خرید آپارتمان در منطقه جنوب شرقی آناتولی ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خرید آپارتمان در منطقه جنوب شرقی آناتولی ترکیه

انتخاب آپارتمان برای زندگی، معمولاً مورد پسند گروه های چون مشاغل حرفه ای به عنوان دفتر کار، تاجران، دانشجویان و خانواده هایی است که مایله هستند به مراکز شهر دسترسی داشته و نزدیک باشند. نزدیکی به مرکز شهر، مناطق تجاری و امکانات تفریحی محبوب در شهر، از جمله مزایای زندگی در آپارتمان هاست. در واقع زندگی در آپارتمان به این معنی است که شما ارتباط قوی با شهر دارید.

دسترسی به تمام نقاط شهر

موقعیت آپارتمان ها برای اینکه بتوانید به هر کجای شهر که می خواهید بروید عالی است. شما می توانید با سکونت در این آپارتمان ها دسترسی به بزرگراه های اصلی، فرودگاه ها، حمل و نقل، مدارس، بیمارستان ها، رستوران ها، مراکز خرید، امکانات اجتماعی، پارک ها و غیره را به راحتی و درکنار هم داشته باشید. با نزدیک بود محل سکونت به این امکانات و تسهیلات شهری، می توانید وقت خود برای برای انجام فعالیت های دیگر صرفه جویی کنید. از راحتی دسترسی به همه جا بدون استرس ترافیک و تلف شدن زمان لذت ببرید. برای کشف گزینه های آپارتمانی، همین حالا با ما تماس بگیرید.

منطقه جنوب شرقی آناتولی ترکیه: گرم و دوستانه

منطقه جنوب شرقی آناتولی کوچکترین منطقه در میان هفت منطقه جغرافیایی ترکیه است. این ناحیه با مساحت 59176 کیلومتر مربع حدود 7.5 درصد از خاک ترکیه را تشکیل می دهد.

منطقه جنوب شرقی آناتولی نیز به خاطر تابستان های گرم و خشکش معروف است. 9 شهر در این منطقه وجود دارد که عبارتند از: غازیانتپ، دیاربکر، شانلیورفا، باتمان، آدییامان، سیرت، ماردین، کیلیس، شرناک.

این منطقه دارای آب و هوای قاره ای بوده که دارای زمستان ها بسیار سرد و برفی و تابستان ها گرم و خشک است. ناحیه جنوب شرقی آناتولی  همچنین به خاطر غذاهای غنی و  کباب های لذیذ و تند شهرت دارد. علاوه بر غذا، تاریخ و قدمت بالا و میزبانی از تمدن های باستانی در کنار بسیاری از شگفتی های طبیعی، از جمله دیگر جاذبه های این ناحیه در ترکیه هستند. مکان های معروف بسیاری در جنوب شرقی آناتولی مانند کوه نمرود و خرابه های تمدن کوماگنه در آدییامان، استخر ابراهیم در شانلی اورفا، قلعه دیاربکر در دیاربکر، و خانه های سنگی باستانی ماردین و همچنین بسیاری از بناهای باستانی دیگر وجود دارد که بر اهمیت و ارزش این منطقه در بخش گردشگری می افزاید.

حرکت به سوی یک سرمایه گذاری درست

شما می توانید با مشاوره و راهنمایی «ترم گلوبال» آپارتمان رویایی خود را پیدا کنید. با پشتوانه 30 سال تجربه بین المللی در زمینه مدیریت املاک و سرمایه گذاری، ما آماده ایم تا به شما در انتخاب بهترین سرمایه گذاری کمک کنیم


Properties
1
Footer Contact Bar Image