بهترین مناطق لندن برای خرید خانه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین مناطق لندن برای خرید خانه

سرمایه گذاری در املاک قابل تأمل است ، خصوصاً اگر در آن ملک با خانواده زندگی کنید. لندن ممکن است مناطق مسکونی بی شماری را به عنوان یک کلان شهر ارائه دهد ، اما برخی از محله های ایده آل وجود دارد که ممکن است ابتدا بخواهید آنها را در نظر بگیرید.

Leyton

شهر لیتون بخشی از شهرستان اسکس است و یکی از متنوع ترین مکانهای لندن است. این حومه دنج فقط ده دقیقه با خیابان پر جنب و جوش لیورپول فاصله دارد و گزینه های ملک ارزان قیمت دارد. اگرچه ممکن است به عنوان یک شهر آرام و کوچک به صدا در بیاید ، لیتون تیم فوتبال خود و مغازه های شلوغ مختلف را در کنار خیابان ها دارد. به گفته این منابع ، متوسط ​​قیمت فروش خانه در لیتون حدود 500.000 پوند است. با این حال ، در سالهای اخیر ارزش خانه ها افزایش یافته است. برخی از کارهایی که می توانید در لیتون انجام دهید شامل بازدید از موزه وستری هاوس یا رفتن به رستوران ها و کافه های معروف و دارای جوایز Love London مجله Time Out است.

Bloomsbury

این منطقه در West End of London و محل استقرار موسسات مشهوری مانند موزه بریتانیا و انجمن تاریخی سلطنتی است. اگرچه ممکن است انتخاب گران تری در میان سایر حومه شهرها باشد ، بلومزبری در مرکز لندن قرار دارد و حمل و نقل آن تقریباً به همه جا آسان است. به طور متوسط ​​قیمت فروش خانه در بلومزبری حدود 900.000 پوند شناخته شده است که اگر بتوانید پول را نقد پرداخت کنید بهتراست. کارهای زیادی در بلومزبری وجود دارد مانند بازدید از کتابفروشی ها ، موزه ها ، کافه ها یا گذراندن وقت در باغ موزه بریتانیا در بعدازظهری آفتابی.

Barking

Barking بخشی از شرق لندن است که دارای جمعیت کمتر است و برای زندگی آرام است. همچنین یکی از ارزان ترین حومه های لندن است که آماده سرمایه گذاری مطلوب در املاک است. فقط ۳۰ دقیقه طول می کشد تا به مرکز لندن برسید. متوسط ​​قیمت خانه در بارکینگ در حال حاضر نزدیک به 300،000 پوند است که بسیار خوب است. امکانات اجتماعی در بارکینگ شامل بولینگ ، پارک بارکینگ ، کپیتال کارتز ، مزرعه عمومی ولگیت و موزه Valence House است.

Old Kent Road

این گذرگاه در جنوب شرقی لندن دارای پتانسیل فزاینده ای برای سرمایه گذاران است. پروژه های در حال اجرا برای ساخت در منطقه خواستار افزایش ارزش هستند زیرا می توانند چشم انداز محله را به روشی مدرن تغییر دهند. قیمت متوسط ​​خانه Old Kent Road در حدود 400،000 پوند است که کمی در محدوده مقرون به صرفه است.

برخی از مکانهای دیدنی نزدیک Old Kent Road موزه مد و منسوجات ، گالری هنرهای زیبا Eames ، Tower Bridge, و White Cube Bermondsey است. همچنین می توانید از بارها و رستوران های منطقه لذت ببرید.

Havering

یکی دیگر از مناطق ایده آل در لندن هاورینگ ، بخشی از خارج لندن است. هاورینگ فضای سبز و چشم اندازهای طبیعی زیبایی است. بنابراین اگر به دنبال مکان های بی اثر بیشتر برای سرمایه گذاری هستید ، ممکن است اینجا همان مکان باشد. دامنه قیمت کلی در هاورینگ حدود 400.000 پوند است که بین سایر حومه شهر قرار دارد. می توانید در پارک Bedfords قدم بزنید ، به مرکز ماجراجویی Stubbers بروید یا از Kidspace Romford و Namco Funscape Romford دیدن کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image