مزایای خرید خانه در کانادا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مزایای خرید خانه در کانادا 

خارجی ها (غیر مقیم کانادا) مجاز به خرید ، مالکیت ، اجاره و فروش ملک در کانادا بدون هیچ گونه محدودیتی بر اساس قوانین کانادا هستند. این مقررات قابل مقایسه با نحوه برخورد ایالات متحده ، انگلستان و آلمان با مالکیت اموال خارجی است.

نرخ مالکیت خانه در کانادا حدود ۶۶ درصد است. اکثر کانادایی هایی که خانه ندارند خانه ، آپارتمان یا سوئیت اجاره ای از صاحبخانه یا سازمان ملک اجاره می کنند.

دلایل مختلفی برای خرید ملک در کانادا وجود دارد ، از ایمنی ، ثبات گرفته تا پتانسیل بازگشت سرمایه بالا.

ایمنی

کانادا یکی از امن ترین کشورهای جهان است. محیط سیاسی آرام است و جنایات خشونت آمیز و مناقشات داخلی در اکثر شهرها غیر معمول است.

کانادا نه تنها امن است ، بلکه یکی از آرام ترین کشورهای جهان است. تورنتو ، کلگری و شهر کبک به طور مداوم در میان شهرهای زندگی آرام (توسط World Population Review) در لیست جهانی قرار می گیرند .

احترام و تحسین به فرهنگ یکدیگر در قلب فرهنگ کانادایی قرار دارد. و این پیام قدرتمندی را به دیگر رهبران جهانی ، مهاجران و مردم می رساند که احترام متقابل و ادب از اهمیت بالایی برخوردار است.

طبیعت

یافتن مناظر آرام در کانادا کار دشواری نیست. هر استان و شهر محل پاتوق "استار" خاص خود را دارد ، خواه یک پارک ، یک منطقه یا یک مکان تاریخی باشد.

نکته این است که برای بازدید از دریاچه ای زیبا ، چادر زدن در جنگل یا کوهنوردی نیازی به صدها مایل ندارید. در کانادا ، گزینه های تفریحی وگردشی زیادی وجود دارد.

کیفیت زندگی بالا

از نظر کیفیت زندگی و اهداف اجتماعی ، کانادا در رتبه اول قرار دارد. همچنین دیده می شود که دارای بازار مشاغل قوی ، احترام به حقوق بشر و تعهد به عدالت اجتماعی است. علاوه بر این ، این کشور از نظر نپذیرفتن فساد و حفاظت از حقوق مالکیت رتبه اول را دارد.

افزایش ارزش خانه

ارزش خانه ها در کانادا به سرعت در حال افزایش است و اکنون آرزوی همه این است که قبل از افزایش قیمت ها صاحب خانه شوند. بازار مسکن در کانادا به دلیل عوامل مختلفی از جمله بهبود شرایط اقتصادی ، افزایش جمعیت و مهاجرت به شهرهای بزرگ همچنان در حال افزایش است. در کانادا ، داشتن یک ملک همیشه یک سرمایه گذاری هوشمند است ، به ویژه برای کسانی که می خواهند در آینده آن را بفروشند.

سرمایه گذاری ایمن

همه باید خرید خانه را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر بگیرند. بازار املاک و مستغلات یکی از پردرآمدترین فرصتهای سرمایه گذاری در جهان است ، به ویژه برای ریسک پذیران. همیشه می توانید مطمئن باشید که احتمالاً به زودی ارزش سرمایه گذاری شما افزایش می یابد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image