istanbul

uskudar

USKUDAR

Uskudar  در ابتدای Bosphorus قرار دارد که حمل و نقل میان آسیا و اروپا را با تشکر از زیباییهای طبیعی اش از دوران باستان فراهم می آورد. این منطقه همواره مورد توجه بوده است. Uskudar  یکی از مناطق پیشرو استانبول با تاریخچه ای طولانی است. این منطقه با موقعیت ممتاز خود، خود را به لحاظ زندگی اجتماعی مطرح ساخته و دارای مکانهای فرهنگی غنی ای می باشد. برج Maiden نماد Uskudar است. این برج در این شبه جزیره قرار دارد. علاوه بر این، پل 15 July Martyrs، دبیرستان نظامی Kuleli ، کاخ Beylerbeyi ، مسجد Mihrimah Sultan ، مسجد Şemsi Pasha مکانهای مهم این منطقه هستند.  Uskudar  دارای خدماتی از جمله مترو، متروبوس، Marmaray، IDO  و حمل و نقل زمینی است. بنابراین این منطقه به آسانی در استانبول ادامه حیات می دهد

پس از فتح استانبول در 29 می 1453، Üsküdar  به طور مرتب پیشرفت کرد. پیش از آن، Üsküdar  یک شهر کوچک بود. پس از فتح استانبول، اولین هسته هایی که به شکل یک بافت شهری شکل گرفتند، شروع به تجلی خود کردند. در زمان سلطنت قوم فاتح، Üsküdar  تقریبا مجددا تاسیس شد.


Beşiktaş Heykel
Beşiktaş Heykel
Beşiktaş Heykel
Beşiktaş Heykel
Beşiktaş Heykel

Taksim 23 دقیقه

Besiktas  21 دقیقه

Kadıkoy 13 دقیقه

Sisli 27 دقیقه

Bakırkoy  28 دقیقه

Levent  13 دقیقه

Sarıyer  32 دقیقه

New Airport  51 دقیقه

Sabiha Gokcen Airport  35 دقیقه


مراکز جاذب Uskudar

اگر شما به تاریخچه ی اسکندر 1000 سال قبل از میلاد نگاهی بیاندازید، قدمت آن به سالها قبل باز می گردد. محل تمدن های فنیقی، رومی و بیزانسی بوده است. امروزه این مراکز تاریخی تبدیل به مراکز جاذب جمعیت در زمینه ی املاک و مستغلات و سرمایه گذاری گردشگرانی که از خارج کشور وارد می شوند، شده است.

 Fethi Pasha Grove

Fethi Pasha Grove در محدوده ی Pasalimanı از منطقه Uskudar در استانبول قرار دارد و بیشه ای مشرف به دریا است. این بیشه میان محلات Kuzguncuk و Sultantepe قرار دارد. این بیشه نام خود را از یکی از ویزارهای عثمانی گرفته است.

 مسجدGreat Camlıca

مسجد Camlıca ، مسجدی واقع در شهر استانبول ترکیه است. ساخت این مسجد در Camlıca ، Üsküdar  در 29 مارس 2013 آغاز شد. این مسجد بزرگترین مسجد تاریخ این جمهوری است. این مسجد دارای ظرفیتی به اندازه ی 63 هزار نفر و 6 مناره با مساحت 57 هزار و 500 مترمربع است.

 کاخ Beylerbeyi

کاخ Beylerbeyi در Uskudar قرار دارد. کاخ Beylerbeyi برای مدتی به عنوان محلی برای اقامت مهمانان سلطان عثمان و سران خارجی استفاده می شده است. این کاخ بنا به درخواست سلطان آن زمان، عبدالعزیز ساخته شده است. کاخ Beylerbeyi که بر اساس ترکیب معماری غربی و شرقی ساخته شده است، از ویژگی های حرم، Mabeyn و خانه ی ترکی بهره مند است.

 برج Maiden

تاریخچه ی این ساختار منحصر به فرد به 2500 سال پیش باز می گردد. این برج دارای تاریخچه ای مشابه با شهر استانبول است و شاهد تجربیات این شهر بوده است. از یونان باستان تا امپراطوری بیزانس، در تمامی دوره ها تاریخی وجود داشته است.

