Top.Mail.Ru

برنامه هایی که در ترکیه به شما کمک می کنند

برنامه هایی که در ترکیه به شما کمک می کنند

برنامه هایی که در ترکیه به شما کمک می کنند

ترکیه کشوری بسیار پرطرفدار است که در هر منطقه از جمله شهرهای شناخته شده ای مانند استانبول ، ازمیر و نوشهیر کارهای زیادی برای انجام دارد. اما گاهی اوقات ، ممکن است کنار آمدن با شرایط غیر منتظره دشوار باشد. در صورت مواجه شدن با برنامه های مختلف ، برنامه های بسیار خوبی برای کمک به شما وجود دارد.

جهان کاملاً تغییر کرده است زیرا فناوری به طور مداوم شامل همه کارهایی است که در زندگی روزمره انجام می دهیم. بنابراین ، هر از چند گاهی ، برنامه ها را روی تلفن های خود بارگیری می کنیم تا به روز شویم. اگر قصد سفر به ترکیه را دارید ، قطعاً باید مفیدترین برنامه هایی را که لیست کردیم ، بررسی کنید.

Google Maps

در بالای لیست Google Maps معروف است که به عنوان یک راهنمای عالی عمل می کند. هر خیابان را با جزئیات و مکان های تاریخی و همچنین رستوران ها و فروشگاه ها برای شما فراهم می کند. همچنین با اطلاع گرفتن در هر مرحله می توانید از آن برای رسیدن به یک مکان خاص استفاده کنید. همچنین وضعیت ترافیک کنونی در بزرگراه ها و جاده های اصلی را نشان می دهد. اگر از گم شدن در شهر می ترسید ، می توانید مکان هایی را که در آن بوده اید ذخیره کرده و پس از آن آنها را ردیابی کنید.

Uber

اگر طرف راحت تری هستید و نمی خواهید این همه وقت را صرف یافتن مکان مورد نظر خود کنید ، Uber برای شما مناسب تر است. اوبر پس از خروج فوری از بازار ترکیه ، اخیراً دوباره بازگشت و هنوز هم با محدوده قیمت مقرون به صرفه بسیار محبوب است. به خاطر داشته باشید که هم اکنون فقط در استانبول و آنکارا در دسترس است.

İBB YolGösteren

یکی دیگر از برنامه های مفید توسط شهرداری کلانشهر استانبول به نام "İBB YolGösterenn" ساخته شده است. این برنامه با تلفنهای IOS و Android قابل نصب است و برای کمک به مسافران در یافتن موقعیت خود در استانبول و منطقه مرمره طراحی شده است. همچنین اطلاعات مربوط به ترافیک زنده را فراهم می کند تا بدانید چند دقیقه از یک مکان به مکان دیگر صرف می شود. همچنین می توانید از طریق دوربین های خیابانی به صورت زنده ترافیک مشاهده کرده یا مکان های موردعلاقه خود را در لیست اضافه کنید. این گزینه چند زبانه نیز دارد.

XE Currency

پول در هنگام حضور در کشوری دیگر همیشه یک مسئله جدی است. حتی اگر قبلاً هرگز نام لیر ترکیه را نشنیده باشید ، مجبورید مقدار مشخصی از ارز خود را با لیر برای استفاده محلی در سراسر کشور مبادله کنید. با این حال ، مهم است که نرخ ارز فعلی را نیز بدانید تا بودجه خود را بیش از حد هزینه نکنید. در همین لحظه ، برنامه XE Currency محافظ شماست که می توانید نرخ ارز هدفمند و نحوه شارژ شما در فرودگاه ها را مشاهده کنید. این برنامه برای کاربران IOS و Android در دسترس است.

Booking and Airbnb

زمانی که برای سفر از مایل ها فراتر بروید ، یک مکان خوب و راحت برای اقامت ضروری است. همچنین باید بتوانید جایی را در مکانی مناسب با گزینه های زیادی برای غذا خوردن و تجربه پیدا کنید. Booking و Airbnb بهترین برنامه ها برای یافتن نقاط عالی برای مکان دنج کوتاه مدت شما هستند. آنها هزاران گزینه از هتل های پنج ستاره مجلل گرفته تا اقامتگاه های تاریخی دارند. قبل از تصمیم گیری درباره داشتن ایده ای دقیق از مکان ، می توانید نظرات و امتیازات مربوط به هر گزینه را بررسی کنید.

Zomato

Zomato هنگامی که می خواهید در رستوران های تازه افتتاح شده یا افرادی که به آنها سوگند یاد می کنند ، یک برنامه غذایی بسیار معروف است. همراه با مکان های غذایی ، این امر همچنین بینشی از وقایع آینده در شهر می دهد. این یک رابط کاربرپسند است که در آن می توانید نظرات و امتیازات مکان های محبوب را مشاهده کنید. شما باید آن را امتحان کنید!

Getir

ویروس کرونا اکنون در همه جا وجود دارد و برخی از شهرها مقررات متفاوتی در مورد اقدامات ایمنی دارند. و گاهی ممکن است رفتن به رستوران کمی دیر باشد. وقتی چنین شرایطی پیش می آید ، برنامه ای به نام "Getir" یک محافظ واقعی است. شما می توانید غذا یا مواد غذایی یا حتی باتری را از برنامه سفارش دهید و رسیدن به محل سکونت شما تقریباً ۳۰ دقیقه طول می کشد. افرادی که بهداشت را بسیار جدی می گیرند و نیازی به هزینه اضافی یا اخطار ندارند.

IKSV Mobil

بنیاد فرهنگ و هنر استانبول یک موسسه مورد احترام است و بسیاری از رویدادهای هنری موفق در گذشته برگزار شده است. اگر نمی خواهید سازمان های فرهنگی در استانبول را از دست دهید ، می توانید IKSV Mobil را نصب کنید. این برنامه اطلاعات مربوط به رویدادها را از همه اشکال هنری ، از جمله فیلم ، تئاتر ، دوسالانه ، طراحی و موسیقی فراهم می کند. با استفاده از نقشه می توانید مکان هر رویداد را نیز بررسی کنید.

املاک
1