بهترین رستوران های دبی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین رستوران های دبی

با طیف گسترده ای از غذاها ، صنعت غذا خوری دبی دارای برخی از برجسته ترین رستوران ها است. نیازی به گفتن نیست که دبی شهر غذاهایی است که از همه ملیت ها مانند چینی و یونانی دارند. علاوه بر این ، می توانید با غذاهای با کیفیت از سرآشپزهای برتر ، تجربه ای عالی در صحنه غذایی دبی داشته باشید. در اینجا برخی از بهترین رستوران ها در یکی از مرفه ترین شهرهای جهان ، دبی ، آورده شده است.

Nathan Outlaw

محیطی شبیه به آکواریوم ، سرآشپز میشلن و طعم بی نظیرش نشان دهنده رستوران Nathan Outlaw است. این رستوران غذاهای دریایی یک تجربه فوق العاده و منحصر به فرد را فراهم می کند ، غذا خوردن در آکواریوم جذاب رستوران از کف تا سقف که معنای ناهار را در جایی که فقط بهترین طعم ها را سرو می کنند تعیین می کند. در حالی که سرآشپزها غذای مخصوص شما را آماده می کنند ، می توانید در صندلی راحت خود تکیه دهید و از محیط لذت ببرید. با غذاهای دریایی خوشمزه ، می توانید شراب های مخصوص انتخاب شده را تست کنید.

Eauzone

با فضای شگفت انگیز ،  Eauzone مکانی مناسب برای شام های عاشقانه و عکاسی است. واقع در One&Only Royal Mirage، طرحی عالی در نزدیکی دریا ارائه می دهد. مانند شهری است که بر روی آبها ساخته شده است. Eauzone همچنین دارای دکوراسیون و سبک های زیبا در سالن است و غذاهای دریایی ، آسیایی ، گیاهخواری و بدون گلوتن را سرو می کند.

La Petite Maison

 LPM که یکی از رستوران های مشهور در دبی است ، هدف آن سرو غذاهایی است که فراموش نمی شوند و شما نمی توانید آنها را در جاهای دیگر پیدا یا درست کنید. این رستوران با غذاهای فرانسوی ، مدیترانه ای ، اروپایی ، مفهومی مشترک دارد. هزینه آن تقریباً ۹۰۰ درهم برای دو نفر شامل دو کوکتل و یک لیوان هاوس وایت بدون احتساب سرویس است.

Zheng He's

سرآشپزهای برنده جایزه جانگ هیز افتخار می کنند که غذاهایی را ارائه می دهند که طعم مدرن غربی را با مواد سنتی چینی ترکیب می کند. فضای داخلی رستوران با دکوراسیون الهام گرفته از آسیا و کف چوبی دارای طراحی زیبا است. این منو شامل dim sum، پیش غذاهای کوچک ، غذاهای دریایی تازه ، غذاهای نودل و گوشت گاو و گوسفند استرالیایی است که همه آنها با یک نمایش هیجان انگیز از کارکنان ، از جمله درست کردن اردک روی میز شما ارائه شده است. در فضای بیرون رستوران می توانید برج العرب جمیرا را مشاهده کنید.

Carnival by Trèsind

درست مانند یک سواپ اپرا ، غذای کارناوال از فصلی به فصل دیگر در موضوعات مختلف پیشرفت می کند. غذا خوردن در کارناوال مانند پیوستن به جشنواره ای است که مرزها را برای عبور از یک تجربه آشپزی نوستالژیک پیش می برد. غذاها همیشه اصیل و خوشمزه هستند که با نوشیدنی ها و دسرهای مخلوط میتوانید صرف کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image