ساحل، دریا و طبیعت خود یک زندگی آرامی را ارائه می دهد و فضای سبز، فرصت‌های جذابی را برای کسانی که به دنبال فعالیت های تفریحی متنوع هستند ارائه می‌کند. علاوه بر این، ماناوگات یک سفره غنی با طعم های باورنکردنی مدیترانه ای، غذاهای دریایی، میوه ها و سبزیجات تازه دارد.

The Land of Luxury Image
The Land of Luxury Image

ماناوگات زیبایی های شگفت انگیزی دارد که هر روز جنبه متفاوتی از آن را کشف خواهید کرد. شهرهای باستانی که شما را به رم می برد، طبیعت گردی در میان جنگل های سرسبز آنتالیا، دریای آبی، ورزش های آبی مفرح و زندگی شبانه پر جنب و جوش، ماناوگات سبک زندگی متنوعی برای همه دارد. علاوه بر این، در این منطقه گزینه های مختلفی شامل پروژه های بوتیک جدید، ویلاهای مجزا و اقامتگاه های لوکس وجود دارد.

تفریحات در

Manavgat

ماناوگات طیف وسیعی از امکانات سرگرمی را برای ساکنان و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. می توانید مکان های تاریخی، آبشارها، پارک های ملی، سواحل و جنگل ها را کشف کنید. این شهر همچنین برای فعالیت های در فضای باز مانند ورزش های آبی، پیاده روی، دوچرخه سواری و غیره عالی است. علاوه بر این، رستوران ها و کافه های محلی سرگرمی های پر جنب و جوش با موسیقی زنده و رویدادهای دیگر را ارائه می دهند.

آبشار ماناوگات
آبشار ماناوگات
شهر تاریخی Side
شهر تاریخی Side
ساحل مناوگات
ساحل مناوگات
شهر باستانی اسپندوس
شهر باستانی اسپندوس
پارک ملی کانیون کوپرولو
پارک ملی کانیون کوپرولو

مکان های نزدیک

ماناوگات

آبشار ماناوگات

5 کیلومتر

بازار ماناوگات

2 کیلومتر

شهر تاریخی Side

9 کیلومتر

سد Oymapınar

15 کیلومتر

دره Green

20 کیلومتر

پارک دره ای Köprülü

25 کیلومتر

ویژگی های برتر در

ماناوگات

The Orchard

ویلاها

$1,289,000

The Orchard

Döşemealtı İlçesi

برای پروژه های بیشتر
More Project
Form

اجازه دهید به شما کمک کنیم

بهترین املاک ترکیه را پیدا کنید

به دنبال ملکی در ترکیه هستید که ارزش آن افزایش یابد و در عین حال فضای خصوصی و راحتی را برای شما فراهم کند؟ مجموعه گزینه های ملکی ترم گلوبال، شامل برترین املاک ترکیه امکان انتخاب را برای شما آسان تر می کند.

Phone
من با سیاست حفظ حریم خصوصی موافقم
1
Footer Contact Bar Image