کلیسای ارمنیSurp Karabet

معبد آن اولین بار در سال 1626 از چوب ساخته شده است. بعد از آن از وان، که از شیخ های استانبول است، توسط در سال 1617 ساخته شد. در سراسر کلیسا صومعه ی کاهنان ارمنی بیت المقدس وجود دارد.

فرهنگ های رده بالایی مثل Patriarch و bishop به اینجا پیوسته و در آن زندگی کردند. امروزه، این مکان جزو مکانهای اصلی است که افراد تمایل دارند در Uskudar، آنها را بازدید کنند.

 پارکها: Uskudar منطقه ای ایده آل نه تنها برای گردش است بلکه برای ورزش و پیاده روی هم بسیار مناسب است. شما این فرصت را دارید که در پارکهای سرسبز بنشینید و ریلکس کنید، کتاب بخوانید و ورزش کنید. شما می توانید هفته ای را در پارک Dogancılar و پارک Millet در Uskudar بگذرانید.

حمام های ترکی: در میان زیباترین معماری های مختلف حمام ترکی، حمام Valide Atik و حمام Beylerbeyi در محدوده ی Uskudar قرار دارند. ما به شما بازدید این حمام ها را که ردپای بسیاری از آشنایی میان افراد در آن به چشم می خورد را پیشنهاد می کنیم.

دلپذیرترین جایی که می توانید از بالا Uskudar را تماشا کنید، تپه Büyük Çamlıca است. شما در اینجا می توانید از زمانی سرشار از آرامش و حس خوب در مقابل جو تاریخی و طبیعی استانبول لذت ببرید.

Uskudar یکی از مرکزی ترین و پیشرفته ترین مناطق استانبول به شمار می آید. این منطقه در امتداد ساحل سمت Anatolian کشیده شده است. منطقه ی مقابل آن Besiktas است.

شما می توانید Uskudar را از خط ساحلی مشاهده کنید. وقتی درباره ی صحبت می کنید اولین ساختمانی که بدون شک به ذهن می رسد برج Maidenا ست. برج Maiden الهام بخش بسیاری از شاعران، نویسندگان و نقاشان در طول تاریخ بوده است. شما می توانید با پرواز های حلقه ای که از ساحل Uskudar حرکت می کنند به اینجا دید داشته باشید. دید از راه دور خود یک سرگرمی است. برای این منظور می توانید ساحل Uskudar و یا ساحل Harem را انتخاب کنید.

دبیرستان نظامی Kuleli در خط ساحلی Uskudar قرار دارد. این ساختمان بسیار تاریخی و با ابهت است که به راحتی حتی از Besiktas نیز قابل دیدن می باشد. ما به شدت بازدید این ساختمان را به شما پیشنهاد می کنیم.

کلیساها و کنیسه ها: در Uskudar تعداد زیادی مکانهای معروف و با شکوه عبادتی که توسط افراد غیر مسلمان ساخته شده باشند، وجود دارند. کلیساها بخشی از این معبد ها را تشکیل می دهند. کلیسای Ayios Panteleimon، کلیسای Ayios Yeoryios ، کلیسای Surp Krikor Lusavoric، کلیسای Ilya Profiti Greek Orthodox، کنیسه ی Beth Yaakov تنها تعدادی از این ساختمانها هستند.

مساجد: از دوران قدیم، مسلمانان زیادی در این منطقه زندگی می کردند و تعداد مساجد افزایش یافته اند. مساجد تاریخی به دوره های زمانی مختلفی تعلق دارند مثل: مسجد Üryanizade ، مسجد Ahmediye، مسجد Selami Ali ، مجموعه Şemsi Pasha، مسجد Aziz Mahmut Hüdayi ، مسجد Valide Atik، مسجد Altunizade، مسجد Beylerbeyi، مسجد Ayazma و مسجد Mihrimah Sultan. این مساجد تاریخی که تاریخ را به چالش می کشند و قدرت خود را با مرمت های کوچک حفظ می کنند، ممکن است در بخشی از تور Uskudar گنجانده شوند.

