کدام یک بهتر است: آپارتمان یا خانه مستقل

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

برخی از افراد خانه ای مستقل می خواهند در حالی که برخی علاقه به زندگی در آپارتمان دارند. برای مردم کاملاً طبیعی است که عقاید مختلف داشته باشند زیرا فرهنگی که در آن زندگی می کنند و جامعه ای که در آن رشد کرده اند افکار و خواسته های آنها را تغییر می دهد. بنابراین ، تعجب آور نیست که بسیاری از افراد در مورد نوع خانه خود با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند. هر یک از این گزینه ها مزایا و معایب خاص خود را دارد. در اینجا برخی از آنها را برای کمک به شما در تصمیم گیری لیست می کنیم.


آپارتمان ها مقرون به صرفه هستند.

خرید یک آپارتمان به این معنی است که شما در مناطق مشترک و منابع ساختمان و همچنین خود آپارتمان سرمایه گذاری می کنید. استخر ، باغ ورودی یا آسانسور - شما همه اینها را خریداری می کنید ، حتی اگر مجبور باشید آنها را با دیگر ساکنان آن تقسیم کنید. بنابراین امکاناتی ای که یک آپارتمان ارائه می دهد از نظر نسبت قیمتی/ عملکردی راحت تر است. علاوه بر این ، آپارتمان ها معمولاً قیمت مناسب تری نسبت به خانه های مستقل دارند.


خانه مستقل فضای بزرگتری را ارائه می دهد.

ممکن است برای شما سخت باشد که آپارتمان خود را همانطور که می خواهید طراحی کنید زیرا فضای قابل تغییر توسط شما بسیار کم است. خانه های مستقل ممکن است خدماتی مانند محل ذخیره بزرگتر، پارکینگ یا حتی استخر را به شما ارائه دهند. این کلمات را وقتی در آپارتمان خود می نشینید که در آرزوی داشتن خانه ای بزرگتر و مستقل با باغی سرسبز باشید ، به یاد خواهید آورد.


آپارتمان ها اغلب پر جنب و جوش هستند.

اگر شما یکی از کسانی هستید که معاشرت را دوست دارید و تحمل تنهایی را ندارید ، آپارتمان ها گزینه بهتری برای شما هستند. علاوه بر این ، هنگامی که در اطراف شما افراد زیادی قرار دارند ، زندگی در آپارتمان احساس امنیت بیشتری می کنید. وقتی در خود را باز می کنید و می بینید که چهره آشنایی از شما استقبال می کند ، یا افرادی که در آنجا هستند که در صورت نیاز به شما کمک می کنند ، از زندگی در یک آپارتمان احساس خوبی می کنید.


اگر در یک خانه مستقل زندگی می کنید لازم نیست نگران قوانین باشید.

بدون شک خانه های جداگانه این یکی را شکست خواهند داد! احساس آزادی که خانه های جداگانه ارائه می دهند تنها دلیل انتخاب این نوع مسکن به جای آپارتمان است. جشن تولد پسر همسایه شما ممکن است بسیار پر سر و صدا باشد. ممکن است شب نتوانید لباس شویی روشن کنید، زیرا می ترسید مزاحم کسی شوید. یا شاید در صورت عدم اجازه ورود سگ مجبور شوید از رویای خود برای پذیرش سگ های بانمک گلدن و یا تریر صرف نظر کنید. به طور خلاصه ، اگر قصد دارید همانطور که می خواهید زندگی کنید ، باید در خانه های مستقل سرمایه گذاری کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image