موزه ها: پربازدید ترین منطقه گشت و گذار در Uskudar ، موزه ها هستند. موزه Mehmet Naci Aköz Kite، موزه Sabri Artam Foundation Automobile، موزه Istanbul Graphic Arts و موزه Florence Nightingale جالبترین موزه های این منطقه محسوب می شوند. ویژگی مشترک موزه ها در این است که آنها برای تمامی سنین جذابیت دارند.

 نمایشگاه ها، بیشه ها، کیوسکها: طول ساحل Uskudar، برای بازدید بسیاری از نمایشگاه ها و بیشه ها امکان پذیر است. عمارت های کنار دریا، بیشه های میان فضاهای سبز بایستی در لیست گشت و گذارهای شما باشد. عمارتهای کنار دریای قبرس، Count Ostrorog، Mahmud Nedim Pasha، Abud Efendi، Edib Efendi، Sadullah Pasha، Fethi Ahmet Pasha، Vaniköy، Adile Sultan، Fethi Pasha، بیشه Mihrabad و نمایشگاه Camlıca


حمل ونقل

حمل و نقل به Uskudar  بسیار آسان است. اتوبوسهای شهری شهرداری استانبول از بسیاری از قسمت های استانبول به سمت Uskudar  حرکت می کنند. شما می توانید از Eminonu  و Besiktas  به وسیله ی خطوط شهری Ferry، و از Besiktas  با قایق و از Sirkeci  به وسیله ی Marmaray به Uskudar  رفت و آمد کنید. همچنین امکان دسترسی از Kadıkoy  به وسیله ی تاکسی های زرد امکان پذیر است.

 


غذا و مشروب در Uskudar

 Kukis Acıbadem

ما ادعا می کنیم که شما می توانید تمامی طعم های Kukis Acıbadem را با چشمان بسته ی خود بخورید. شما تمایل خواهید داشت که تمامی غذاهای آن را از شیرین تا شور بچشید. شما می توانید صبحانه ای دلپذیر را در صبح داشته و روز خود را شروع کنید. شما می توانید دسرهای شیرینی را همراه با گفتگوهای دلپذیرتان سفارش دهید. Kukis Acıbadem که دارای محیطی دوستانه و بهداشتی است، می تواند ایستگاه جالبی در Uskudar باشد. Kukis Acıbadem که درهایش را از سپیده دم باز می کند، با کیک های تازه و روزانه ی خود منتظر شماست.

Café La Venue

Café La Venue برای کسانی که به دنبال سکوت و آرامش هستند طراحی شده است. مکانی است که شما می توانید در جادوی دکوراسیون داخلی آن گم شوید و صمیمیتی را که سالها به دنبال آن هستید را در آنجا بیابید. وقتی که از Uskudar و یا از یک قهوه خانه عبور می کنید، ان مکان کوچک اما جذاب، مکانی است که باید کسانی که به کتاب علاقه دارند، حتما آنجا را ببینند. همچنین شما می توانید در کافه La Venue گوشه ای را برای خود بسازید تا در آن محصولات ارگانیک و دست ساز در انجا فروخته می شوند و شما می توانید کتاب خود را با لذت بخوانید. فراموش نکنید که شما در محله Uskudar Kuzguncuk برای خود خانه ای دارید.

باغ چای خانوادگیCınaraltı

در هر شهری، کافه ای همانند Cınaraltı است. باغ چای Cınaraltı در Uskudar یکی از این کافه هاست. Memorabilia مکانی است که در آن افراد با هم گفتگو می کنند، چای در آن به طور مرتب خورده می شود و صمیمیت زیادی در آن وجود دارد. یکی از جنبه های جالب آن، بودن در یک مکان ساحلی است. دیدهای گسترده به غروب خورشید، نکته مثبت اینجاست. باغ چای خانوادگی Cınaraltı ، مکانی است که باید کسانی که در استانبول زندگی می کنند، حتما آن را ببینند و کسانی که برای تعطیلات به آنجا می روند، هنوز هم می توانند سرزندگی خود را در شلوغی استانبول حفظ کند. شما می توانید غذاهای خود را با خود به آنجا برده و چای دم کرده تازه سفارش دهید.

کافه شکلات

در Uskudar، قهوه و شکلات در کافی شاپ شکلات دورهم گرد می آیند. در هنگام ترک این مکان، هورمون سروتونین شما ممکن است به میزان قابل توجه ای افزایش یابد. قهوه و شکلات ممکن است اختیار را از شما سلب کنند. کافه شکلات برای هات چاکلت هایش بسیار معروف است و افرادی را که برای بار اول به این مکان می آیند تحت تاثیر قرار می دهد. اگر می خواهید پکیج هدیه از شکلات های رنگارنگ درست کنید، طعم های موجود در ویترین انتظار شما را می کشند. به نظر می رسد که جشن 40 ساله ای که شما با دوستانتان قهوه می نوشید در اینجا آغاز شده است. اگر به دنبال مکانی زیبا و خاص در Uskudar هستید، به کافه شکلات سر بزنید. کافه شکلات در مرکز Uskudar Cengelkoy قرار دارد.

کتابفروشی Nail

کتابفروشی Nail ، محل کتابهای Uskudar ، منتظر شماست تا شما را در ساختمانی دو طبقه با آرامش و بوی قهوه آشنا کند. کتابفروشی Nail ، مقصد معروفی برای مردمی است که عاشق کتاب هستند، و مکانی برای افرادی است که به هنر و ادبیات علاقه مند هستند. قیمت های منطقی، گفتگوهای دلپذیر، نوشیدنی های و کیکهای خوشمزه ای را می توانید در کتابفروشی Nail بیابید.

Nevmekan

Nevmekan مکانی دلپذیر و جادار است که متعلق به Uskudar است. شما می توانید برای قهوه یا درس خواندن به اینجا بیایید. هنگامی که شنبه صبح از خواب بر می خیزید می توانید صبحانه ای برای خودتان سفارش دهید، Nevmekan می تواند مکان مورد علاقه شما باشد. با دکوراسیون خوب خود، یکی از مکانهای اجتماعی Uskudar با منوهای اقتصادی و برجسته ی خود است. در بین لیست کافه های بسیار معروف Uskudar است.

 کافه Tebessum

این کافه، کافه ای سرشار از لبخند در Uskudar است. این کافه به منظور بازگرداندن افراد مبتلا به سندروم دان به زندگی اجتماعیشان باز شده است. با کمک شما، کار و زندگی جوانان مبتلا به سندروم دان، پشتیبانی خواهد شد. در این پروژه از شهرداری Uskudar، می توانید از هر گوشه ی آن و بر لب هر مهمان آن لبخندی بیابید. در هنگامی که غذاهای خوشمزه و سفارشاتتان توسط دوستانمان که سندروم دان دارند برایتان آورده و روی میز گذاشته می شود، لبخند به آنها را فراموش نکنید. لبخندی از شما باعث می شود که خوشحالی آنها دوبرابر شود. شما می تواند چند ساعت خود را در کافه لبخند Uskudar سپری کنید، اینجا تنها جایی است که می توانید یک صحبت دلپذیر داشته باشید!

Filizler Meatball Seller

اگر در هنگام راه رفتن در اطراف Uskudar بوی خوب کوفته به مشامتان رسید، بدانید که به فروشگاه Filizler Meatball Seller نزدیک شده اید.، Filizler Meatball Seller می تواند انتخاب خوبی برای افطار و یا سایر وعده های غذایی شما باشد و قادر است که شبی دلپذیر را با منوی خوش مزه و منظره ای دلپذیر برایتان به ارمغان آورد. اگر شانس آن را داشته باشید که در هنگام غروب خورشید در این مکان غذا بخورید، بسیار خوش شانس هستید. در اینجا برج Maiden و کوفته های خوش مزه ای را پیدا خواهید کرد و می توانید خودتان را سیر کنید.املاک

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Tor Holding
Trem Global
Nihal İnşaat
Agrowell
Tor Advisory
Grand Sirkeci
Aris Grand Tower
Tor Beylikdüzü
Mersin Marina
Aqua Kavaklı
Tracemix
New Resididence
1
Telegram Contact Us Whatsapp contact gif for mobile Whatsapp Call Us Live Chat